Şimdi Ara

2004 Alfa Romeo 156 1.6 TS 16V Distinctive Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
29.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese Merhaba Bu Aracı Kullanan Varmı ? Yakıt Konusunda Bilgi Verebilecek Biri Varsa Mükemmel Olur :) 1.6 Benzinli Tabiki Çok Yakar Ama LPG'Ye Ne Kadar Uyumlu Ve Ne Kadar Düşer Yakıt Gideri ...

Benim Gözlemlediğim Kadarıyla,Bose Müzik Sistemi Distinctive Modellerinin Bi Çoğunda Var,Aynı Zamanda Deri Döşeme.%40ında Sunroof Var.Üçüde Benim İçin Güzel Unsurlar :)
    Ayrıca Arabanın 2. Elinin Olmamasıda Bi Avantaj,Fiyatı Uygun Geliyor.
    Bu Aracı Alırsam Uzun Bi Süre Kullanırım 4-5 Yıl Kadar.2. Elinin Kötü Olması Şuan İçin Benim İçin Problem Değil Yani.Araba Kafama Yattı Ama Yakıtı Biraz Aklımı Karıştırdı,Ayriyetten 1.6 Benzinli Araç Bunun Yıllık Vergisi Kaç Paradır ?

Cevaplara Göre Bugün Bu İki Aracı Görmeye Gitmeyi Düşünüyorum:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-auto-store-dan-156-1-6-dis-deri-sunroof-bose-76235829/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-alfa-bayrak-2005-156-mukemmel-76226064/detay

Hem Bana Hemde Benden Sonra Aynı Şeyleri Merak Eden Kişilere Vermiş Olacağınız Cevaplar İçin Teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 28 Şubat 2012; 12:15:05 >

• Hangisini alırsanız alın varyatöre dikkat!
  • quote:

Orijinalden alıntı: milchschnitte

Hangisini alırsanız alın varyatöre dikkat!

Neden Bunların Kronik Problemi Varyatörmü ?
  • varyatör denilen problem büyütülecek bişey dyildir ancak o parça bozulduğunda araç rölantide çalıştığında dizelmiş gibi çalışır fakat motora zararı yoktur
    bende 2006 model 147 var vergisi 178 liraydı yanlış hatırlmıyorsam
    aracın motoru lpg ye tam uyumludur gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz şimdiden hayırlı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzaffersan

varyatör denilen problem büyütülecek bişey dyildir ancak o parça bozulduğunda araç rölantide çalıştığında dizelmiş gibi çalışır fakat motora zararı yoktur
    aracın motoru lpg ye tam uyumludur gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz şimdiden hayırlı olsun :)

Teşekkürler Cevap İçin.

O Ses İmpreza Gibi Bi Ses Veriyosa Sıkıntı DeğilVergide Problem Değilmiş,Lpgde Tam Uyumluysa Sıkıntı Yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-alfa-bayrak-2005-156-mukemmel-76226064/detay/

Bu Galeriyle Konuştum 3 Parçası Boyalı,Sağ Kapıda İşlem Varmış Maslakta Bi Servis Söyledi Milanoydu Sanırım Adı Orda Kayıtları Varmış Bakabilirsiniz Dedi.23.250 Dedi Ama Ben Biraz Daha İndirttiririm Tabi :)
    Yukarıdaki İki İlanıda İyice İncelicem Cumartesi Günü Bi Arkadaş Bulabilirsem Gelicek İkiside Kadıköyde Gidip Görücem :))

Teşekkürler Hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 28 Şubat 2012; 13:57:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: r0x

quote:

varyatör denilen problem büyütülecek bişey dyildir ancak o parça bozulduğunda araç rölantide çalıştığında dizelmiş gibi çalışır fakat motora zararı yoktur

Teşekkürler Cevap İçin.

O Ses İmpreza Gibi Bi Ses Veriyosa Sıkıntı DeğilVergide Problem Değilmiş,Lpgde Tam Uyumluysa Sıkıntı Yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-alfa-bayrak-2005-156-mukemmel-76226064/detay/

Bu Galeriyle Konuştum 3 Parçası Boyalı,Sağ Kapıda İşlem Varmış Maslakta Bi Servis Söyledi Milanoydu Sanırım Adı Orda Kayıtları Varmış Bakabilirsiniz Dedi.23.250 Dedi Ama Ben Biraz Daha İndirttiririm Tabi :)
    Yukarıdaki İki İlanıda İyice İncelicem Cumartesi Günü Bi Arkadaş Bulabilirsem Gelicek İkiside Kadıköyde Gidip Görücem :))

Teşekkürler Hocam.

bişey değil :)
    boya veya değişn çok önemli değil aracın şase sinde birşey yoksa sıkıntı yok bence :)

• Araç yol tutuşu olarak güzel konfor olarakda güzeldir fakat yakıt konusunda tabiki benzinde binerseniz biraz üzer LPG'de biraz düşünüp birazda araştırmak gerekiyor çünkü uyum sağlama olayı biraz sıkıntılı oluyor.Sıkıntı yaratırsada baya bir yıpratıcı oluyor.2.0 motorda tecrübe ile sabit adam gibi bir usta bulup düzgünce ve iyi bir sistem taktırmak gerekir.
  • Başka problemi yoksa ve 20ye verirlerse hiç düşünme.Kastettiğim siyah olanı bu arada.Ve sana daha güzel bir öneri:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-sahibinden-alfa-romeo-156-boyasiz-hatasiz-sunroof-lu-74405434/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 28 Şubat 2012; 14:33:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: of dead

Araç yol tutuşu olarak güzel konfor olarakda güzeldir fakat yakıt konusunda tabiki benzinde binerseniz biraz üzer LPG'de biraz düşünüp birazda araştırmak gerekiyor çünkü uyum sağlama olayı biraz sıkıntılı oluyor.Sıkıntı yaratırsada baya bir yıpratıcı oluyor.2.0 motorda tecrübe ile sabit adam gibi bir usta bulup düzgünce ve iyi bir sistem taktırmak gerekir.

Yol Tutuşu Benim İçin Önemli Şuan Kullandığım Palio.Yol Tutuşu Sıfır.Lpg Lovato-Landrienzo Markalarını Buna Tavsiye Ediyolar,%100 Uyumluymuş.Ama Usta Kesinlikle Çok Önemli.Bunu Alırsam Usta Sıkıntı Değil Ya Forumda Tanıdığı Olan Vardır Heralde :)
    quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Başka problemi yoksa ve 20ye verirlerse hiç düşünme.Kastettiğim siyah olanı bu arada.Ve sana daha güzel bir öneri:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-sahibinden-alfa-romeo-156-boyasiz-hatasiz-sunroof-lu-74405434/detay

Bende Siyah Olanı Daha Çok Beğendim Aslında Ama KM Yüksek Biraz.Ama Bose+Sunroof+Deri+Siyah:)http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-auto-store-dan-156-1-6-dis-deri-sunroof-bose-76235829/detay
    Kırımızıda Çok İyiymiş Hocam Bide Sahibinden Almak Daha Avantajlı.Km De İyi LPG Hazır Buda Güzel Araştırıcam Eyvallah.
    Cumartesi İkisinide Görmeye Gidicem Kısmetse.

• Deri döşemeye takılma kendin de yaptırırsın onu araç temiz olsun da.Km si az araç ikinci elde her zaman iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 28 Şubat 2012; 18:22:26 >
  • Yine alfa konusu bu konu yu yıkarlar
  • quote:

quote:

Araç yol tutuşu olarak güzel konfor olarakda güzeldir fakat yakıt konusunda tabiki benzinde binerseniz biraz üzer LPG'de biraz düşünüp birazda araştırmak gerekiyor çünkü uyum sağlama olayı biraz sıkıntılı oluyor.Sıkıntı yaratırsada baya bir yıpratıcı oluyor.2.0 motorda tecrübe ile sabit adam gibi bir usta bulup düzgünce ve iyi bir sistem taktırmak gerekir.

Yol Tutuşu Benim İçin Önemli Şuan Kullandığım Palio.Yol Tutuşu Sıfır.Lpg Lovato-Landrienzo Markalarını Buna Tavsiye Ediyolar,%100 Uyumluymuş.Ama Usta Kesinlikle Çok Önemli.Bunu Alırsam Usta Sıkıntı Değil Ya Forumda Tanıdığı Olan Vardır Heralde :)
    quote:

Başka problemi yoksa ve 20ye verirlerse hiç düşünme.Kastettiğim siyah olanı bu arada.Ve sana daha güzel bir öneri:

Bende Siyah Olanı Daha Çok Beğendim Aslında Ama KM Yüksek Biraz.Ama Bose+Sunroof+Deri+Siyah:)http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-auto-store-dan-156-1-6-dis-deri-sunroof-bose-76235829/detay
    Kırımızıda Çok İyiymiş Hocam Bide Sahibinden Almak Daha Avantajlı.Km De İyi LPG Hazır Buda Güzel Araştırıcam Eyvallah.

bu arada alfa ustasıyla görüşmüştüm ustalarda genelde brc yi tavsiye ediyorlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam Çok Yardımcı Oldun Sen Eyvallah.İnşallah Alıcam Bunu Aldığım Zaman Detaylı Konuşuruz :)

@Shadowgeist-Çokta Önemli Değil Zaten Ama Olmasıda Avantaj Yani :) Aynen Öyle KM Önemli.
    @Unixlax-Aman Diyim Müdür

• Bir ara az da olsa 156 kullandım 1.6 tüplü bence hızı yeterli, en önemli sürüş zevkiydi benim için ama. Aracı sürmek çok houşma gitti kullanırken zevk alıyor insan. Yanlış hatırlamıyorsam tüple ilgili sıkıntısı olduğunu felan söylemişti sahibi. İnanın vw touareg 1 bu arabanın zevkini vermdi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam Çok Yardımcı Oldun Sen Eyvallah.İnşallah Alıcam Bunu Aldığım Zaman Detaylı Konuşuruz :)

@Shadowgeist-Çokta Önemli Değil Zaten Ama Olmasıda Avantaj Yani :) Aynen Öyle KM Önemli.
    @Unixlax-Aman Diyim Müdür

ne demek hocam zaman yardımcı olmaya hazırım bu arada lpg 1650 tl civarındaydı

• şu araba hakkında ne kadar kararsızım varya foruma soruyorum al hacı diyo millet sürüş zevki alfa ruhu falan varmış bunlarda

ama gelgelelim aile dostum olan ustalarıma sorduğumda hiçbirisi al demiyo hatta alfa dediğim anda küfür eden oluyo
  • aynen katılıyorum sana cevremde bir kişi bile al demedi daha vw golf 4 ümü satıp almayı düşünüyorum ama vazgecirmek üzereler .. cevremdeki tepkilerden bıktım yaa :)
  • Alfaya sorunlu diyen adamın alnını karışlarım valla...
    Sanki VW 'nin , Opel'in , Peugeot'un saçma sapan sorunlarını bilmiyorlar da Alfa Romeo sadece sorunlu bir araçmış gibi lanse ediyorlar.
    Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed ve Volvo S40 2.0 Turbo otomobillere sahibim ve şimdiye dek sadece periyodik bakımları dışında hiçbir masrafım olmadı.
    Alfa 164 bin , Volvo 135 bin km de şuanda ve sürekli kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.
    Yedek parçası pahalı diyen arkadaşlarda sanırım sadece kulaktan dolma fiyatlar öğreniyorlar yoksa VW vs. tüm markalardan daha ucuz parça fiyatları.
  • birazdan alfa 1471.6TS Distinctive bir araca bakacam. araba beni gerçekten kendine açık etti fotolarıyla. umarım araca bindiğim zamanda aynı hissi alırım. aracı 2.el alacağım için acaba dikkat etmem gereken neler olabilir yardımcı olabilecek var mı?

umarım ben araca bakmaya gitmeden birileri cevap yazar ve bana yardımcı olur. bir de aracın benzin sarfiyatının golf 1.6 fsi göre fazla olabileceğini düşünüyorum ama lpg ye uyumlu diye okudum. bunlarda lpg takılamıyor gibi bir şey yok dimi?
  • Arkadaşlar 4 aydır 2001 156 selespeed kullanıyorum, hiçbir problem yaşamadım. Herkes kulaktan dolma konuşuyor, daha önce E36 BMW alırken de insanlar alma demişti. 1 yıl sorunsuz kullandım ve zararsız sattım. Bence hoşunuza gidiyorsa iyi bir ustaya gösterip alın ve zevkini çıkarın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.