Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
120
Favori
1.155.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bende bi sorun var şimdi..telefonu sabit bırakıyorum yere 10 sn yede bir telefon ekran ısıgı yanıyor ekran kilidinde bu olay 1 dakika kadar devam ediyor.Sonra kesiliyor bu olay
    Sanırım çözdüm cep algılama olayını kapattım bi dahada olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddl -- 17 Nisan 2012; 9:50:50 >
  • Geçtiğimiz hafta perşembe günü değişim için yolladığım telefonun bugün sıfır olarak geri geldi , ilk defa bu kadar hızlı cevap aldım bir kurumdan Hepsiburada dışında alışveriş yapmam bundan sonra süper alaka gösterdiler :)

• Arkadaslar go launcher yükledim de güzel tema bulamadım.önerdiginiz tema widget varsa yazabilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: portege g900

Geçtiğimiz hafta perşembe günü değişim için yolladığım telefonun bugün sıfır olarak geri geldi , ilk defa bu kadar hızlı cevap aldım bir kurumdan Hepsiburada dışında alışveriş yapmam bundan sonra süper alaka gösterdiler :)

hadi ya çok iyi olmuş valla bi ben böyle uzun süren bi problem yasadım desene :)) hadi bakalım hayırlısı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tizzy

Arkadaslar go launcher yükledim de güzel tema bulamadım.önerdiginiz tema widget varsa yazabilirmisiniz?

http://www.modbile.com/applications/go-launcher-ex-aio-pack.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniyil09

quote:

Geçtiğimiz hafta perşembe günü değişim için yolladığım telefonun bugün sıfır olarak geri geldi , ilk defa bu kadar hızlı cevap aldım bir kurumdan Hepsiburada dışında alışveriş yapmam bundan sonra süper alaka gösterdiler :)

hadi ya çok iyi olmuş valla bi ben böyle uzun süren bi problem yasadım desene :)) hadi bakalım hayırlısı olsun :)

her sabah ve akşam aradım ama :D sürekli taciz ettim yakanızdan düşmem verin sıfırı huzur bulun yoksa ararım valla dedim :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yeniyil09

quote:

her sabah ve akşam aradım ama :D sürekli taciz ettim yakanızdan düşmem verin sıfırı huzur bulun yoksa ararım valla dedim :D

:D:D:D:D:D:D helal :D

• Atrix ekranı korumak için film vs ya da chaz için koruma önerileriniz nelerdir?
  • beyler telefonu 10 dakka önce aldım 2. el olarak..son .2.2.4 güncellemesi yüklü son cıkan güllememi bu acaba...

birde şunu yaprsan telefon daha iyi olur .bu tarz önerilerinizde varmı
  • Hepsiburada com da 100 tl hediye çeki veriyor +25 tl bonus toplamda 125 tl hediye veriyor haberiniz olsun ..
  • beyler birde hızlı al dan alınmış fatura üzarinde ime numarası yok sorun cıkarmı

soru 2 notebook a nasıl baglıyabilecegiz pc acıkkenmi kapalıykenmi

hd kablosunu takıyorum ne telefonda nede pc de bir belirti var
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetxy

beyler birde hızlı al dan alınmış fatura üzarinde ime numarası yok sorun cıkarmı

soru 2 notebook a nasıl baglıyabilecegiz pc acıkkenmi kapalıykenmi

hd kablosunu takıyorum ne telefonda nede pc de bir belirti var

Ne kastediyorsunuz tam olarak?
    Aleti bilgisayara usb üzerinden bağlayabilirsiniz sadece.
    Monitör ya da televizyon gibi bir şeye bağlamak istiyorsanız hdmi kabloyla bağlarsınız.
  • arkadaşlar go sms pr kullanıyorum, sabah uyandığım zaman gelen smsleri göstermemiş oluyor. led bildirimi de olmuyor, mesaj kutuma girdiğim zaman görüyorum mesajları.

bunun çözümü nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

Atrix ekranı korumak için film vs ya da chaz için koruma önerileriniz nelerdir?

skinomi öneririm ben kullanıyorum ve kesinlikle memnunum

ayrıca kasa için de karbon fiber koruma kullanıyorum ondan da memnunum. gerçi kabon fiber olduğunu sanmıyorum ama hem görünüş olarak hem de ele getirdiği his bakımındna memnunum.
  • evet hocam hdmi ile bağladım notebook a ( laptop ) a herhangi bir belirti göstermedi..nasıl yapılacagını anlatırsanız iyi olur..
  • quote:

evet hocam hdmi ile bağladım notebook a ( laptop ) a herhangi bir belirti göstermedi..nasıl yapılacagını anlatırsanız iyi olur..

Telefonu HDMI kablo ile notebooka bağladığınızda notebook ekranında telefonun görüntüsünü alamazsınız çünkü notebookunuzdaki HDMI portu In (giriş) değil Out'tur (çıkış). Yani notebookunuzdaki HDMI portu aynı telefonunuzdaki HDMI portu gibi görüntüyü TV, monitör, projeksiyon gibi bir görüntüleme kaynağına aktarmak için vardır.
  • saolun hoca anladım..birde telefonu 1 saat önce 2. el olarak aldım hizli al dan alınmış telefonun imei yazmıyor faturada sorun olurmu acaba...son bişe parmak izi tanıma fonksiyonunu nereden acabiliriz bulamadımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckul

quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

Atrix ekranı korumak için film vs ya da chaz için koruma önerileriniz nelerdir?

skinomi öneririm ben kullanıyorum ve kesinlikle memnunum

ayrıca kasa için de karbon fiber koruma kullanıyorum ondan da memnunum. gerçi kabon fiber olduğunu sanmıyorum ama hem görünüş olarak hem de ele getirdiği his bakımındna memnunum.

karbon fiber korumayı kendiniz mi yaptınız yoksa satınmı aldınız satın aldınız ise nereden...
  • quote:

saolun hoca anladım..birde telefonu 1 saat önce 2. el olarak aldım hizli al dan alınmış telefonun imei yazmıyor faturada sorun olurmu acaba...son bişe parmak izi tanıma fonksiyonunu nereden acabiliriz bulamadımda

Bir sorun olacağını sanmıyorum, muhtemelen internet üzerinden alan herkeste durum aynıdır. Hepsiburada.com'dan 2 yıl önce aldığım telefonun faturasına baktım şimdi ve onda da IMEI numarası yazmıyor. Garanti ile ilgili bir durum olduğunda garanti belgesi ve fatura ikilisi işinizi görecektir.

Telefonun siparişini az önce verdim, bu nedenle elimde Atrix olmadığından parmak izi tanıma konusunda bir şey diyemeyeceğim. Kullanan arkadaşlar bu konuda yardımcı olacaklardır.

Bu arada Atrix almayı düşünenler hepsiburada.com'daki kampanyayı değerlendirebilirler. Tek seferde 500TL ve üzeri alışverişlere 100TL hediye çeki verilmekte ve Bonus'la tek seferde 400TL ve üzeri alışverişlere de 25TL bonus hediye edilmekte.

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.