Şimdi Ara

itunes eşzamanlama sorunu yardım lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
2
Favori
53.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefonu bilgisayarıma baglıyorum. itunes üzerinde iphone eşzamanlanıyor adım 2/5 diyor ancak hi ilerlemiyor. 4 saat telefon bilgisayara baglı kaldı hiç bir ilerleme olmadı . yanda çarpı işaretine basıyor iptalde edilmiyor. günlerdir bu eşzamanlama yüzünden telefona ne müzik ne uygulama atabilirim. bunu nasıl iptal edebilirim? wifi üzerinden eş zamanlamayıda seçiyorum yine aynı yerde kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dawnkee

quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

iTunes / Düzen / Tercihler / Aygıtlar'da iPod iPhone ve iPadlerin otomatik eşzamanlamasını engelle'yi aktifleştirin.
    İster istediğiniz zaman eşzamanlarsınız, ister iTools ile halledersiniz işlerinizi.

dediginizi yaptım. müzik atmak istedim . istedigim müzigi seçtim uygula dedim yine eşzamanlama başladı . yine adım 2/6 da kaldı ilerlemiyor. müzikte atılmıyor. başka ne yapabilirim.

Alıntıları Göster
    buradan iTools'u indirip, bildiğimiz sürükle bırak yöntemiyle yapabilirsiniz istediklerinizi:

http://itools.hk/tscms/index.php?a=webpage&pid=12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncum -- 25 Şubat 2012; 15:58:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

buradan iTools'u indirip, bildiğimiz sürükle bırak yöntemiyle yapabilirsiniz istediklerinizi:

http://itools.hk/tscms/index.php?a=webpage&pid=12

yardımınız için teşekkür ederim. ancak ben albüm oluşturup resimli albüm olarak atmak istiyorum. daha önceden atabiliyordum ancak 4s aldıktan sonra bir türlü eşzamanlama bitmiyor. 2 de kalıyor. bir kaç defa itunes programı sildim yükledim ancak sonuç aynı bir türlü 2. adımı geçmiyor. itunes da bulunan oyunlarımı,programlarımı falanda atamıyorum. itunes'u kullanamabilmem için ne yapmam gerekli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.