Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: malt1

Bende arayanin ismini okumuyo.surus modu acik.ve ben isimlere resim eklemek istiyorum aradiklarinda ekranda o resim gozuksun diye.nasik yapacam bunu

koymak istedigin resmin uzerine gel ol menu tusuna bas diğer de kisi simgesi de sonra kisiyi sec

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eftal1903

ace 2 bellegı nerden öğrenebiliriz benim sistem bellek 1.20 gb usb bellek 1.10 gb yazıyor 4 gb dıye bılıyordum telefonu ramde 555 yazıyor

Gerisini sistem kullanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gael

bazı uygulamalardan çıkmama rağmen(internet,mesajlasma,müzk oynatıcı) arkaplanda çalışmaya devam ediyor ve görev yöneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum bunun sebebi nyedir,halbuki geri yapıp çıkıyorum

Geri tuşuna basılı tutarak çık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U.KAYALI -- 20 Kasım 2012; 17:22:21 >
  • Hangi teknoloji mağazasından almamı önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: pofeenk

quote:

Orijinalden alıntı: eftal1903

ace 2 bellegı nerden öğrenebiliriz benim sistem bellek 1.20 gb usb bellek 1.10 gb yazıyor 4 gb dıye bılıyordum telefonu ramde 555 yazıyor

Gerisini sistem kullanıyor

ramde sorun awr bıde hep 350 400 cıvarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: senyılmaz

Hangi teknoloji mağazasından almamı önerirsiniz?

vatan veya bimeks.

• telefon çaldığında arayan kişinin ismi yerine başka bir kadın sesi geliyor uzun uzun bi cümle kuruyor nerde yanlış yapmış olabilirim
  • quote:

quote:

bazı uygulamalardan çıkmama rağmen(internet,mesajlasma,müzk oynatıcı) arkaplanda çalışmaya devam ediyor ve görev yöneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum bunun sebebi nyedir,halbuki geri yapıp çıkıyorum

eyvallah bak bu önemli bi ayrıntıymış ben basıp çıkıyordum yani basılı tutup çıkıcaz yeni birşey daha öğrendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

vatan veya bimeks.

neye dayanarak vatan veya bimeks? Bimekste pahalı hocam o fiyata s2 alıyorsun nerdeyse. Benim aklımda vatan veya media markt var :S

• quote:

quote:

quote:

vatan veya bimeks.

neye dayanarak vatan veya bimeks? Bimekste pahalı hocam o fiyata s2 alıyorsun nerdeyse. Benim aklımda vatan veya media markt var :S

e arkadaşım sen biliyormuşsun işte. yanlız alacağın telin garantisine dikkat et. telpa olursa iyi olur.

• İyi günler arkadaşlar bende nihayetinde ace 2 almış bulanmaktayım ama size bir kaç sorum olacak telefonun kulaklığının takınca ses gelmiyor ama biraz oynatınca geliyor ama elimi çekince yada hafif oynayınca yine gidiyor bazende başka kulaklık takmışım gibi bozuk ses veriyor sorun sizce nedir? 2. olarak uygulamalarımı sd carta yüklemek istiyorum , PDA: I8160XXLH4 PHONE: I8160XXLH4 CSC: I8160OJVLH1 Kernel Sürümü: 2.6.35.7-1187159 bu yazılıma root olabilirmi mümkünse dosyalarını temin edeceğim yerleri de yazarmısınız ? veya rootlamadan güncellemeyimi beklemeliyim bazıları kart sorunu güncellemede çözülcek diyor da ?
  • quote:

quote:

quote:

eyvallah bak bu önemli bi ayrıntıymış ben basıp çıkıyordum yani basılı tutup çıkıcaz yeni birşey daha öğrendim

Yok buda degilmis hala acik gozukuyor demekki mecburen gorev yoneticisinden kapatmak zorundayiz..biraz sacma geldi bana bu durum

• quote:

quote:

quote:

quote:

vatan veya bimeks.

e arkadaşım sen biliyormuşsun işte. yanlız alacağın telin garantisine dikkat et. telpa olursa iyi olur.

bin bilsen de bir bilene danış demiş atalarımız hocam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: VECTORR

İyi günler arkadaşlar bende nihayetinde ace 2 almış bulanmaktayım ama size bir kaç sorum olacak telefonun kulaklığının takınca ses gelmiyor ama biraz oynatınca geliyor ama elimi çekince yada hafif oynayınca yine gidiyor bazende başka kulaklık takmışım gibi bozuk ses veriyor sorun sizce nedir? 2. olarak uygulamalarımı sd carta yüklemek istiyorum , PDA: I8160XXLH4 PHONE: I8160XXLH4 CSC: I8160OJVLH1 Kernel Sürümü: 2.6.35.7-1187159 bu yazılıma root olabilirmi mümkünse dosyalarını temin edeceğim yerleri de yazarmısınız ? veya rootlamadan güncellemeyimi beklemeliyim bazıları kart sorunu güncellemede çözülcek diyor da ?

Kardes kulakliktaki dedigin sorun bendede var.dokununca hemen koouyor.bazende cok zor goruyor kulakligi.bendeki kulakliktaki tusta calismiyor.sendeki calisiyormu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• nokiadan samsunga geçince biraz afalladım.14 yıldır nokiaya alışmış biri olarak telefonu kullanma baya zor benim için.benim sonmak istedğim hususlar kişiye özel zil sesi atayabiliyormuyuz varsa nasıl yapıyoruz.veya bir numara için sessiz diğeri için melodili zil yapabiliyoruz mu?mesajları veya arayan numaraları toplu silme nasıl yapılıyor.taslak bir mesajı kaydetmenin bir yolu varmı.yani yazılan mesajı sonra göndermek için kaydetme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliserpil2006 -- 20 Kasım 2012; 19:19:21 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VECTORR

İyi günler arkadaşlar bende nihayetinde ace 2 almış bulanmaktayım ama size bir kaç sorum olacak telefonun kulaklığının takınca ses gelmiyor ama biraz oynatınca geliyor ama elimi çekince yada hafif oynayınca yine gidiyor bazende başka kulaklık takmışım gibi bozuk ses veriyor sorun sizce nedir? 2. olarak uygulamalarımı sd carta yüklemek istiyorum , PDA: I8160XXLH4 PHONE: I8160XXLH4 CSC: I8160OJVLH1 Kernel Sürümü: 2.6.35.7-1187159 bu yazılıma root olabilirmi mümkünse dosyalarını temin edeceğim yerleri de yazarmısınız ? veya rootlamadan güncellemeyimi beklemeliyim bazıları kart sorunu güncellemede çözülcek diyor da ?

Kardes kulakliktaki dedigin sorun bendede var.dokununca hemen koouyor.bazende cok zor goruyor kulakligi.bendeki kulakliktaki tusta calismiyor.sendeki calisiyormu

kulakligi tam oturttugunuzdan emin olun tam oturtmadiginizda olabiliyor

• quote:

Bende arayanin ismini okumuyo.surus modu acik.ve ben isimlere resim eklemek istiyorum aradiklarinda ekranda o resim gozuksun diye.nasik yapacam bunu

bunun sebebi kullanilan hafiza olarak sim i kullanmaniz rehber-menu tusunun solundaki secenekler-- diger- ekran ayarlari - telefon u secin ve isaretleyin sonra altta sim rehberini etkinse etkisiz hale getirin isaretliyse isareti kaldirin --ice aktar disa aktari tiklayin simdeki rehberi telefon hafizasina aktarin simdeki rehberiniz telefon hafizasina kopyalandi.rehber girin resmini eklemek istediginiz kisiyi acin (ahmt)menu tusunun solundaki tusa basin duzenle yi tiklayin + ile gosterilmis yere basin sistem size album- resim cek diye sorucak albumden secicekseniz album foto cekicekseniz foto cek diyip cekin resmi duzenleyip tamam deyin son olarak kaydet deyip cikin istediginiz kisinin resmi yuklenmistir.isterseniz rehberi senkronize edip face vs.gibi sosyal aglardaki arkadaslariniz bulabilirsiniz. kolay gelsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: denız_23

quote:

bunun sebebi kullanilan hafiza olarak sim i kullanmaniz rehber-menu tusunun solundaki secenekler-- diger- ekran ayarlari - telefon u secin ve isaretleyin sonra altta sim rehberini etkinse etkisiz hale getirin isaretliyse isareti kaldirin --ice aktar disa aktari tiklayin simdeki rehberi telefon hafizasina aktarin simdeki rehberiniz telefon hafizasina kopyalandi.rehber girin resmini eklemek istediginiz kisiyi acin (ahmt)menu tusunun solundaki tusa basin duzenle yi tiklayin + ile gosterilmis yere basin sistem size album- resim cek diye sorucak albumden secicekseniz album foto cekicekseniz foto cek diyip cekin resmi duzenleyip tamam deyin son olarak kaydet deyip cikin istediginiz kisinin resmi yuklenmistir.isterseniz rehberi senkronize edip face vs.gibi sosyal aglardaki arkadaslariniz bulabilirsiniz. kolay gelsin..

ilk sorun icinse tam olarak billmemekle beraber turkce dil destegi yok kolay gelsinn..

• quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

nokiadan samsunga geçince biraz afalladım.14 yıldır nokiaya alışmış biri olarak telefonu kullanma baya zor benim için.benim sonmak istedğim hususlar kişiye özel zil sesi atayabiliyormuyuz varsa nasıl yapıyoruz.veya bir numara için sessiz diğeri için melodili zil yapabiliyoruz mu?mesajları veya arayan numaraları toplu silme nasıl yapılıyor.taslak bir mesajı kaydetmenin bir yolu varmı.yani yazılan mesajı sonra göndermek için kaydetme

kişiye özel zil sesi atamak için rehbere gel. zil sesi atamak istediğin kişinin isminin üzerine tıkla açılan sayfada en altta zil seçeneğinden seçimini yap. bende şimdiye kadar hep nokia kullandım. ace 2 yi 2 haftadır kullanıyorum. kurcalama yöntemiyle öğreniyoruz artık.

• quote:

quote:

quote:

Bende tesadüfen bulmuştum

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.