Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
120
Favori
1.155.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13191320132113221323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frécoß

Yaklaşık 3,5 yıl oldu. 6 ay sonra diplomasını vericem. CM11 yüklü halihazırda. Şimdilik yolumuza devam ediyoruz kendileriyle. İyi kötü idare ediyor. Bakalım nereye kadar gidecek...

orjinal haliyle kullandım şimdiye kadar şubatta 3 yıl bitecek gm 4g aldım eger güzel stabil room bulursam yükleyeyim diyorum pek fazla kullanan kalmamış hiç bilgimde yok yardımcı olurmusun
  • ufuk_09 U kullanıcısına yanıt
    Geçen ay benim telefon da kullanılmaz hale geldi yere düşünce. Fiziksel bir kırılma vs yok ekranda ama görüntü gelmiyor. Sorunuza gelecek olursak buradan yazıyla anlatmam ve sizin anlamanız çok zor olur. Onun yerine hazırlanmış rehberleri

http://motomodtr.forumcommunity.net/?f=7260549

http://motomodtr.forumcommunity.net/?f=8633349

bu linklerde bulabilirsiniz , yardımcı olacaktır. Ben en son CM11 kullanıyordum , batarya dışında çok fazla bir problemi yok. Ama en stabili CM7.2 tabanlı romlar. CM7.2leri isim isim veremicem aklımda olmadığı için CM11 ise sadece bir kişi tarafından geliştiriliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Geçen ay benim telefon da kullanılmaz hale geldi yere düşünce. Fiziksel bir kırılma vs yok ekranda ama görüntü gelmiyor. Sorunuza gelecek olursak buradan yazıyla anlatmam ve sizin anlamanız çok zor olur. Onun yerine hazırlanmış rehberleri

http://motomodtr.forumcommunity.net/?f=7260549

http://motomodtr.forumcommunity.net/?f=8633349

bu linklerde bulabilirsiniz , yardımcı olacaktır. Ben en son CM11 kullanıyordum , batarya dışında çok fazla bir problemi yok. Ama en stabili CM7.2 tabanlı romlar. CM7.2leri isim isim veremicem aklımda olmadığı için CM11 ise sadece bir kişi tarafından geliştiriliyor.

bu sürümleri kurarken direk kitkat kursam olur mu yoksa 4.3 yükledikten sonra mı 4.4 yüklemem gerekiyor

• ufuk_09 U kullanıcısına yanıt
    Direk KitKat yani CM11 kurabilirsiniz.
  • Kurduğum bir CM modda google play service yoktu ve kurmama izin vermiyordu

böyle sorun yaşarmayım bu mod larda?
  • Robot Doktoru R kullanıcısına yanıt
    Yaşamazsınız. Yalnız romu flashladıktan sonra gapps'i hemen flashlamayın , telefonu açın ilk önce daha sonra baştan başlatıp gapps'i yükleyin.
  • merhaba arkadaşlar telefonu babama vermiştim telefon şarj olurken kapanmış birdaha da açılmadı telefonda sadece yeşil ışık yanıyor başka hiç bir tepki alamıyorum
    sorun aynen videodaki gibi(video bana ait değil)
    https://www.youtube.com/watch?v=ebqaNXeClSg
    elimde factory kablosu mevcut bunuda takınca sadece yeşil ışık yanıyor(ekran açılmıyor)
    pilden şüpheleniyorum ölmüş olabilir
    sizce neden olabilir çözüm önerileriniz var mı?
    bu arada bilgisayarda görmüyor telefonu
    ikinci el elinde kullanmadığı veyahut arızalı telefonun pili olan varsa bana ö.m atsın talibim :)
  • Arkadaşlar atrix için şarj sorunu olmayan wifi buluetot çalışan bir rom önerin link verirseniz memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atrix'e ROM yüklemeye çalıştım ancak beceremedim. Rootladıktan sonra fastboot modunda RSD seçtiğimde program görmüyor. Telefonu mutlaka Android 4 üzeri bir sürüme yükseltmem gerekiyor. Bir kaç rehberi okuyup bire bir denemeye çalıştım ancak başarılı olamadım. Yardımcı olabilecek biri var mı acaba? Maddi manevi konuda yardımcı olabilirim yeter ki şu derdimi çözsün :)
  • AmeLeStar A kullanıcısına yanıt
    Fazla tecrübem olmadan geçen hafta gözümü karartıp ilk defa orjinal roomlu tele 2 saat uğraş sonunda Kitkat 4.4.4 yükseltme yaptım . Orjinal kablo
    Olmadığından vede "Device is now unlocked "yazısına dikkat etmeden yükleme yapmaya çalışmış bu nedenle biraz uğraşmıştım.
    Siz Root işleminden sonra "intl-fix-try1.sbf" dosyayı RDS Lite flasladıktan sonra
    fastboot oem unlock
    fastboot oem unlock XXXXXXXXXXXXXXXX yapıp ,telinizde;
    Device is now unlocked yazısı çıktı mı?

http://motomodtr.forumcommunity.net/?t=49840989
    http://motomodtr.forumcommunity.net/?t=56699535

• Ben de hallettim daha sonradan. USB 3.0a takıyordum kabloyu 2.0a takmak aklıma hiç gelmedi. Rastgele taktım oldu sorunsuz hallettim. Cevap veren herkese teşekkürler :)
  • ARKADAŞLAR SAĞLAM İKİNCİ EL BİR MOTOROLA ATRİX ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. İNTERNETTE 150 CİVARI FİYATLARI. TELEFONU ÖNERİR MİSİNİZ?@Cossie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Optimus White -- 21 Haziran 2016; 13:37:07 >
  • Optimus White kullanıcısına yanıt
    Zamanın bir hayli gerisinde kaldı, gingerbread di sanırım işletim sistemi, şuan rom desteği ne durumda bilmiyorum, ama eskiden kullanırdım, çok iyi bir cihazdı. güncel zamana göre beklentileriniz yüksek değilse öneririm. (not: eskiden oyunlarda iyiydi.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celikbasm

Zamanın bir hayli gerisinde kaldı, gingerbread di sanırım işletim sistemi, şuan rom desteği ne durumda bilmiyorum, ama eskiden kullanırdım, çok iyi bir cihazdı. güncel zamana göre beklentileriniz yüksek değilse öneririm. (not: eskiden oyunlarda iyiydi.)

MENÜ GEÇİŞLERİ HIZLI OLSUN, WHATSAPP, FACEBOOK KULLANIRKEN KASMASIN YETERLİ BENİM İÇİN
    Sorun olacağını sanmıyorum, dediğiniz programlar gb den mm a kadar destek veriyor. işinizi görür.

• quote:

Sorun olacağını sanmıyorum, dediğiniz programlar gb den mm a kadar destek veriyor. işinizi görür.

çok teşekkürler, son bir soru daha sorayım, 175 tl bu cihaz için uygun mu sizce?
    eski bir telefon için biraz fazla, yenilenmediyse pili yenilemeniz gerekecektir. bunu da düşündüğümüzde fiyat için bence 150 civarları uygun...

• quote:

eski bir telefon için biraz fazla, yenilenmediyse pili yenilemeniz gerekecektir. bunu da düşündüğümüzde fiyat için bence 150 civarları uygun...

sahibinden de falan 140-150 civarı var ama onda da taksit imkanı yok. bunda en azından taksitle alabileceğim
  • arkadaşlar merhaba. bugün bir tane atrix aldım. android 4.1.2 yüklü. sabah telefon görüşmesi yaparken telefon kapandı. sorun romdan mı cihazdan mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Optimus White -- 27 Haziran 2016; 11:57:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cossie

Olabilir. Orijinal romuyla da ayda bir kendi kendine reset attığı oluyor.

peki şu anda en stabil rom hangisi bu cihaz için?
  • 
Sayfa: önceki 13191320132113221323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.