Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
121
Favori
1.155.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Flash sorunu var telefonumda .internette video izleyemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mat oldugundan dolayımı..mat olmayanlar öyle değilmidir. gitti 10tl em uyuyamam bugun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servetxy -- 19 Nisan 2012; 21:56:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Rakamlara takılmayayım yani ?

Takılmayın hocam her türlü yeterli rami yani HTC Sensationda kullandım 100mb boş ramle geziyordum gayette yeterliydi
  • arkadaşlar şuanda hepsiburada da kampanya var 100tl çek gelecek alsammıki bide alırsam fakat beğenmezsem iade edebilirmiyim sonuçta görmeden alıyoruz ve az para deil bi öğrenci için
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardLord

arkadaşlar şuanda hepsiburada da kampanya var 100tl çek gelecek alsammıki bide alırsam fakat beğenmezsem iade edebilirmiyim sonuçta görmeden alıyoruz ve az para deil bi öğrenci için

ön ve arka kapaktaki jelatini çıkarmazsan ve kutu içeriğini tam bir şekilde verirsen iade oluyor.8 gün içerisinde
  • atrix kullanıcıları merhaba. burada okuduğum olumlu yorumlardan sonra bende bugün bir atrix sahibi oldum. Yeni bir kullanıcı olarak kablosuz üzerinden internet bağlantısıyla ilgili bir sorun yaşıyorum. Evdeki kablosuz ağa bağlandıktan sonra internet kullanmaya başladım, telefonu kurcalamayı bir süre bırakıp sonra tekrar internete bağlanmak istediğimde kablosuz ağa bağlı gözükmesine rağmen internet bağlantısı yapmıor. ilginç tarafı kablosuz bağlantıyı kapatıp 3G üzerinden internete bağlandıktan sonra tekrar kablosuzu açtığımda sorunsuz internete bağlandı. belli bir süre kullanmayınca aynı problem tekrar oldu kablosuz ağa bağlı gözükmesine rağmen internete bağlanmıyor. benzer sorunu yaşayıp çözüm bulanlar paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayay

Flash sorunu var telefonumda .internette video izleyemiyorum

nasıl izleyemiyorsun arkadaşım? Dizimag dan vs çok güzel açıyor tam ekran yapınca. Nerde izleyemiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: messi93

quote:

Orijinalden alıntı: HardLord

arkadaşlar şuanda hepsiburada da kampanya var 100tl çek gelecek alsammıki bide alırsam fakat beğenmezsem iade edebilirmiyim sonuçta görmeden alıyoruz ve az para deil bi öğrenci için

ön ve arka kapaktaki jelatini çıkarmazsan ve kutu içeriğini tam bir şekilde verirsen iade oluyor.8 gün içerisinde

hmm peki paranın hesaba geçmesinde sıkıntı çıkarmıyorlar dimi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

quote:

quote:

Dün akşam bi telefondan oyun indirip kurmayı deniyim dedim. Dosya rar olduğu için androzip uygulamasını indirdim. rar şifreli olduğundan şifreyi bildiğim halde girme ekranı çıkmadığı için çıkartamadım bir de %40 cpu kullandı ve telefon reset attı. Telefonunda bu uygulama olup reset sorunu yaşayanlar varsa kaldırıp test etmelerinde yarar var.

Hangi oyun hocam

PES 2012 nin yeni sürümü 1.04ü indirmiştim. Bir de konu açılmışken en yeni sürüm olduğu halde kadrolar falan güncel değil. Neden acaba ?

Birazdan dener sonucu yazarım hocam.

Hocam sen yanlış anladın galiba sorun PES'te değil Androzip uygulamasında.
  • Merhaba arkadaşlar 2 gün önce ereyondan aldım ben de. yarın kargodan alacağım atrixi. Bende aranıza katıldım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dün akşam bi telefondan oyun indirip kurmayı deniyim dedim. Dosya rar olduğu için androzip uygulamasını indirdim. rar şifreli olduğundan şifreyi bildiğim halde girme ekranı çıkmadığı için çıkartamadım bir de %40 cpu kullandı ve telefon reset attı. Telefonunda bu uygulama olup reset sorunu yaşayanlar varsa kaldırıp test etmelerinde yarar var.

Hangi oyun hocam

PES 2012 nin yeni sürümü 1.04ü indirmiştim. Bir de konu açılmışken en yeni sürüm olduğu halde kadrolar falan güncel değil. Neden acaba ?

Doğru hocam androzip uygulaması şifreli arşivleri açamıyor. Açan program var mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi oyun hocam

evet hocam yanlış anlamışım.Androzip uygulamasını ilk gün yükledim telefona daha hiç bir sorun yaşamadım hocam.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi oyun hocam

evet hocam yanlış anlamışım.Androzip uygulamasını ilk gün yükledim telefona daha hiç bir sorun yaşamadım hocam.

Şifreli arşivleri açmıyor. Şifre sormadan açmaya çalışıyor ama açamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: anelka4411

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi oyun hocam

Şifreli arşivleri açmıyor. Şifre sormadan açmaya çalışıyor ama açamıyor.

şifreli denemedim hiç onuda denerim birazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_none84

arkadaşlar internet kullanmadan girebilceğim nagivasyon lazım bana...sygic ve igo denildi forumda ama bir türlü bulamadım..bulduklarımda hatalı çıktı. elinde olan varsa bana link yollayabilirmi özelden?

quote:

Orijinalden alıntı: yeniyil09

TAM ÇÖZÜNÜRLÜKTE İGP NAVİGASYON

https://hotfile.com/dl/153119910/8977ea7/igo_navigasyon.rar.html

şimdi yukarıda ki dosyanın içinde 480x800 çözünürlükteki bir telefon için uygun olan uygulamaya ait iki apk var ve bir tanede igo klasörü var. igo klasörünü sd kartınıza atın. içindeki 2 apkyı Atriximiz sanki 480x800 çözünürlüğündeymiş gibi kurun. sonra igoyu açın ayarlarına şöyle bi göz gezdirin bir kenarında dogal olarak siyah bir boşluk kalacak ne var ne yok bi bakın sonrada uygulamadan çıkın. daha sonrada ayarlar uygulamaları yönet kısmından igoyu kaldırın ama sd kartınız içinde igo diye bir dosya silme işleminin sonucunda yine kalacak onu sakın ellemeyin ve aşagıda ki linkte mevcut olan dosyayı indirin içinden çıkan igo klasörünü sd kartınıza atın ve degiştirilsinmi sorusuna evet diyin.klasördeki diger apkyıda ardından kurun son kurdugunuz apk bizim telefondaki çözünürlüğe uygun olan tam ekran çözünürlüğüdür.diyeceksiniz ki niye böyle uğrastık direk kursak ne olacak? buna cevabım şöyle :) tahminimce bendeki igo ile indirdigim son dosya arasında bazı uzantıların çakışması ekran görüntüsünü etkiledi tam ekran olmadı biraz arastırmam sonucu bu çözümü buldum ve halloldu.. [ bu arada telefonunda igo yüklü olupte ekrana tam oturmayanlar varsa direk 2. aşamaya geçip alttakini indirsinler yukarıda ki anlatıma göre denesinler. ]

https://hotfile.com/dl/153118528/d264f1d/demo540.960.rar.html

buda sesli yol yardımının laz versiyonu bazılarımızın hoşuna gidebilir asagıdaki dosyayı : iGO\content\voice içine atacagız.

https://hotfile.com/dl/153281452/33037f8/atrix_igo.rar.html

örnek fotomuz :)

http://img571.imageshack.us/img571/3894/igornekfoto.jpg

GO LAUNCHER EKRAN KİLİDİ KONUSUNDA RESİMLİ ANLATIM! [SES AÇMA-KAPAMA TUŞU İLE YAPMAK.]

go launcheri marketten yüklediginizi veya verdigim bu linkten içindeki bütün apkları kurdugunuzu varsaytarak anlatıyorum arkadaslar.

go launcher full paket :http://www.modbile.com/applications/go-launcher-ex-aio-pack.html

ADIM 1: sol alttaki menu tuşuna basıyoruz oradan temalar yazan yere giriyoruz.
    http://img339.imageshack.us/img339/6303/1adim.jpg

ADIM 2:
    temalarıma girdikten sonra begendigimiz temayı seçiyoruz ben glass verisyonunu begendim.
    http://img580.imageshack.us/img580/6049/2adim.jpg

ADIM 3: yine aynı yerde eklentiler kısmında go kilitleyici var onu seçiyoruz.
    http://img819.imageshack.us/img819/3646/3adim.jpg

ADIM 4: alttaki fotoda gördügünüz gibi ben sense kilidini kullanıyorum siz hangisi isterseniz artık :)
    http://img135.imageshack.us/img135/9378/4adim.jpg

ADIM 5: Go kilitleyiciyi seçtikten sonra ayarlar kısmını düzenlemek isterseniz bendeki ayar kısmı şu şekilde.
    http://img534.imageshack.us/img534/7518/5adim.jpg

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi oyun hocam

Ben birkaç gündür başka uygulama yüklemedim. Bi Androzip yükledim. Reset olayı ile karşılaşınca bir de baya bi cpu kullandığını görünce %90 ondan kaynaklandığını düşündüm. Dün akşam hemen kaldırdım uygulamayı daha da reset atma falan olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

Bazı oyunları internal hafızaya taşıyamıyorum. Ama hiçbirini sdkarta taşıyamıyorum. app2sd denedim onda da olmadı. Yolu var mıdır?

CFw yok. Stokc rom + root sadece.

Bir de diyelim ki bir uygulama var blackmarketten. Update edince ilacı gider değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kunter -- 19 Nisan 2012; 23:50:10 >
  • Arkadaslar 3g on off fonksiyonu yapan bir widget vardi....?

Curvefish işi gelistiricinin adi..... Eski telefonundan yüklü ama atrixden markete girerken market google play falan oldu...

Ben diğer telefonumdaki uygulamayi bulamiyorum neden güzel teknik yoklama 3g on itfaiye yapiyordu ayarlara girmeden...

Adi APN Onoff idi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jovanovic -- 20 Nisan 2012; 0:05:13 >
  • quote:

Arkadaslar 3g on off fonksiyonu yapan bir widget vardi....?

Curvefish işi gelistiricinin adi..... Eski telefonundan yüklü ama atrixden markete girerken market google play falan oldu...

Ben diğer telefonumdaki uygulamayi bulamiyorum neden güzel teknik yoklama 3g on itfaiye yapiyordu ayarlara girmeden...

Adi APN Onoff idi...

switch pro widget tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanjin

quote:

Arkadaslar 3g on off fonksiyonu yapan bir widget vardi....?

Adi APN Onoff idi...

switch pro widget tavsiye ederim

Tam ismi nedir ?

Bir de direk ayarlara girmeden aç kapa yapiyor mi?

Ben anlamadim ki var olan şey nereye gitti...

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.