Şimdi Ara

==> Nokia 808 | 41mp - 1/1.2''- Xenon - 1080p | 1.3ghz-512mb | 4''nHD-AMOLED | HDMI <== (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.478
Cevap
29
Favori
326.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıştamı hocam cihazınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam satılacak telefon değil.

• Bu aralar bende almayı düşünüyorum bir tane ...şuan z3 compact kullanıyorum uzun süredir....bir tane 808 alacağım evde kenarda dursun diye :) yalnız abartılı rakamlar söylüyorlar çok

• Kenarda değil hocam evde fotoğraflarını çekiyorum yavruların. Kapalı mekanda z3c iyice saçmalıyor maalesef. Ben de L1020 çok aramıştım onu daha kolay bulursunuz 750civarına.

• quote:

Orijinalden alıntı: onbirhood

Kenarda değil hocam evde fotoğraflarını çekiyorum yavruların. Kapalı mekanda z3c iyice saçmalıyor maalesef. Ben de L1020 çok aramıştım onu daha kolay bulursunuz 750civarına.

kenarda dursun derken resim çekme amaçlı alacağım bende... Lamia 1020 kullandım hocam memnun kalmadım... resim çekme dışında hiç hoşuma gitmedi o yüzden nokia 808 alacağım boşuna çok para vermeye gerek yok Lamia ve Microsoft a ayrıca nokia 808 sensör olarak daha büyük aynı sensör yok

• quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

Satıştamı hocam cihazınız ?

hocam selamlar 1020 alıyorum, telefon beklediğim gibi çıkarsa 808i satmayı düşünebilirim. hala alıcı iseniz tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onbirhood

quote:

Satıştamı hocam cihazınız ?

hocam selamlar 1020 alıyorum, telefon beklediğim gibi çıkarsa 808i satmayı düşünebilirim. hala alıcı iseniz tabi.

Evet olabilir hocam düşünüyorum almayı

• quote:

Orijinalden alıntı: Litigant

arkadaşlar sıfır 808 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Önerebileceğiniz uygulamalar ve tavsiyeler varsa söyleyin :)

Sifir nerden aldiniz hocam bende aldim iminci el pazartesi gelecek ...ama sifirini bulamamistim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Litigant

arkadaşlar sıfır 808 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Önerebileceğiniz uygulamalar ve tavsiyeler varsa söyleyin :)

Sifir nerden aldiniz hocam bende aldim iminci el pazartesi gelecek ...ama sifirini bulamamistim

Gittigidiyordan almistim usta. Arada takip edin bazen ellerinde kalmış satılmayan ürünleri koyuyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aldim pazartesi elimde olacak ama sifir degil... Arada degil istisnasiz 2 aydir bakiyorum ya yüksek fiyat soyleniyordu yada sifirini bulamiyordum ama artik gerek kalmadi cunku almis bulunmaktayim ....demek hala sifiri var dezenize memnunmusunuz fotograf cekiminden buda sorumu demeyin simdi :)
  • satacak olan varsa uygun fiyat tekliflerinizi pmden alabilirim nokia n8 pert oldu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadesperado

/yüzeysel ergen mod on/ "mp önemli değil yeaaa" /mod off/

buralar değerlenir ilerde...

naaptın değerlendimi oralar
  • sharpie kullanıcısına yanıt
    Hahah reis nerden buldun bunu ya

N8'den sonra telefon kamerası olayı çöpe bağladı aga (808 istisna elbette), üç yıldır Z var ama sıkıntılı artık biraz, var mı önerin apple dışında :)

• yok artık pek ilgilenmiyorum telefonlarla yeni ne var ne çıktı hiç anlamıyorum ortalık bir sürü telefon dolu.
  • sharpie kullanıcısına yanıt
    Aynı valla ben de, ondan bi sorayım dedim :))

• Az evvel tarafımdan çekilmiş iki fotoğraf.....ikiside aynı noktadan tripod ile çekildi .....biri otomatik diğeri ise manuel ayar karanlık ortamları nokia 808 ile aydınlatın [:

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

http://www.mediafire.com/view/bs9ovotfvjaa5h4/2015-06-04-5604_stitchtxt.jpg

selamlar bu 138/megapiksellik panaromik resim nasıl oluyor

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    fotoğrfları 41 mp'de çekip birleştirdim hocam.
  • Arkadaşlar 6 ay önce sıfır olarak aldigim nokia 808imi satıyorum. Kutusu ve İçerikleri tamdır. Telefonda herhangi bir sıkıntı yoktur. 2 yıl garantilidir.

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.