Şimdi Ara

4 KAMERALI FULL GÜVENLİK KAMERA SETİ- DVR KAYIT CİHAZLI ŞOK FİYAT.........360 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
11
Favori
58.068
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pentaguvenlik

quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

hala görüntü kalitesini göremedik.

Görüntü kalitesini görürsen almazsın. Bu kameralar 25 dolarlık kamera. Bende 40 dolarlık kamera var ben beğenmiyorum görüntülerini. Para tanımaktan bahsetmiş birisi. Adamı tanırssan şükret. Parayı tanımak için 1-2 metreyi geçmemeli. 10 metreden tanımadığın adamın simasını çıkartamazsın. Tanıdığın kişileri birbirinden ayırt edebilirsin.

Arkadaşın sattığı kameralar kötü demiyorum. Bilakis fiyat çok iyi. Lakin bu fiyata çok kalite beklemek lazım. İhtiyaca göre alınabilir.

Daha öncede bahsettiğimiz gibi kameranın kullanım amacı çok önemlidir. Bu kameralar kasa önü para tanıma , ya da plaka tanıma amaçlı üretilmemişlerdir. Bu iş için box kamera ve minimum 6-60 mm lens tavsiye ediyoruz .
    Bu sette verdiğimiz kameralar işyeri güvenliği , bakıcı izleme , apartaman girişi takibi , otopark güvenliği , internet cafeler için verilen standart kameralar olup , hem set olarak hem de kurulum işi yapanlara sürekli sattığımız kalitesinden şimdiye kadar sorun yaşamadığımız kameralardır.

- başka bir konu silinmiş sanırım burdan soru sorucam, bu 480 tvline kamera ile araç plakaları rahat okunur mu?
    benim kullanım amacım binanın ön ve yan cephesini kaldırımlar dahil kaydetmek ama gerektiğinde eşgal belirlemek de önem kazanıyor.

-acaba frame rate/kare hızı düşürülüp daha net ve daha yüksek çözünürlük elde edilebilir mi? yani dvr kutusu yine ucuz olsun kamera fps düşük ama çözünürlük yüksek olsun, istendiği taktirde zoom yakınlaştırma ile eşgal de belirlensin, plaka da okunsun vs. Bana videonun kare hızı 24 fps yerine 12 fpps olsa ama net olsa daha işe yarar gibi geliyor fikriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicknick -- 23 Eylül 2012; 12:13:36 >

• ayrıca güncel diğer konuda penta'ın set fiyatı 360 tl idi en son, yani son fiyat 360 tl, not düşelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

ayrıca güncel diğer konuda penta'ın set fiyatı 360 tl idi en son, yani son fiyat 360 tl, not düşelim.

Fiyatı güncelledik , şuan 360 tl set fiyatımız günceldir. Ürün stoklarımızda mevcut olup , saat 16.00 ya kadar olan siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.
  • Özel mesaj ile bu sete bağlı bir ip numarası alabilirmiyim test amaçlı.
    ama bu TVL nin. Yani yüksek çözünürlük değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciyaezim

Özel mesaj ile bu sete bağlı bir ip numarası alabilirmiyim test amaçlı.
    ama bu TVL nin. Yani yüksek çözünürlük değil.

demo olayını hala ayarlayamadık teknik bölümden , en kısa zamanda istediğiniz şekilde demolarımızı youtube a yükleyeceğiz.
  • Youtupe değil. Canlı izleme İPİ istiyoruz.

İzleyenler görsünki kameralar arasındaki farkı bilsinler. Ona göre alsınlar.
  • quote:

Youtupe değil. Canlı izleme İPİ istiyoruz.

İzleyenler görsünki kameralar arasındaki farkı bilsinler. Ona göre alsınlar.

onun için ayrı bir adsl bağlantısı ile sistem kurmamız gerekiyor, güvenlik açısından kendi sistemimize paylaşım veremiyoruz.
  • valla artk siz bilirsiniz. dediğim gibi ne yaparsanız yapın İP den canlı verin.
    Ve hangi kameranın hangi model olduğunu bilerek görelimki satın alalım.
  • quote:

valla artk siz bilirsiniz. dediğim gibi ne yaparsanız yapın İP den canlı verin.

Teknik servisime ilettim , çözüm bulur bulmaz sizinle paylaşacağız.
  • Günceldir.
  • ankaradaki kamera işlerinize teklif verilir kesinlikle merdiven altı malzeme kullanmam 6 ay 1 sene sonra sorun cıkartacak malzeme hiç kullanmam
    ankarada ki güvenlik uydu montajı işleriniz itina ile yapılır iletişim Deverenk@hotmail.com mesaj atın size döneyim
  • bana plaka okuyacak kamera lazım internetten bir tane aldım ama plaka okumayı bırakın adamı zor tanıyorsunuz okuyacağı mesafe 20 metre model ve fiyat bilgisi rica ediyorum...
  • ip ile görüntüleri görme sansımız olursa apartmanın girişi için bir adet de ben almayı düşünüyorum
  • Dün elime ulaştı 2 adet 16 kanallı kayıt cihazı aldım ürün güzel kurulumu vs. basit. Telefonla soru sormak için aradığımda çıkan teknik servisteki arkadaş biraz yabani. Kurumsal bir firma değilmiş demek ki bunlar diye yorumladım kendi kendime. Sorduğum soruya HI diye cevap veren ve iplemez tavırları iticiydi açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pentaguvenlik

quote:

valla artk siz bilirsiniz. dediğim gibi ne yaparsanız yapın İP den canlı verin.

Teknik servisime ilettim , çözüm bulur bulmaz sizinle paylaşacağız.

Bu konu hakkında bende cevap bekliyorum..
  • arkadaşlar aliexpress den aldıgım dahua 3200 mini dome megapixel ip kamera videosunu yukledım bakınız..analog sıstemlere paydos:)

• quote:

Orijinalden alıntı: teknologs

arkadaşlar aliexpress den aldıgım dahua 3200 mini dome megapixel ip kamera videosunu yukledım bakınız..analog sıstemlere paydos:)

link alabilir miyiz hocam?

Sanki bu alet yoldaki plakaları okur gibi geldi bana

• plaka okuyor...buyrun link
    kamera
  • quote:

plaka okuyor...buyrun link
    kamera

Ne kadar vergi ödediniz ? Kalitesi çok iyiymiş ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: God Loves Ugly

quote:

plaka okuyor...buyrun link
    kamera

Ne kadar vergi ödediniz ? Kalitesi çok iyiymiş ya...

vergisiz..4 tane aldim gumruge girmiyor...tabiki tek tek alim yaparsaniz..toplu olarak ticarete giriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.