Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
120
Favori
1.155.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Orijinalden alıntı: serukanu

quote:

quote:

Merhaba
    Arkadaslar cok stresli gunler yasiyorum bu telefon daha cok strese soktu =) HB den aldigim ilk telefonun ekraninin uzerinde dikey cizgi cikti ve degisim istedim yeni gelen telefon 2 gunde 2 kere reset atti. Eski telefon daha performansliydi bisey sormak istiyorum sizin ram durumunuz nedir ben bakinca 650 mb gibi bisey gorunuyor toplamda bosta 300 gorunuyor sizce normal mi? Birde internet videolarinda donma yapıyor sizde de varmı böyle bir problem şimdiden teşekkürler

En basitinden Go Launcher arayüzü yükleyin ve ondan belleği temizleyin, bu boş bellek miktarını artıracaktır. Eğer videolar HD değilse hiç takılma olmadı bende.

Youtube de bile takilma oluyor uygulamalara bakinnca ram cok az gorunuyor birde parmak izi okuyucu aninda tepki vermiyor onceki telefon cok cabuk tepki veriyordu.

O zaman bu telefonunuzda başka bir problem var en sağlıklısı bunu da iade edin derim, perişan oluyorsunuz belki ama bozuk cihazı kullanmaktan iyidir.

Degistirsem iyi olacak degil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tizzy

quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

quote:

Merhaba
    Arkadaslar cok stresli gunler yasiyorum bu telefon daha cok strese soktu =) HB den aldigim ilk telefonun ekraninin uzerinde dikey cizgi cikti ve degisim istedim yeni gelen telefon 2 gunde 2 kere reset atti. Eski telefon daha performansliydi bisey sormak istiyorum sizin ram durumunuz nedir ben bakinca 650 mb gibi bisey gorunuyor toplamda bosta 300 gorunuyor sizce normal mi? Birde internet videolarinda donma yapıyor sizde de varmı böyle bir problem şimdiden teşekkürler

Örneğin Dizimag'ten HD videolarda sıkıntı yok. DH'deki videolarda problem var açılmıyor. Siteden mi telefondan mı kaynaklı bilgim yok.

Hocam big bang theory i 720 p açıyor ama video başlangıcında 10 sn siyah ekran geliyor ama konuşmalar duyuluyor. Video içinde de yapıyor arasıra. Hiç karşılaştınızmı böyle bir durumla

Sebebi cihazın videoyu işleyememesi ile alakalı, düşük donanımlı bilgisayarlarda nasıl yüksek kalite film açıldığında film yavaş ses normal gidiyorsa buda onun gibi bir problem.

@serukanu

Bana bu durumda en mantıklı çözüm o geldi.

Bu arada ben cihazı HB'den aldığımda sigorta da yaptırmıştım acaba ben bir sorunla karşılaşsam sigorta durumu daha çabuk mu halleder?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tizzy

quote:

quote:

Merhaba

Örneğin Dizimag'ten HD videolarda sıkıntı yok. DH'deki videolarda problem var açılmıyor. Siteden mi telefondan mı kaynaklı bilgim yok.

Hocam big bang theory i 720 p açıyor ama video başlangıcında 10 sn siyah ekran geliyor ama konuşmalar duyuluyor. Video içinde de yapıyor arasıra. Hiç karşılaştınızmı böyle bir durumla

Çok nadir. 1-2 kere oldu. Zaten dizi izleyeceğim zaman tüm uygulamaları kapatıp önbelleği falan bir temizleyip öyle izlerim.

• quote:

Bir de cihazı fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilir misiniz?

Ayarlar > Gizlilik > Fabrika verilerine sıfırla

quote:

DH videolarını SD olarak açmayı dener misiniz? HD olarak bende de açmıyor ancak SD olarak denediğimde herhangi bir sorun yok.
  • Hocam forumda acilista ses kisma tusuna basarak bi islem vardi yapilan hard format yapiyordu ben hard format yaptim fabrika ayarlarina dondum yine olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: bonnitacix

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Arkadaslar ebay'den falan alabilecegimiz plastik kap veya deri kilifi gibi tavsiyelerimiz var midir ?

Hocam bende daha kılıf almadım. Ama Şu satıcıdan almayı düşünüyorum:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-motorola-atrix-4g-deri-siyah-cekmeli-zarf-kilif-3-ekran-filmi-79961518/detay/

Ne dersiniz uygunmudur?

hocam çok pahalı o fiyata timsah derisi olsa alınmaz hem çekmeli kılıf tavsiye edilmiyor telefona zarar veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Bir de cihazı fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilir misiniz?

Ayarlar > Gizlilik > Fabrika verilerine sıfırla

quote:

DH videolarını SD olarak açmayı dener misiniz? HD olarak bende de açmıyor ancak SD olarak denediğimde herhangi bir sorun yok.

Evet , SD'lerde sıkıntı yok hocam.

• quote:

Hocam forumda acilista ses kisma tusuna basarak bi islem vardi yapilan hard format yapiyordu ben hard format yaptim fabrika ayarlarina dondum yine olmadi

En iyisi siz o telefonu tekrar iade edin, aklınızda hep soru işareti olacağına 1 hafta bekleyin yenisini alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iu80

quote:

quote:

Arkadaslar ebay'den falan alabilecegimiz plastik kap veya deri kilifi gibi tavsiyelerimiz var midir ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-motorola-atrix-4g-deri-siyah-cekmeli-zarf-kilif-3-ekran-filmi-79961518/detay/

Ne dersiniz uygunmudur?

hocam çok pahalı o fiyata timsah derisi olsa alınmaz hem çekmeli kılıf tavsiye edilmiyor telefona zarar veriyor

Valla hocam ne yapacam şaştım kaldım doğrusu...Sarrpy hocamda kullanıyormuş çekmeli kılıf gayet güzel diyor.

Cebimde taşımaya da korkuyorum bişey olur diye.Çünkü aşırı titizim.

Keşke forumda uygun fiyata kılıf satan arkadaşlar olsa.

• Ayrıca söylemeden edemicem.Nedir ya bu telefonun hdm ile usb girişleri Çok biçimsiz ve estetikten yoksun durumda.İnsan kapak yapar giriş kısmına en azından.
  • arkadaşlar bugün itibariyle ben de bir atrix sahibiyim. ankara cepa timden aldım. son kalan kutuyu satın aldım. ürün android 2.3.4 ile geldi. ancak optimizasyon sorunları olduğunu tahmin ediyorum(takılmalar, geç algılamalar vs.) siz hangi sürümü kullanıyorsunuz? nereden indirebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktanınsâbiti

arkadaşlar bugün itibariyle ben de bir atrix sahibiyim. ankara cepa timden aldım. son kalan kutuyu satın aldım. ürün android 2.3.4 ile geldi. ancak optimizasyon sorunları olduğunu tahmin ediyorum(takılmalar, geç algılamalar vs.) siz hangi sürümü kullanıyorsunuz? nereden indirebilirim?

Şuan ki son sürüm zaten 2.3.4, takılma bende yok. Ayrıca ürünün garantisi KVK mı?
  • Arkadaslar bugün benimde.elime geçti telefon hiç fena deil telefonda soyle bi sikinti var android marketten.hattimdaki internetle.birsey indirmiyor wifi.istiyor.onu.nasil.ayarlayabilirim

• arkadaslar bilgisayardan bluetooth ile veri gonderemiyorum telefona onaylanamadi diye hata veriyor

//birde usb takiliyken sarj aliyor onu nasil kapatiriz bir turlu bulamadim bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilirlermi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: noktanınsâbiti

arkadaşlar bugün itibariyle ben de bir atrix sahibiyim. ankara cepa timden aldım. son kalan kutuyu satın aldım. ürün android 2.3.4 ile geldi. ancak optimizasyon sorunları olduğunu tahmin ediyorum(takılmalar, geç algılamalar vs.) siz hangi sürümü kullanıyorsunuz? nereden indirebilirim?

Şuan ki son sürüm zaten 2.3.4, takılma bende yok. Ayrıca ürünün garantisi KVK mı?

hayır hocam netcell. zaten ürünü açtırmıyorlar. jelatinde geliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iu80

quote:

quote:

Ne dersiniz uygunmudur?

Valla hocam ne yapacam şaştım kaldım doğrusu...Sarrpy hocamda kullanıyormuş çekmeli kılıf gayet güzel diyor.

Cebimde taşımaya da korkuyorum bişey olur diye.Çünkü aşırı titizim.

Keşke forumda uygun fiyata kılıf satan arkadaşlar olsa.

hocam ben linkte gönderdiğimden kullanıyorum gerçi zevkler tartışılmaz benim beğendiğimi sen beğenmiyebilirsin senin beğendiğini ben beğenmiyebilirim sen bilirsin ayrıca gönderdiğim linkte aynı satıcının farklı tip kılflarıda var belki daha hoşuna giden olabilir

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/motorola-atrix-4g-mb860-tpu-case-beyaz-41923523

• quote:

Orijinalden alıntı: HardLord

Arkadaslar bugün benimde.elime geçti telefon hiç fena deil telefonda soyle bi sikinti var android marketten.hattimdaki internetle.birsey indirmiyor wifi.istiyor.onu.nasil.ayarlayabilirim

Ayarlar> Pil ve veri yöneticisi> Veri Tasarrufu> "Veri Tasarrufu"nun aktiflini kaldırın.

@servetxy

Onun için aklıma sadece bir yol geliyor oda bilgisayardan USB ile verilen enerji gücünün kesilmesi ama bununla ilgili bir program var mı onu dahi bilmiyorum.

@noktanınsâbiti

Cevabınız için teşekkürler, daha önce Turkcell'de satılan cihazlar KVK diye duymuştum o yüzden sordum. Cihazınız hayırlı olsun.

@iu80

Adresini verdiğiniz kılıflar güzel oluyor, zamanla esneme yapmıyor tek eksi tarafı içteki o beyaz kaplama zamanla telefonun arka yüzeyini çizebilir veya belli bir süre kullanıp çıkardıktan sonra iz bırakabilir.

• quote:

Hocam forumda acilista ses kisma tusuna basarak bi islem vardi yapilan hard format yapiyordu ben hard format yaptim fabrika ayarlarina dondum yine olmadi

Eğer bu işlemlerden sonra da dediğiniz gibi youtube videolarında takılma oluyor ve parmak izi okuyucu önceki telefon gibi çabuk tepki vermiyorsa iade etmek en iyisi gibi gözüküyor.
  • @bilgehankalkan

tşkler dostum ilk android telefonum yabancıyım biraz ondan karıştırarak öğrenmeye çalışıyorum baktım tasarruf falan yazıyor hepsine tik koydum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardLord

@bilgehankalkan

tşkler dostum ilk android telefonum yabancıyım biraz ondan karıştırarak öğrenmeye çalışıyorum baktım tasarruf falan yazıyor hepsine tik koydum bende

Rica ederim, benim de henüz ilk Android tecrübem alalı 3 hafta oldu ve alıştım diyebilirim. İlk tavsiyem Go Launcher arayüzünü indirin ve Switch widgetini indirin onun sayesinde tek tıkla genel fonksiyonlara hakim olabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.