Şimdi Ara

4 KAMERALI FULL GÜVENLİK KAMERA SETİ- DVR KAYIT CİHAZLI ŞOK FİYAT.........360 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
11
Favori
58.066
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nbqa

quote:

Orijinalden alıntı: pentaguvenlik

quote:

6 kameralı bir sistem almayı düşünüyorum. 200metre kare bir alan için yeterlimidir?
    3 tanesini üretim bandı için 3 taneside merdiven ve girişleri için.
    1tb harddisk takıp 1 haftalık kayıt tutmasını istiyorum ve en güncel görüntüleri 1 hafta önceki kayıtların üzerine yazmasını istiyorum.
    Bunun için sürekli 1 haftalık görüntüleri elimlemi silmem gerekiyor yoksa cihazınızda benzer bir özellik varmıdır?
    Ayrıca daha önceki dükkan kiracımın birçok noktada kamera kablosu bırakmasına rağmen sıfırdan kurulum yapdırtsam bu sistem için ortalama kurulum maliyeti nedir?
    Cevaplarınızı bekliyorum.
    Saygılarımla

Size PM attık.
    Kontrol edebilirsiniz.
    iyi çalışmalar

Teşekkür ederim.

Rica ederiz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

6 kameralı bir sistem almayı düşünüyorum. 200metre kare bir alan için yeterlimidir?
    3 tanesini üretim bandı için 3 taneside merdiven ve girişleri için.
    1tb harddisk takıp 1 haftalık kayıt tutmasını istiyorum ve en güncel görüntüleri 1 hafta önceki kayıtların üzerine yazmasını istiyorum.
    Bunun için sürekli 1 haftalık görüntüleri elimlemi silmem gerekiyor yoksa cihazınızda benzer bir özellik varmıdır?
    Ayrıca daha önceki dükkan kiracımın birçok noktada kamera kablosu bırakmasına rağmen sıfırdan kurulum yapdırtsam bu sistem için ortalama kurulum maliyeti nedir?
    Cevaplarınızı bekliyorum.
    Saygılarımla

Size PM attık.
    Kontrol edebilirsiniz.
    iyi çalışmalar

Teşekkür ederim.

Rica ederiz.

Alıntıları Göster
    Kameralarımızın görüntü örneklerini aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

http://www.youtube.com/user/pentaguvenlik/videos

• quote:

Kameralarımızın görüntü örneklerini aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

http://www.youtube.com/user/pentaguvenlik/videos

Alıntıları Göster
     4 KAMERALI FULL GÜVENLİK KAMERA SETİ- DVR KAYIT CİHAZLI ŞOK FİYAT.........360 TL
     4 KAMERALI FULL GÜVENLİK KAMERA SETİ- DVR KAYIT CİHAZLI ŞOK FİYAT.........360 TL

Arkadaşlar kameraların gece görüşüne bakmadan kamera almayı yukarıdaki resim herşeyi anlatıyor gündüz mükemmel görüntü gece sıfır görüntü ;) gündüz en kötü kameradan bile çok iyi görüntü alırsınız önemli olan gece görüşüdür ;)

Resimlerdeki tarihlerin farklı olmasının nedeni örümcek ağı :) gece görüşü açıkken örümcek ağları ortaya çıkıyor, temizlendikten sonraki görüntüyü attım o yüzden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ankya

Arkadaşlar kameraların gece görüşüne bakmadan kamera almayı yukarıdaki resim herşeyi anlatıyor gündüz mükemmel görüntü gece sıfır görüntü ;) gündüz en kötü kameradan bile çok iyi görüntü alırsınız önemli olan gece görüşüdür ;)

Resimlerdeki tarihlerin farklı olmasının nedeni örümcek ağı :) gece görüşü açıkken örümcek ağları ortaya çıkıyor, temizlendikten sonraki görüntüyü attım o yüzden :)

Alıntıları Göster
    şu kameraları güvenlik için alıyorsunuz, çıkan kaliteye bakın, bi de 480 tvl yazmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: atesgede

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    dvr kasası balitech in kasasının birebir aynısı içindeki anakartada bakmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: umit_yilmazer

dvr kasası balitech in kasasının birebir aynısı içindeki anakartada bakmak lazım

Alıntıları Göster
    Çeşitli kasalarla ithalatımız mevcuttur , balitech kasası olan da , farklı kasa olanda var . 200 serisi dvr lar farklı kasadır.

http://www.pentaguvenlik.com/main/product_detail.asp?pro_ID=278

• quote:

Çeşitli kasalarla ithalatımız mevcuttur , balitech kasası olan da , farklı kasa olanda var . 200 serisi dvr lar farklı kasadır.

http://www.pentaguvenlik.com/main/product_detail.asp?pro_ID=278

Alıntıları Göster
    Zifiri karanlıkta 20 metre mesafeden hangi gece görüşlü kamera gündüz gibi görüntü verir?
    Fiyatı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Zifiri karanlıkta 20 metre mesafeden hangi gece görüşlü kamera gündüz gibi görüntü verir?
    Fiyatı nedir?

Dış ortamda mı , yoksa iç ortamda mı kullanacaksınız ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Fiyatı nedir?

Dış ortamda mı , yoksa iç ortamda mı kullanacaksınız ?

Alıntıları Göster
    bu satıcıdan kamera almıştım ,gece görüşü var dediği için almıştım .Ama gece görüşü falan yoktu . Ürünü geri yolladım . Gece görüşüne önem veriyorsanız iyi düşünün 20 tl fazla verin iyi marka alın .

• quote:

Orijinalden alıntı: nwnd

bu satıcıdan kamera almıştım ,gece görüşü var dediği için almıştım .Ama gece görüşü falan yoktu . Ürünü geri yolladım . Gece görüşüne önem veriyorsanız iyi düşünün 20 tl fazla verin iyi marka alın .

Alıntıları Göster
    İsminizi , hangi ürünü aldığınızı ve hangi ortamda kullandığınızı da yazarsanız kullanıcıları yanlış yönlendirmemiş olursunuz . Sadece gittigidiyor üzerinden 5200 adet satışımız vardır ve sürekli bu setleri satıyoruz. Şimdiye kadar gece görüşü çalışmıyor gibi bir yorum almadığımız gibi iade edende olmadı . Eğer bu tarz bir probleminiz var ise isiminizi ve aldıklarınızı yazarak belirtin ki bizde sorunun nereden kaynaklandığını çözebilelim . Bu şekilde kapalı olarak yazdığınız bu tarz mesajlar ancak bu fiyatları lanse ettiğimiz için bizi kötülemeye çalışan güvenlikçi imajı doğuruyor.

• quote:

İsminizi , hangi ürünü aldığınızı ve hangi ortamda kullandığınızı da yazarsanız kullanıcıları yanlış yönlendirmemiş olursunuz . Sadece gittigidiyor üzerinden 5200 adet satışımız vardır ve sürekli bu setleri satıyoruz. Şimdiye kadar gece görüşü çalışmıyor gibi bir yorum almadığımız gibi iade edende olmadı . Eğer bu tarz bir probleminiz var ise isiminizi ve aldıklarınızı yazarak belirtin ki bizde sorunun nereden kaynaklandığını çözebilelim . Bu şekilde kapalı olarak yazdığınız bu tarz mesajlar ancak bu fiyatları lanse ettiğimiz için bizi kötülemeye çalışan güvenlikçi imajı doğuruyor.

Alıntıları Göster
    Dış ortamda 20 metre, iç ortamda 5mt. mesafeden zifiri karanlıkta gündüz gibi net görüntü veren model hangisi?
    Adamın içtiği sigranın filtre kısmındaki yazıyı bile zifiri karanlıkta 5 mt. mesafeden okumak mümkün mü?

• quote:

kardeşim bende full sistem aldım 4 çıkışlı dvr cihzını 6 ay kullandım monitöre görüntü gelmiyor diye kargoya verip geri gönderdim beni arayıp yüksek voltaj bahanesiyle vga çıkışının yandığın garanti kapsamının dışında kaldığını söyleyip bir şey yapamayacağınızı ve sözde kaliteli dvr cihazını arızalı olarak geri göndereceğinzi söylüyorsunuz sonra reklam yapıp 5200 adet satan bu firma niye bir adet dvr cihazını hiç bir kullanıcı hatası olmadan değiştirmiyor herkese tavsiyem hiç bu işe girmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: DragonTR

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    parasını sokağa atmak isteyenler balitech kamera alsınlar. ama para kolay kazınılmıyor bunun bilincinde olanlar daha kaliteli ürünlere bakmalıdırlar. izmirde ve ege bölgesinde bu işleri yapıyorum balitech ve kopyası penta menta reksa gibi cihazlar harici tüm markalarla çalışıyorum. saygılar...www.mosguvenlik.com web adresim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetortayayla

parasını sokağa atmak isteyenler balitech kamera alsınlar. ama para kolay kazınılmıyor bunun bilincinde olanlar daha kaliteli ürünlere bakmalıdırlar. izmirde ve ege bölgesinde bu işleri yapıyorum balitech ve kopyası penta menta reksa gibi cihazlar harici tüm markalarla çalışıyorum. saygılar...www.mosguvenlik.com web adresim.

Alıntıları Göster
    Penta güvenlik. Ben de 8 adet dom kamera 16 çıkışlı dvr kayıt cihazı 500 metre kablo ve 16 adet bnc ve 8 power jack alacağım.

Sormak istediğim, bu 8 adet power jacki kameraya takacağız ama kablonun diğer ucundaki elektrik bağlantısını nereden sağlayacağız? DC adaptör falan denmiş ama aşağıdaki fotoğrafta dc adaptör sadece bir kamera kablosu için çalışıyor. Çoklama yöntemi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hannover 96

Penta güvenlik. Ben de 8 adet dom kamera 16 çıkışlı dvr kayıt cihazı 500 metre kablo ve 16 adet bnc ve 8 power jack alacağım.

Sormak istediğim, bu 8 adet power jacki kameraya takacağız ama kablonun diğer ucundaki elektrik bağlantısını nereden sağlayacağız? DC adaptör falan denmiş ama aşağıdaki fotoğrafta dc adaptör sadece bir kamera kablosu için çalışıyor. Çoklama yöntemi nedir?

Alıntıları Göster
    Adaptörün çıkış portlarına kamera kablosunu direk bağlamıyorsunuz. Buraya 50-75 cm arası ayrı bir kablo takarak çıkışı yapıyoruz.
    kameraların elektrik kablolarını +'lar kendi aralarında ve -'ler kendi aralarında birleştirilerek adaptöre takılan kabloya bağlanıyor.
    Burada dikkat edilecek önemli nokta şudur:
    Kameralara bağlayacağınız güç soketlerinde ortası + 'dır. Soketin üzerinde ki ----- çizgili kablo da + 'dır.
    BU + kabloları cctv kablolarda kırmızı kabloya, çizgisiz olan - kabloyuda siyah kabloya bağlıyoruz.
    Cctv kabloların diğer uçlarını da kırmızı adaptörün + çıkışına bağlı kabloya, siyahı da adaptörün - ucuna bağlı kabloya bağlıyoruz.
    Kısa süre sonra bununla ilgili resimli anlatımı da siteye koyacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentaguvenlik -- 22 Ocak 2013; 2:36:18 >

• quote:

ARKADAŞLAR LÜTFEN ŞU LİNKİ İZLEYİNhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lAPPl2siqBg balitech,renica,vs. ucuz çin mallarından sakının lütfen

SİZE AVENİR MARKA GÜVENLİK ÜRÜNLERİNDE HERTÜRLÜ FİYATTA YARDIMCIOLURUM İDDA EDİYORUM PİYASADAN ÇOKÇOK UCUZA VEREBİLİRİM

6 kameralı apartman için bir sistem kurulum dahil ne kadara mal olur arkadaşım ? marakasını ve bilgilerini yazarsanız sevinirim. Yakında apartmana taktırmayı düşünüyoruz...

• takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karakurtmelih

takip
    Ufak Tefek Sorunlar oldu,

2 Kamera ve kayıt cihazı almak için aradım, dedikleri fiyata sipariş vermeden önce bir kaç ayrıntı sordum, kabloların ucuna bnc soketleri hazır takılı geleceğini söylediler takılı gelmedi tekrar aradım takılı olmadığını söyledim her sistemde hazır değil dediler

hdd almayacağımı söyledim bende oyun hdd si vardı onu kullanacaktım telefondaki arkadaş bizden alırsanız içine gerekli proğramları yükleceğiz dediler kayıt yapmak için güncelleme ve sitelerinden proğram indirip ayar yapmam ve kurmam gerektiğini söylediler. öyle bir şeye gerek olmadı hdd yi taktım çalıştı.

benim için en önemlisi tüm bunlardan sonra (dedim ya ufak tefek sorunlar diye)
    bu olanları buna benzer anlatım şekliyle mail attım kimse geri dönmedi

büyük ihtimalle buradan geri dönüş yaparlar onlarca kişi okuyacak belkide

tabi cevap beklediğimden yazmıyorum ürün alacak arkadaşlar alsınlar ama en azından üstüne basa basa teyit etsinler

• quote:

Orijinalden alıntı: irsoy

Ufak Tefek Sorunlar oldu,

2 Kamera ve kayıt cihazı almak için aradım, dedikleri fiyata sipariş vermeden önce bir kaç ayrıntı sordum, kabloların ucuna bnc soketleri hazır takılı geleceğini söylediler takılı gelmedi tekrar aradım takılı olmadığını söyledim her sistemde hazır değil dediler

hdd almayacağımı söyledim bende oyun hdd si vardı onu kullanacaktım telefondaki arkadaş bizden alırsanız içine gerekli proğramları yükleceğiz dediler kayıt yapmak için güncelleme ve sitelerinden proğram indirip ayar yapmam ve kurmam gerektiğini söylediler. öyle bir şeye gerek olmadı hdd yi taktım çalıştı.

benim için en önemlisi tüm bunlardan sonra (dedim ya ufak tefek sorunlar diye)
    bu olanları buna benzer anlatım şekliyle mail attım kimse geri dönmedi

büyük ihtimalle buradan geri dönüş yaparlar onlarca kişi okuyacak belkide

tabi cevap beklediğimden yazmıyorum ürün alacak arkadaşlar alsınlar ama en azından üstüne basa basa teyit etsinler

Setlerimizin tamamı karışıklık olmaması , anlaşılabilir olması için kodlarla takip edilmektedir. Her ürünün içeriğinde ise paket içieriği her ürünün resmi ile gösterilmektedir.
    Sizin sipariş ettiğiniz modelde kablonun uçlarının bağlı olmadığı hem resimde hem de paket açıklamasında gözükmektedir. Sipariş vermeden önce biraz daha dikkat ederseniz ne aldığınızı , ne geleceğini de daha iyi takip edebilirsiniz. Bizim firmamızda sözle telefonda sipariş verilememektedir çünkü daha sonra ben farklı birşey istemiştim gibi sorunların önüne baştan geçmiş oluyoruz. Sipariş vermek isteyen herkes sepete attığı ürünü hem resimde hem açıklamada paket içeriğinden ayrıntılı olarak görebilmektedir. Hala yanlış sipariş veilebiliyorsa bunun sorumlusu olarak bizi görmemelisiniz. Bir çok firmaya göre çok şeffaf bir sistemimiz vardır . Ürünlerin tamamı kendimiz tarafından çekilmiş minimum 3 resimle anlatılmaktadır ki , kişi ne geleceğini , sipariş verdiğini ürünü iyi tanıyabilsin diye. Ayrıca açıklamalarda da hdd dahil değildir ayrıca sipariş etmelisiniz, hazır kabloludur ya da bağlantı jackları yanındadır şeklinde eksik ya da artı yönleri belirtilmektedir. YETER Kİ OKUYUN...

• quote:

Orijinalden alıntı: cetera

quote:

ARKADAŞLAR LÜTFEN ŞU LİNKİ İZLEYİNhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lAPPl2siqBg balitech,renica,vs. ucuz çin mallarından sakının lütfen

SİZE AVENİR MARKA GÜVENLİK ÜRÜNLERİNDE HERTÜRLÜ FİYATTA YARDIMCIOLURUM İDDA EDİYORUM PİYASADAN ÇOKÇOK UCUZA VEREBİLİRİM

6 kameralı apartman için bir sistem kurulum dahil ne kadara mal olur arkadaşım ? marakasını ve bilgilerini yazarsanız sevinirim. Yakında apartmana taktırmayı düşünüyoruz...

PM olarak attık.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.