Şimdi Ara

AXESS İNTERNET BANKACILIĞI %10 CHIP PARA (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
3
Favori
31.418
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Discovery_

Axess ekstrem gelmiş..:)

AXESS İNTERNET BANKACILIĞI %10 CHIP PARA

Bu ay ben de 250 tl Chip para kazandım fish card ile. Axess icin başvurdum, tutmuş platinium basmışlar kartı. Üyelik ücretinde sorun yasamayız inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende tatil sepetinden yaptim üye gözüküyor bakalım yatacak mı?
  • evimister.com axess üyesi mi
  • Beyler bu chip para hemenmi yatıyor..
  • bende Hızlıal.com dan 500 TL. alışveriş yaptım, 50 TL. hesabıma yatmış
  • %10 provizyondan geçtikten sonra, yani dönem içine geçer geçmez yatıyor. Harcadım çoktan.

GS_ERDEM:
    Bu ay ben de 250 tl Chip para kazandım fish card ile. Axess icin başvurdum, tutmuş platinium basmışlar kartı. Üyelik ücretinde sorun yasamayız inşallah.

Akbank kart ücreti iadelerinde en iyi banka desem yeridir. Arıyorum müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra iade 1 dakika bile sürmüyor. Diğer bankalar gibi uğraştırmıyor.
  • Ben ctesi günü tez tur dan yaptım. Yatan bişey yok...
  • Arkadaşlar, ben sigortam.net'ten sigorta almıştım kampanya döneminde Axess ile, puan yüklenmemişti (Axess üyesi mi değil mi bilmiyorum). Konuyu Akbank'a bildirdim, 10 gün sonra şöyle bir cevap geldi. 22 Mart'ta yüklenecekmiş puanlarım.

"22 Şubat- 15 Mart 2012 tarihleri arasında;100 TL üzeri internet alışverişlerinde %10 chip-para verilecektir.

Kampanyadan kazanabilecek indirim tutarı müşteri bazında maksimum 50 TL ile sınırlıdır.

Kampanya sadece Axess üye işyeri internet alışverişlerinde geçerlidir.

Axess üye işyeri dışından yapılan hrcamlar için yüklemeler 22 Mart 2012 de yapılacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Akbank"
  • buaralar varmı axes kampanyaları, sitesinden bakıyorum pek anlamıyorum. Sizin bildiğiniz varsa bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar
  • Axess sitesini boşver, burayı sürekli takip etmen yeter. Çıkar çıkmaz anında sıcak sıcak servis edilir burda kampanyalar.
  • Favorilere ekliyim ozaman hemen. Sevgililer günü kampanyası falan varmış kaçırmışım arkadaşın ekstresinden gördüm. Üzüldüm şimdi. Gözüm burada olacak
  • benim yurtdışı sanal kart alışverişimi yüklememişlerdi.
    şikayet açtım yüklediler. toplamda sanal kartan 50 tl'yi tamamladım. bugün hepsiburada'dan alışveriş yaptım bekleyen provizyonda ama sanırım yine % 10'dan chip para yüklemişler.
    artık dönemiçine geçince chip parayı fazla yatırmışsınız diye şikayet açıcam
  • chip paralar hepsiburada.com da geçiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mintmax

chip paralar hepsiburada.com da geçiyor mu ?

hiçbir internet sitesinde geçmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerring

quote:

Orijinalden alıntı: mintmax

chip paralar hepsiburada.com da geçiyor mu ?

hiçbir internet sitesinde geçmiyor

teşekkürler
  • az önce internet şubesine girdiğim için 5 tl daha geldi. 1.5 ayda 370 tl civarında kazandım chip para. kullanacak yer arıyorum :)))
  • arkadaslar bu kampnaya dagıtılan chıp para maxımum 250 bin lıraymıs. bende hızlıaldan tel almayı dusunuyorum. chıp paralar bıtmısmıdır acaba. bugun yada dun alısverıs yapan oldu mu__?
  • yeni kampanya yok ya bu aralar.Akbank performanstan düştü :) buarada mobil subeye girip 5 tl alan varmı arkadaslar?
  • Ben dün sanalpazar.com dan 181 tl alışveriş yaptım. Kampanyaya katıldım alışverişten önce ama cevap gelmedi. Şu an bekleyen provizyonlarda gözüküyor işlem. Yatan çip para yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazseytanahmet

yeni kampanya yok ya bu aralar.Akbank performanstan düştü :) buarada mobil subeye girip 5 tl alan varmı arkadaslar?

evet
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.