Şimdi Ara

Everest KM-8300 ( kablosuz klavye mouse set )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
16.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&ID=23788&b=Everest-Multimedya-Kablosuz-Oyuncu-Klavye-+-Mouse-Set--2-Model-

Everest KM-8300  ( kablosuz klavye mouse set )

özellıkler ve seklı cok guzel geldı sız nedersınız

mouse un pili hizli bitiyor bu arada,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castiel -- 7 Mayıs 2012; 17:41:22 >

• klavye güzelde. mouse dan şüpheliyim.
  • Everest son zamanlarda kendini aşan tasarımlar ile göz kamaştırıyor valla.Benim hoşuma gitti bu tasarım,alınabilir fiyatıda var.Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Everest son zamanlarda kendini aşan tasarımlar ile göz kamaştırıyor valla.Benim hoşuma gitti bu tasarım,alınabilir fiyatıda var.Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.

hocam dealextremde bu urunun tasarımı var, yınede kablosuz olusu yetıyor gıbı , fakat mouse da 2 tane pıl ıle calısıyor bıraz agır olmaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Everest son zamanlarda kendini aşan tasarımlar ile göz kamaştırıyor valla.Benim hoşuma gitti bu tasarım,alınabilir fiyatıda var.Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.

hocam dealextremde bu urunun tasarımı var, yınede kablosuz olusu yetıyor gıbı , fakat mouse da 2 tane pıl ıle calısıyor bıraz agır olmaz mı ?

O konuda bir fikrim yok.

• arkadaşlar bu everest fare firması türk galiba benim merak ettiğim hangi firmanın çiplerini kullandığı. bunlar kendi başlarına fare üretemezler mesela kablosuz alıcılarda realtekin çipini kullandığını duymuştum. fareleriyle ilgili bilgi veren olursa sevinirim.
  • bir oyun klavyesinde extra tuş yoksa bedava da verilse bi anlamı yok

tasarım iyi ona bişey demedim
  • klavye bildiğin klavyeye benziyor.. tuşlar dışıunda dış kasa biraz şekilli.. mouse da. RAT5 çakmasına benziyor.. ama şekilli görüntüsüyle çocuğuna alsan sevinir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukman

klavye bildiğin klavyeye benziyor.. tuşlar dışıunda dış kasa biraz şekilli.. mouse da. RAT5 çakmasına benziyor.. ama şekilli görüntüsüyle çocuğuna alsan sevinir..

Everest çakmalarıyla ünlü zaten. Apple klavyesini bile bire bir kopyalamış firma.
  • quote:

http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&ID=23788&b=Everest-Multimedya-Kablosuz-Oyuncu-Klavye-+-Mouse-Set--2-Model-

bu cihazın mouse sine takılan pil hangi tip AA mı yoksa AAA mı bilen varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sfenx77

quote:

http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&ID=23788&b=Everest-Multimedya-Kablosuz-Oyuncu-Klavye-+-Mouse-Set--2-Model-

bu cihazın mouse sine takılan pil hangi tip AA mı yoksa AAA mı bilen varmı acaba?

şuan kullanıorum yanında 2 adet AAA verdıler

• quote:

quote:

quote:

şuan kullanıorum yanında 2 adet AAA verdıler

Bu ürünü almayı düşünüyorum memnun musun tavsiye edermisin? bilgisayarım ile tv arasında 1 duvar var (mesafe yaklaşık 5 mt )oyun için kullanmak istiyorum.

• ıdare edıyorum, ha öle ahım sahıp fsp oyunlarır felan oynucaksan lag olabılır, onun harıcınde bır lag olayı görmedım, 40 lıraya alınabılıcek en ıyısı ıste
    not: vatandan alırsın eve gelıp denersın eger begenmezsen ıade edersın gıdıp hemen,
  • quote:

ıdare edıyorum, ha öle ahım sahıp fsp oyunlarır felan oynucaksan lag olabılır, onun harıcınde bır lag olayı görmedım, 40 lıraya alınabılıcek en ıyısı ıste
    not: vatandan alırsın eve gelıp denersın eger begenmezsen ıade edersın gıdıp hemen,

40 tl yemi almıştın sen bu ürünü?
    ben gg de 49 tl ye buldum sen nereden almıştın?
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/everest-km-8320-siyah-multi-media-oyun-klavyesi-54798568#tab4

• Ben sipariş ettim fakat kurulumu yapamıyorum .

Masaüstü bir bilgisayarda kullanmak istiyorum fakat klavye ve mauseden baska birşey yok pilleri vs taktım . usb alıcı filan diyor ama öyle birşey yok ?
  • quote:

quote:

ıdare edıyorum, ha öle ahım sahıp fsp oyunlarır felan oynucaksan lag olabılır, onun harıcınde bır lag olayı görmedım, 40 lıraya alınabılıcek en ıyısı ıste

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/everest-km-8320-siyah-multi-media-oyun-klavyesi-54798568#tab4

bitenekadar.com ve vatan a bakın

• iyiymiş ya ben alıyorum walla yeni plazma aldım tam atradığım şey fiyatıda süper şeklide
  • quote:

quote:

quote:

bitenekadar.com ve vatan a bakın

mouse nin altında çıkıyor usb si

• Seti bugün aldım ama bir sorun var

PC yi her açıp kapadıgım USB alıcısını tekrar çıkartıp takmam gerekiyor bunun bir çözümü var mı ? ( W7 Ultimate yüklü)

bunun haricinde hiçbir sorunu yok klavye olsun fare olsun süper
  • yön tuşlarında 3 tuş sorunu var mı? bilgilendiriseniz sevinirim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.