Şimdi Ara

AXESS İNTERNET BANKACILIĞI %10 CHIP PARA (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
3
Favori
31.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağolasın gönderdim mesaj geldi bana da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Önemli olan alışverişin yapıldığı gün.Provizyonda olması farketmez.

Bu arada yan çizecekleri bir madde var.Kampanya2'de sanalkart dememişler.Sırf bununu için sanalkart alışverişine ikinci 50'yi yüklemeyebilirler.

Tamam alışverişin yapıldığı gün baz alınıyorsa o zaman sorun yok ama ben yinede bankayı arayıp provizyon onay kodunu aldım hızlı al'a ilettim işlemleri hızlandırın diye.
  • quote:

Bu arada yan çizecekleri bir madde var.Kampanya2'de sanalkart dememişler.Sırf bununu için sanalkart alışverişine ikinci 50'yi yüklemeyebilirler.

Ben 3 kere mh. bu iki kampanyanında taksit ve sanal kart olayını sordum taksitlerde de geçerli sanal kartda da.Bugün 5 parça farklı farklı 1 gram altın aldım yeniçarşımdan bakalım ne olacak
  • Ben bu ay battım zaten World,bonus,axess ve yeniçarşım %5 derken 50+50+10+10+5+5 130 gr altın almışım
  • quote:

Ben bu ay battım zaten World,bonus,axess ve yeniçarşım %5 derken 50+50+10+10+5+5 130 gr altın almışım

Kalp krizi riskin inş yokturdur altın şuanda bugün itibariyle %3,7 kayıpta. Orta-uzun vade için aldıysan sorun yok ama altınları 2012 sonunda elden çıkarmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shattered Glass

quote:

Ben bu ay battım zaten World,bonus,axess ve yeniçarşım %5 derken 50+50+10+10+5+5 130 gr altın almışım

Kalp krizi riskin inş yokturdur altın şuanda bugün itibariyle %3,7 kayıpta. Orta-uzun vade için aldıysan sorun yok ama altınları 2012 sonunda elden çıkarmak lazım.

Acelem yok.Üstelik indirim ve kampanyalarla zaten piyasadan ucuza kapattım

• quote:

quote:

Tamam alışverişin yapıldığı gün baz alınıyorsa o zaman sorun yok ama ben yinede bankayı arayıp provizyon onay kodunu aldım hızlı al'a ilettim işlemleri hızlandırın diye.

Provizyon onay kodu nasıl oluyor. Ben de yaptım, anıturdan 500 TL tatil aldım. Haziranda taksit başlıyor, bu yüzden açık provizyonda görünüyor. MH alışveriş yapıldığı gün geçerli diyor ama chip paranın yatacağını da söylemiyor. Ayrıca son dakika kampanyasıyla birleşmeyeceğini de söyledi ama ona olasılık yok. Çünkü o bambaşka bir kampanya, ikisi de geçerli. İki kez şikayet kaydı açtım ama hala döenen yok, şimdi ne yapmam gerekli,

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerin

quote:

quote:

Provizyon onay kodu nasıl oluyor. Ben de yaptım, anıturdan 500 TL tatil aldım. Haziranda taksit başlıyor, bu yüzden açık provizyonda görünüyor. MH alışveriş yapıldığı gün geçerli diyor ama chip paranın yatacağını da söylemiyor. Ayrıca son dakika kampanyasıyla birleşmeyeceğini de söyledi ama ona olasılık yok. Çünkü o bambaşka bir kampanya, ikisi de geçerli. İki kez şikayet kaydı açtım ama hala döenen yok, şimdi ne yapmam gerekli,

Kampanyalar niye birleşmeyecekmiş ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

quote:

quote:

Kampanyalar niye birleşmeyecekmiş ?

Aynen. birleşiyor demişti MH arayan bi arkadaş.hem öyle bir kampanya koşulu mu var

• Bakalım ne olacak. Bence de müşteri temsilcileri tamamen insanları oyalamak için kullanılıyor. İlgili alakalı olanlar araştırıyor, ama mesaiyi doldurayım diyenler sorulara alakasız cevaplar veriyorlar. Şimdi ne olacak diyorum, adam bana kampanya koşullarını okuyor. Ben de işime gelenleri tekrarlatıp delil olmasını sağlaıyorum. Yoksa birinin dediğni biri tutmuyor. Öncelikle yarın son dakika için bir mesaj atayım da bakalım ne olur. Ona göre gerekirse işlemi iptal ederim.
  • Şimdi arkadaslar yeniçarşım axess sanal pos varmı ona göre altın alcam 2 kampanyadanda faydalanabilirmiyim biri yardım ederse sevinrimm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviadafl -- 29 Şubat 2012; 21:04:55 >
  • quote:

Bakalım ne olacak. Bence de müşteri temsilcileri tamamen insanları oyalamak için kullanılıyor. İlgili alakalı olanlar araştırıyor, ama mesaiyi doldurayım diyenler sorulara alakasız cevaplar veriyorlar. Şimdi ne olacak diyorum, adam bana kampanya koşullarını okuyor. Ben de işime gelenleri tekrarlatıp delil olmasını sağlaıyorum. Yoksa birinin dediğni biri tutmuyor. Öncelikle yarın son dakika için bir mesaj atayım da bakalım ne olur. Ona göre gerekirse işlemi iptal ederim.

Aynen dediğin gibi.Müşteri temsilcilerine epostalar yollanır.Bunu okumaları takıldıkları yerlerlerde ekip liderlerine sormaları için.
    Fakat çoğu mesaiyi doldurduğu için okuma gereği duymuyor.Kampanyayı okuyor sonra da cevabı SALLIYOR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviadafl

Şimdi arkadaslar yeniçarşım axess sanal pos varmı ona göre altın alcam 2 kampanyadanda faydalanabilirmiyim biri yardım ederse sevinrimm..

axess sanal posu var.
  • sihirlikazandan dün alışveriş yaptım bugün puanım yatmış.. duyurulur..

not: sanalkart kullanmadan yaptım alısverisi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perus -- 29 Şubat 2012; 21:33:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctorus

sihirlikazandan dün alışveriş yaptım bugün puanım yatmış.. duyurulur..

not: sanalkart kullanmadan yaptım alısverisi..

%10 olayında sanal kart ile ilgili aksi bir madde yoktu zaten.
    500 TL üzerine 50 TL veren kampanya ile ilgili şüpheye düştük. Yarın SON yazıp mesaj atılması gerekiyor ve 3 Martta puanlar yatacak. (güya)
    Bende 727 TL'lik alışveriş yapıp beklemeye geçenlerdenim. Yarım mesaj atacağız bakalım yan çizilecek mi ? Umarım sorun çıkartmazlar.
  • Dün hızlıaldan yaptığım alışverişin puanı bu sabah yatmasına rağmen yine dün hepsiburada.com dan yaptığım alışverişin puanı hala yatmadı.

Son dakika kampanyası için ise gece yarısından sonra mesaj atacağım bakalım ne cevap geleek.
  • saat itibariyle 1marta girmiş bulunmaktayız diye SON yazıp yolladım 1martta gönderin dedi.sizde boşuna yormayın kendinizi sabaha ancak kabul edecekler anlaşılan
  • Elimde patladı.

Sanal pazarda ilan açtım.505 Tl lik.Nakit lazım.Aklımca 25 Tl kayıpla 12 ay 475 çekicem.100 TL puanda kar kalacak.

Yemedi.

Açtığım ilanı kaldırmışlar üyelikleri silmişler.Anlamadım ki nerde hata yaptım usulune uygun olsun diye gayet detaylı bir ilan bile koymuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bde

Elimde patladı.

Sanal pazarda ilan açtım.505 Tl lik.Nakit lazım.Aklımca 25 Tl kayıpla 12 ay 475 çekicem.100 TL puanda kar kalacak.

Yemedi.

Açtığım ilanı kaldırmışlar üyelikleri silmişler.Anlamadım ki nerde hata yaptım usulune uygun olsun diye gayet detaylı bir ilan bile koymuştum.

Sanalpazar'ın bu tip konularda işi sıkı tuttuğunu duymuştum.
  • quote:

quote:

quote:

Provizyon onay kodunu ancak müşteri hizmetlerindeki elemanlar söyleyebiliyor siteye kodu iletince provizyonda görüken işlem dönem içi işlemlere düşüyor ama gerek yokmuş zaten provizyondayken benim chip para yüklendi.

Bu arada son dakika ile internet alışverişlerine %10 kampanyasının birleşmeyeceğine inanmıyorum. Çünkü akbank'ın daha öncede böyle çakışan kampanyalarında sorun olmadı. Şuanda 75 tlye boş yok kampanyası bile var oda devam ediyor. Bunlar verdikleri chip paraları süreye tabi tutuyorlar mesela 3 martta yüklenecek diyor 7 mart olduğu an silecekler paraları. Bir çok müşteri unutuyor bunu 3 martta belli olur herşey.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.