Şimdi Ara

Vodafone Faturasız 20 TL Karşılığı Aylık Her Yöne 250 Dakika Paketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
25.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/aylik-her-yone-konusma-paketi.php

Aylık Her Yöne Konuşma Paketi

Müşteri koruma programı kullanılarak belirlenen ve kampanya süresince 7580 kısa numarasına "HY AYLIK" yazıp gönderen abonelerimiz, 1 ay boyunca geçerli olmak kaydıyla 20TL karşılığında yurt içi Heryöne konuşabilecekleri 250 dakika kazanacaklardır.

Kimler Katılabilir:

21 Şubat – 31 Mart 2012 tarihleri arasında tüm bireysel faturasız abonelerimiz tarife avantajlarına ek olarak aşağıdaki konuşma paketlerini satın alabileceklerdir.

Aboneler 7580'e SMS gönderdiklerinde gelen onay mesajının ardından abonenin bakiyesinden paketin fiyatı düşülecek ve 1 ay boyunca kullanabileceği her yöne dakikalar (paketin içeriğine göre) tanımlanacaktır.

7580'e gönderilen SMS'ler ücretsizdir.

Not : 26 Eylül – 21 Aralık 2011 tarihleri arasında Aylık Her Yöne Konuşma Paketi Kampanyası'ndan (Vodafone'a Hoşgeldin Kampanyası kapsamında geçerliydi) faydalanmış aboneler de Aylık Her Yöne Konuşma Paketi'nden faydalanacak olup paketleri iptal edilmediği sürece periyodik olarak yenilenmeye devam edecektir.

Esaslar:

Aylık Her Yöne Konuşma Paketi dahilinde verilen dakikalar paketin satın alınması itibariyle 30 gün boyunca geçerlidir.
    Aylık Her Yöne Konuşma Paketi dahilinde abonelere 30 gün boyunca geçerli 250 yurt içi her yöne dakika verilir.
    Paket ile verilen dakikaları kullanan aboneler, sonraki görüşmeleri için mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
    Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir. Paketi satın alacak olan abone bir özel servis numarası olmamalıdır.
    Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.
    Paketin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
    Paket mevcut ve yeni tüm bireysel faturasız hat sahibi aboneler için geçerli olacaktır. 26 Eylül 2011 ile 21 Aralık 2011 tarihleri arasında Aylık Her Yöne Konuşma Paketi Kampanyası'ndan faydalanmış olan aboneler de Aylık Her Yöne Konuşma Paket'inden faydalanabilecek olup, paketleri iptal edilmediği sürece periyodik olarak yenilenmeye devam edecektir. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz.
    Belirtilen kampanya bitiş tarihinden sonra Aylık Her Yöne Konuşma Paketi'ne yeni abonelik kabul edilmez. Bu tarihten önce pakete abone olan faturasız hat sahipleri iptal etmedikleri sürece Aylık Her Yöne Konuşma Paket'leri yenilenmeye devam eder.
    Bir abone en çok 6 adet Aylık Her Yöne Konuşma Paketleri'nden ya da Vodafonelularla Konuşma Paketler'inden alabilir.
    Bir abone bir hattı ile aynı anda en çok 1 adet Aylık Her Yöne Konuşma Paketi alabilir.
    Aylık Her Yöne Konuşma Paketi'ni alacak abonenin Mernis ve TC Kimlik No kontrolü gerçekleştirilebilmeli, kredi kartı, Cep Aran ve OKS kara listelerinde olmamalıdır.
    Pakete abonelikler 7580 mesaj servisi üzerinden ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir, 7580 servis numarasına gönderilen SMSler ücretsizdir.
    Dakika paketi faturasız abonelikler için 30 günde bir abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Kullanılmayan dakikalar dönem sonunda devretmez ve silinir. Yetersiz bakiye nedeniyle paket yenilenememişse yeterli bakiye koşulu sağlandığında yenileme yapılır.
    Paket dahilindeki dakikaların 3.şahıslara transferi mümkün değildir.
    Şebeke içi geçiş (faturasız hattan faturalı hatta geçiş), iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında eğer varsa paketin dakika bakiyesi silinir ve paket aboneliği iptal edilir.
    Aylık Her Yöne Konuşma Paketi'nin ücreti 20 TLdir. Bu ücret onay mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL olması durumunda bakiyelerinden anında düşer.
    Dakika paketinden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
    Dakika paketi, ilk defa satın alınması durumunda Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girer.
    Abonelik için "HY AYLIK" ya da "AYLIK HY" yazılıp 7580'e mesaj atılabilir.
    Abone kalan dakika bakiyesini öğrenmek için "BAKIYE HY AYLIK" yazıp 7580'e SMS göndermelidir.
    Abone talep ederse paketini iptal edebilir. Konuşma paketini iptal etmek için abone "IPTAL HY AYLIK" yazıp 7580'e mesaj atabilir. 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin paketindeki dakika hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.
    Paketin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
    Bu paketteki dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz.
    Vodafone Aylık Her Yöne Konuşma Paketi'ni istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Hunter*** -- 28 Şubat 2012; 20:57:30 >

• çokmuş ya 20 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

çokmuş ya 20 tl.

çok değilde 60 sn bazlı olması kötü.6 sn bazlı olsa aynı faturalidaki gibi olur.250 dk 20 tl faturalida da.mevcuttaki haftalık paket daha iyi bence 5 tl Ye 60 dk ve 6 sn bazlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 28 Şubat 2012; 23:32:00 >
  • Pahalı diye düşünüyorum. Hesaplamadım ama Turkcell'in nar paketleri bile daha uyguna geliyor galiba.
    Avea Genç Paketten hiç bahsetmiyorum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Pahalı diye düşünüyorum. Hesaplamadım ama Turkcell'in nar paketleri bile daha uyguna geliyor galiba.

ben kendi içinde kiyasladim vf faturalida 250 dk 20 tl iken daha ucuza olmaz faturasizda.fiyat olarak o açıdan normal, yoksa herşeyi diğer operatorle kiyaslamakta olmaz.eğer bu paket 6 sn bazlı olsa aynı faturalidaki tarife gibi olacak.faturasizda kalarak kullanır insan.ama anlamadığım kısa süreli kampanyalar pek yararı olmaz kimseye bencede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Pahalı diye düşünüyorum. Hesaplamadım ama Turkcell'in nar paketleri bile daha uyguna geliyor galiba.

ben kendi içinde kiyasladim vf faturalida 250 dk 20 tl iken daha ucuza olmaz faturasizda.fiyat olarak o açıdan normal, yoksa herşeyi diğer operatorle kiyaslamakta olmaz.eğer bu paket 6 sn bazlı olsa aynı faturalidaki tarife gibi olacak.faturasizda kalarak kullanır insan.ama anlamadığım kısa süreli kampanyalar pek yararı olmaz kimseye bencede.

Orası öyle. Her operatör Avea kadar cins değil demek ki. Faturalıya ayrı, faturasıza ayrı, başka operatörden gelene ayrı, yeni hat alana ayrı muamele.
    İnternet fiyatı bile 3 kat farkediyordu. Faturasız'a 9 TL, faturalıya 29 TL diye fiyat mı olurmuş.

Diğer Turkcell data hattımı Vodafone'a taşıdım, sırf freezone ve 444'lü numaralar için. Bakalım memnun kalacakmıyım.
    Paraya kıyabilsem çift hatlı bir telefon alıp diğer Turkcell data hattınıda Avea'ya taşıyıp çift hatlı telefonda kullanırımda neyse.

Normal kullandığım hat Turkcell'in.
  • http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/haftalik-heryone-konusma-paketi.php?default_id=bireysel-haftalikheryone-konusma

10 dakika için değermi acaba zaten haftalık 5 tl ye 60 dakika veriyorlardı
  • rezalet
  • şaka misin vodafone avea bal 250 dk sms mb 20tl
    Avea genç paket 19tl
  • Aylık Her Yöne Mini Konuşma Paketi dahilinde abonelere 10 TL karşılığında 30 gün boyunca geçerli 120 yurt içi her yöne dakika verilir.
    http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/aylik-her-yone-mini-konusma-paketi.php
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.