Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Sammobile a herkes güvenirken bu başlıkta nedense güvensizlik var.Bazıları oranın korsan yazılımcı olduğunu düşünüyor ve oradan çıkan romlarla Kies'e gelecek olanların farklı olduğunu iddia ediyor.Hatta yazılım kodları birebir aynı olsa bile içindekilerin farklı olduğunu düşünenler var malesef. Sammobile hakkında çoğu kişinin bilgisi yok.

düşüncesinde herkes elbette serbest, ben wave723'üm varkende yazlımı o siteden indirip
    kurmuştum, hatta adını unuttuğum bir site "orj." türkiye romu iddiasıyla verdiği romu kurduktan
    sonra kies cihazı güncellememişti, önceden rom ismini kaydettiğim romu sammobile dan indirip
    kurmuştum ve kies takar takmaz tr roma güncelleme var diyip güncellemişti ve bende ooooh
    çekmiştim (bada 2.0'a yükseltip beğenmeyince geri dönmenin yollarını aramıştımda :)))) )

• telefonu alman çıkışlı gibi gösterip kiesten alman romunu yüklemenin hiçbir yolu yokmu? Rom yükleme bilmiyorum böyle bişey yapamazmıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanxtr

telefonu alman çıkışlı gibi gösterip kiesten alman romunu yüklemenin hiçbir yolu yokmu? Rom yükleme bilmiyorum böyle bişey yapamazmıyız

emin değilim ama (eğer almanca biliyorsan) *#272*imei numaran# girildiğinde çıkan
    listeden ger(almanya) yı seçebilirsin, ama dediğim gibi almanca bilgin olacakki wireless
    üzerinden telefonu güncelliyebilesin..., wireless üzerinden 300-500mb nekadar zamanda
    iner, güncelledikten sonra takrar türçeyi seçtiğinde ek gelen güncellemelerin gidermi bilemem...

bilgisayar daki kies üzerinden güncellemek için ise aklımda kaldığı kadarıyla şu anki kiesi
    kaldırıp sistemin bölge-dil ayarını almanca yapıp tekrar kies i kurman gerekiyor galiba,

eveeet tüm bu uğraşlara değermi değmezmi bilemem... karar senin

• quote:

Orijinalden alıntı: xbadxluckx

cm 7.2 sürümü var mı ace 2 için ?

hayır
  • 1 ghz işlemciyi underclock yapıp 800 mhz ye düşürürsün demek pazarlama stratejisini yediğimin samsungu
    OC kernel bir an önce çıkar İnşAllah
  • quote:

Sammobile a herkes güvenirken bu başlıkta nedense güvensizlik var.Bazıları oranın korsan yazılımcı olduğunu düşünüyor ve oradan çıkan romlarla Kies'e gelecek olanların farklı olduğunu iddia ediyor.Hatta yazılım kodları birebir aynı olsa bile içindekilerin farklı olduğunu düşünenler var malesef. Sammobile hakkında çoğu kişinin bilgisi yok.

yanlış anlama ama bilmediğimden soruyorum; o zaman yeni yazılım neden kies' e gelmiyor eğer bir fark yoksa sammobile a gelen kies e de hemen gelmesi gerekmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

hayır

Peki ace 2 uyumlu CyanogenMOD sürümü var mı hiç ?
  • quote:

quote:

quote:

hayır

CyanogenMod 10 var Android 4.1.2 tabanlı onda video kayıt çalışmıyor. CyanogenMod 10.1 var Android 4.2.2 tabanlı,onda ise video kayıt ve GPS çalışmıyor.
  • tarantula46 T kullanıcısına yanıt
    O tamamen Samsung Türkiye'nin işgüzarlığı.Ben askerden geldiğimden beri ki 2 ay oldu facebook sayfasında hala test ediliyor deniyor.Keza s2 için de aynı durum var.Tüm ülkelere dağıtıldı ama Türkiye için yok. Şubat ta sammobile dan sızdırıldı.Hala kies e gelmedi.O yüzden umutlanmayın diyor buradaki arkadaşlar.Samsung Türkiye'nin bir adım attığı yok.Her telefon için hemen hemen aynı muhabbet. Servise yolladığınızda güncel sürümü istediğinizde hemen atıyorlar jellybean i ama kies i sorunca ya yok derler ya testte derler ya bilmem ne derler.S2 yi servise yollayanlara da güncel 4.1.2 Türkiye yazılımı yükleniyor. Halbuki bu kies te yok. Neyle yüklüyorlar tahmin edin.
  • quote:

+1
  • quote:

quote:

quote:

hayır

beta sürümleri var ufak tefek hatalarla hatta ana sayfada mevcut,bu ayın sonuna kadar sanırım çıkıcak bugsuz bi rom.
  • quote:

O tamamen Samsung Türkiye'nin işgüzarlığı.Ben askerden geldiğimden beri ki 2 ay oldu facebook sayfasında hala test ediliyor deniyor.Keza s2 için de aynı durum var.Tüm ülkelere dağıtıldı ama Türkiye için yok. Şubat ta sammobile dan sızdırıldı.Hala kies e gelmedi.O yüzden umutlanmayın diyor buradaki arkadaşlar.Samsung Türkiye'nin bir adım attığı yok.Her telefon için hemen hemen aynı muhabbet. Servise yolladığınızda güncel sürümü istediğinizde hemen atıyorlar jellybean i ama kies i sorunca ya yok derler ya testte derler ya bilmem ne derler.S2 yi servise yollayanlara da güncel 4.1.2 Türkiye yazılımı yükleniyor. Halbuki bu kies te yok. Neyle yüklüyorlar tahmin edin.

valla burdaki çoğu kişiye göre servis ya ayrı bi cihazla falan atıyolardır diye düşünüyorlarki bence forumdaki çoğu insan servis elamanlarından daha bilgili ve donanımlı,genel olarak yani sadece bu konu için değil.

• odinden sayfadaki yazılımı yükleyince garantiden çıkar mı?
  • Ace 2 de telefondaki widgetten yazılm güncelle diyorum kullanılabilir güncelleme yok diyor.telefonu nasıl güncellerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manowar0679

quote:

Orijinalden alıntı: ytghan21

quote:

Orijinalden alıntı: manowar0679

Vallahi güncelleme bekleyenler varsa bence güncellemesinler daha iyi.Telefon bulduğu her fırsatta kasılmaya başladı.Gb daha iyiydi.Gb ye dönebilirsem döneceğim.

nova launcher yukle kendine gore arayuzunu olustur 0 kasma

Bunun için root yapmak gerekiyor mu ?Teşekkürler.

yokya sadece tema play storede bile vr ucretsiz versiyonunu yukle

• quote:

Orijinalden alıntı: khan0.9

Ace 2 de telefondaki widgetten yazılm güncelle diyorum kullanılabilir güncelleme yok diyor.telefonu nasıl güncellerim

Guncelleme cikti ama daha kiese dusmedi telefondan hic yapamazsiniz henuz malesef biz odinden yukluyoruz.

• Atak-1 kullanıcısına yanıt
    Normalde çıkmaz ama KIES'e gelmediği için son sürüm yüklü halde garantiye yolladığınızda bunu kabul etmeyebilirler.Eden servisler de var.Tamamen onların insiyatifinde.

@Atak-1 aynen öyle. FOrumda hatta rom geliştiriciler de var ve biliyorum ki forumdaki birçok kişi bu işin uzmanı.Ben geliştirici değilim ama Samsung un yazılım departmanındaki birçoğundan bilgili olduğumu söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 27 Temmuz 2013; 3:58:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lisbon

quote:

Orijinalden alıntı: khan0.9

Ace 2 de telefondaki widgetten yazılm güncelle diyorum kullanılabilir güncelleme yok diyor.telefonu nasıl güncellerim

Guncelleme cikti ama daha kiese dusmedi telefondan hic yapamazsiniz henuz malesef biz odinden yukluyoruz.

Odin dediğin nedir peki?

• ODIN resmi yazılımı resmi olmayan yoldan yüklemeye yarayan yardımcı bir yazılımdır. Zaman kaybından kurtarır.ODIN ile rom yüklemek 3dk sürer.
  • 
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.