Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (964. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 962963964965966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar God of War: Betrayal oyununu indirdim jav desteklemiyor diyor.bu oyunu nasıl kurabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorn

sayın arkadaşlar, kusura bakmayın hiç sevmem ama maalesef hiç bilgim olmadığı için bu tip bir mesaj atmak zorunda kalıyorum;

s3 mini ile bu telefon arasında kaldım. daha doğrusu mini düşünürken daha ucuz olduğunu görüp bu telefona meylettim. ama android sürümü ve yüklemesi konusunda hiçbir şey bilmiyorum. tahmini olaran telefonun da bir çok özelliğini kullanamayacağım ama daha düşük modellerde ekran kalitesi düşük, işlemcileri yavaş vs.

sonuç olarak özellikle internet, bazı küçük programlar ve arada sırada oyun oynamak için bir telefon bakıyorum (windows phone daha karışık geldi) ama jelly bean güncellemesi sorun oluyorsa (türkiye sürümü var mı yok mu hala anlamadım, odin işi kolay gözüküyor ama emin olamadım, zira telefonu sürekli kullanıp hiç üzerinde uğraşmak istemiyorum (her ne kadar android mantığına uymasa da maalesef piyasada daha alınabilir bir işletim sistemi yok)) sanırım tekrar s3 mini'ye yönelmem gerekecek.

s3 mininin optimizasyonu daha iyi onu tercih edin.

discoveryde çeşitli sorunlar varmış, donma kapanma ölü piksel vs . vs...

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

sayın arkadaşlar, kusura bakmayın hiç sevmem ama maalesef hiç bilgim olmadığı için bu tip bir mesaj atmak zorunda kalıyorum;

s3 mini ile bu telefon arasında kaldım. daha doğrusu mini düşünürken daha ucuz olduğunu görüp bu telefona meylettim. ama android sürümü ve yüklemesi konusunda hiçbir şey bilmiyorum. tahmini olaran telefonun da bir çok özelliğini kullanamayacağım ama daha düşük modellerde ekran kalitesi düşük, işlemcileri yavaş vs.

sonuç olarak özellikle internet, bazı küçük programlar ve arada sırada oyun oynamak için bir telefon bakıyorum (windows phone daha karışık geldi) ama jelly bean güncellemesi sorun oluyorsa (türkiye sürümü var mı yok mu hala anlamadım, odin işi kolay gözüküyor ama emin olamadım, zira telefonu sürekli kullanıp hiç üzerinde uğraşmak istemiyorum (her ne kadar android mantığına uymasa da maalesef piyasada daha alınabilir bir işletim sistemi yok)) sanırım tekrar s3 mini'ye yönelmem gerekecek.

s3 mininin optimizasyonu daha iyi onu tercih edin.

discoveryde çeşitli sorunlar varmış, donma kapanma ölü piksel vs . vs...

discovery alcaktim bende sogudum s2 ye yonelcem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben bu android güncellemeye tamamen karşıyım, çünkü gb ile jb arasında hatrı sayılır pek fark yok,. ayrıca kasar. Yüklemeyin. İşinize bakın! illaki jb diyorsanız s3 alın. Bazen o bile kasılıyor.
  • quote:

General mobile discovery e bakmani tavsiye ederim

• 4.1.2 kullananlar yardım ; (Son samy türkçe firmware/wipecache-data yapıldı. USB kısım formatlandı, Yedekten sadece rehber ve mesajlar geri dönüldü)

Arkadaşlar telefonu ters çevirdiğimde sessize alma ve video paylaş allshare dlna özellikleri gitti :(

Rehber gerçekten yavaşladı, numara kısmından rehbere geçtiğimizde (üst çubuk) kasılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankusa -- 19 Temmuz 2013; 11:29:08 >
  • arkadaşlar ace 2 nin sd kartsız antutu sonuçlarını paylaşabilirmisiniz ? SD kartsız olacak ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankusa

4.1.2 kullananlar yardım ; (Son samy türkçe firmware/wipecache-data yapıldı. USB kısım formatlandı, Yedekten sadece rehber ve mesajlar geri dönüldü)

Arkadaşlar telefonu ters çevirdiğimde sessize alma ve video paylaş allshare dlna özellikleri gitti :(

Rehber gerçekten yavaşladı, numara kısmından rehbere geçtiğimizde (üst çubuk) kasılıyor.

bildigim kadariyla sessize alma olayi yok jb de kasilmaya gelirsek evet gec aciliyor ama grciste kasmiyor bnde

• quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

arkadaşlar ace 2 nin sd kartsız antutu sonuçlarını paylaşabilirmisiniz ? SD kartsız olacak ama

hafıza kartsız 5760
    16 Gb Class 10 ile 6068
    JELLY BEAN 4.1.2
  • İlginiz ve cevaplarınız için teşekkürler.

Telefonu ablam kullanacak, özellikle küçük olmasını tercih ediyor. discovery donanım olarak s3 civarı hatta daha iyi galiba, fakat 4.7" olması düşündürüyor.

s3 mini 760 lira, ace 2 580 lira. aradaki uçuruma değer mi hala emin değilim. jelly bean olmasının da bir avantajı var mı onu da bilmiyorum, ama bahsettiğim gibi kullanım amacı internet, whatsup, bir kaç basit program, pdf ve word bu kadar.
  • Umtuu kullanıcısına yanıt
    bende galaxy ace var gayet memnunum tek sorunum telefonum klonlanmış ama o telefonla ilgili bir sorun değil galaxy aceyi tavsiye ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dost13

quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

arkadaşlar ace 2 nin sd kartsız antutu sonuçlarını paylaşabilirmisiniz ? SD kartsız olacak ama

hafıza kartsız 5760
    16 Gb Class 10 ile 6068
    JELLY BEAN 4.1.2

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anıl59

quote:

Geçen bir sitede gördüm bir arkadaş General Mobile Discovery'nin oyun oynuyunca ısınıp kastığını yazmıştı.
    Ben ace2 telefonumu bütün gün elimde düşürmem oyun,internet vs daha kastığını görmedim yani ona göre düşünün
    Not:Gb rom rom kullanıyorum jb de kasıyor

• dün itibarıyle bende bir samsung ace 2 aldım ve hemen 4.1.2 jely bean yükledim ,şimdilik iyi bakalım,ama sanki şarj biraz fazla yıyor gibi,aslında pil ekran büyülküğü ve çözünürlülüğü ve sistem donanımına göre iyi bence,acaba bu jely bean tam stabil değil mi ki,telefon güzel aslında ama kasa yapısı gerçekte kalitesiz duruyor bir s3 veya s3 miniye göre...
  • Arkadaşlar bende tr jb yüklü ana sayfadaki uygulamalar rehber var ya aşağıda o benim müdahalem olmadan sürekli değişiyor sizde de böyle bir problem var mı acaba
  • arkadaşlar an itibariyle ace 2 ye sorunsuz bir s-voice yüklemiş bulunmaktayım
  • quote:

İlginiz ve cevaplarınız için teşekkürler.

Telefonu ablam kullanacak, özellikle küçük olmasını tercih ediyor. discovery donanım olarak s3 civarı hatta daha iyi galiba, fakat 4.7" olması düşündürüyor.

s3 mini 760 lira, ace 2 580 lira. aradaki uçuruma değer mi hala emin değilim. jelly bean olmasının da bir avantajı var mı onu da bilmiyorum, ama bahsettiğim gibi kullanım amacı internet, whatsup, bir kaç basit program, pdf ve word bu kadar.

ace 2 yeterli,

gm discovery s3 ün gerisinde bi telefon şahsen gm discovery alacağıma aynı paraya temiz kullanılmış bir s3 alırım keyfime bakarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portagas

quote:

Orijinalden alıntı: Anıl59

quote:

Geçen bir sitede gördüm bir arkadaş General Mobile Discovery'nin oyun oynuyunca ısınıp kastığını yazmıştı.
    Ben ace2 telefonumu bütün gün elimde düşürmem oyun,internet vs daha kastığını görmedim yani ona göre düşünün
    Not:Gb rom rom kullanıyorum jb de kasıyor

sizin yüzünüzden gb ye geri dönücem hatırlamıyorum kasıp kasmadığını ama herkes kasmıyor dediğine göre bende dönsemmi diye düşünmeye başladım...

• dün lite rom 2.5 xxme7 yi kurdum ama ama cihaz hakkında kısmında lite rom 2.5 xxmf1 yazıyor. normal mi?
  • Arkadaşlar dün itibariyle Ace2 telefonuma odin ile JB 4.1.2 yükledim. Ancak telefonun bazı özellikleri gitti sanırım. Örneğin hareket sensörü (ters çevirince sessize alma) ve engelleme ayarlarını (reddedilenler listesi) bulamıyorum. ve doğal olarak çalışmıyorlarda. bu konuda yardımcı olabilirseniz çok mutlu olacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi facelik14 -- 19 Temmuz 2013; 14:58:04 >
  • 
Sayfa: önceki 962963964965966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.