Şimdi Ara

SATILIK TOWER 200 ÇOK AMAÇLI EGZERSİZ ALETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK TOWER 200 ÇOK AMAÇLI EGZERSİZ ALETİ
    Elimde bulunan TOWER 200 marka çok amaçlı egzersiz aletini kutusu faturası garanti belgesi ile hiç kullanılmamış olarak satıyorum, evimdeki odanın kapısının bulunduğu kısım dar olduğu için bir hevesle aldığım aleti hiç kullanmadım, spor salonuna yazıldığım için gerekte kalmadı, aleti piyasasının yarı fiyatına vereceğim.

Hiç kullanılmadığını taahhüt ediyorum, gelip görüp alabilirsiniz çürüğü çarığını bulursanız bedavaya vereceğim
    İzmirde olanlar gelip elden görüp alabilir, bir sigorta şirketinde çalışıyorum ve TÜRKİYE nin heryerine çok uygun kargo fiyatıyla gönderebilirim.

Aleti almadan önce araştırma yaptım ve kullananlar çok memnun , alacak kişiyede şimdiden hayırlı olsun.

YOUTUBE : http://www.youtube.com/watch?v=USuX29kYnsA

TOWER 200 EGZERSİZ ALETİ

Evinizde bir kapı ve 11 dakikanız varsa formda bir vücut ve şekilli kaslar sizin için bir hayal değil.

Günde yalnızca 11 dakika ayırarak, tek bir aletle ve spor salonuna gitmeye gerek kalmadan hayalinizdeki vücuda kavuşabilirsiniz. Evinizdeki herhangi bir kapıya kolayca monte edebileceğiniz Tower 200ekstra yer kaplamaz, herhangi bir alet gerektirmeden kolayca takılıp çıkarılabilir

Yalnızca Tower 200'ü kullanarak ve başka hiçbir alete ihtiyaç duymadan tam 200 farklı hareket çalışabilirsiniz. 3 farklı güç kordonu ile 3 farklı dirençte çalışabileceğiniz gibi kordonların üçüyle birden çalışarak 90 kg'a kadar direnç oluşturabilirsiniz.

Yaza formda mı girmek istiyorsunuz? Eskiden üzerinize tam olan giysilere şimdi sığamıyor musunuz? Vücudunuzla barışık yaşamak yerine onu istediğiniz şekle sokmak istemez misiniz? Bu soruların herhangi birine cevabınız evet ise Tower 200 egzersiz aletitam sizin için. Geç kalmayın, Tower 200 mucizesiyle tanışın.

Tower 200ile birlikte gelen ücretsiz DVD'de gösterilen basit hareketlerle yalnızca 11 dakika çalışarak vücudunuzdaki tüm kasları çalıştırabilirsiniz.

Kutu İçeriği:
    Tower 200 egzersiz aleti

2 adet 11 kiloluk kordon,2 adet 16 kiloluk kordon ve 2 adet 18 kiloluk kordon

Tower 200 el tutacağı ,1 çift

Tower 200 ayak bilek bandı,1 çift

''Ultimate Muscle Explosion'' başlangıç kılavuzu ve 200'ün üzerinde antrenman program kitapçığı

Tower 200 antrenman posteri (2 yüzlü)

1.yüz: ''11 Minutes No Excuses Mother of All Workouts'' 11 dakikalık antrenman programınıza ait görseller

2.yüz: Bölgesel antrenmanlara ait uygulanabilecek setlerin görselleri

Tower 200 DVD 11 dakikalık antrenmanınızın video görüntüleri ve 4 Bonus superset antrenman videosu
    Fiyat : 130 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• kargo konusunu alıcı ile anlaşabilirim, ürünün kutusu büyük olduğu için yurtiçi kargo en uygun fiyata götürüyor

• Ürün forumdan bir arkadaşımıza satılmıştır, hayırlı olsun.

• Hocam çok etkili bir alet baktımda burdada videosu varhttp://www.spor77.com/index.php?route=product/product&path=109&product_id=78
  • aynı üründen bende de var geçen yıl almıştım ancak taktığım kapı çocuk odası olduğu için uzun süre kullanamadan kutusuna koyup kaldırmam gerekti. düşünen varsa ankara içi elden teslim de edebilirim.fiyatı 120 tl her hangi bir yerde ilanım yok. talep olursa tabi ki istenen yerde ilana çıkarabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.