Şimdi Ara

AXESS İNTERNET BANKACILIĞI %10 CHIP PARA (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
3
Favori
31.418
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yurtdışı paypal alışverişlerimizde geçerli mi?
  • Hızlıal sitesinden 500 tl alışverişi axsessle yaptım ancak sitenin akbank ile 3d secure antlaşması olmadığından iki gündür banka onayında bekliyor sipariş,bu ne biçim bir uygulama anlamadım sistem manuel mi onaylıyor işlemi yani bilgisayar kullanılmıyor mu bilen varsa bi izah etsin ....
  • bu arada ONLINE ALIŞVERİŞLERDE HİÇBİR SİTEDE CHIP PARA KULLANILAMIYOR!
    Puan kullanımı ile ilgili burada konu vardı orada arkadaşlar belirtmiş provizyondan alışverişin çıkması bazen 72 saati bulabiliyor ben son dakikadan yatan 50 tlyi takım elbise alırken kullandım
    İnternet alışverişinden gelenide Cinetime sineması ile Burger Kingde harcamayı planlıyorum:)
  • arkadaşlar bende aracıma lpg taktıracaktım ve bu kampanyayı kullanarak 1500 tl yi 3 kredi kartıyla ödeyince son kampanyasından 150 tl kazanıcam
  • arkadaşlar benim ergo kaskoya ödemem var. 2 gün önce maximum ile geçmiştim. kampanyadan yeni haberim oldu.
    ödeme 1160 tl. bunu telefon ile şube aracılığıyla ödeyeceğim. bu sanırım mail order gibi bişey. sorum şu:
    ben ödemeyi sanal kart ile yapsam bu üç kampanyadan ne kadarından faydalanabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadırgalı

Hızlıal sitesinden 500 tl alışverişi axsessle yaptım ancak sitenin akbank ile 3d secure antlaşması olmadığından iki gündür banka onayında bekliyor sipariş,bu ne biçim bir uygulama anlamadım sistem manuel mi onaylıyor işlemi yani bilgisayar kullanılmıyor mu bilen varsa bi izah etsin ....

Bende 3D Secure ile alışverişimi yaptım fakat herhangi bir sıkıntı olmadı banka onayı gibi.Fakat kaç gündür en sonunda provizyondan dönem içi işlemlere yansımış.Hem Mayıs ayına ertelendi hem de chip puanlar geldi.Hangi kampanyaya kayıtlıysanız o kampanyadan faydalanıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingcobra33

quote:

Hızlıal sitesinden 500 tl alışverişi axsessle yaptım ancak sitenin akbank ile 3d secure antlaşması olmadığından iki gündür banka onayında bekliyor sipariş,bu ne biçim bir uygulama anlamadım sistem manuel mi onaylıyor işlemi yani bilgisayar kullanılmıyor mu bilen varsa bi izah etsin ....

Bende 3D Secure ile alışverişimi yaptım fakat herhangi bir sıkıntı olmadı banka onayı gibi.Fakat kaç gündür en sonunda provizyondan dönem içi işlemlere yansımış.Hem Mayıs ayına ertelendi hem de chip puanlar geldi.Hangi kampanyaya kayıtlıysanız o kampanyadan faydalanıyorsunuz.

Galiba yanlış anladın ben 3D secure ile işlem yapamadım cep sms sorgusu olmadı yani ,sipariş banka onayında bekliyor diyor hızlıal sitesinde,akbankın int. sitesinde ise bekleyen provizyonlarda gözüküyor iki gündür ama bir gelişme yok acaba hafta sonu diye mi böyle oldu ,yarını bekleyeceğim bakalım ne olur?
  • sanalreyonum.com nasıl güvenilir mi arkadaşlar alan var mı altın falan ?
  • Sanal kartla yaptığım alişveriş sonrası 50 tl çip param yatmış.teşekkürler axess....
  • quote:

Orijinalden alıntı: AZTUR

sanalreyonum.com nasıl güvenilir mi arkadaşlar alan var mı altın falan ?

Güvenilirdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_5320

quote:

sanalreyonum.com nasıl güvenilir mi arkadaşlar alan var mı altın falan ?

Güvenilirdir.

Teşekkürler hocam
  • bende axcess chıp para kazandımda, daha once harcamadıgımdan nasıl harcanır bılmıyorum,
    mesela bır mağazaya gıttımızde chıp paradan mı cekın demem lazım ? bırde axcess uye ısyerlerının hepsınde oluyor mu ? collıns lcw ender vb ?

onlıne alısverıslerde olmaz demıssınız fakat hepsıburadada kullanılabılıyor dıye bılıyorum
    chıp paraları nasıl gerçek paraya dönusturebılrıız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

bende axcess chıp para kazandımda, daha once harcamadıgımdan nasıl harcanır bılmıyorum,
    mesela bır mağazaya gıttımızde chıp paradan mı cekın demem lazım ? bırde axcess uye ısyerlerının hepsınde oluyor mu ? collıns lcw ender vb ?

onlıne alısverıslerde olmaz demıssınız fakat hepsıburadada kullanılabılıyor dıye bılıyorum

Hocamhttp://forum.donanimhaber.com/m_56889740/tm.htm ilgili başlığı incele.Nette puan kullanımı yok bilgisi verildi bana MH den.Hatta daha önce de size söylemiştim.

Chip para harcama konusunda,evet chip para kullanmak istiyorum diyeceksiniz..Eğer chip para yüklüyse (nette görüyorsan yüklendiğini) postta gözükmezse puan sorgusu yaptığın zaman ordaki posa yansıyor ve alışverişini yapıyorsun.Ben mesela genelde DIA Markette harcıyorum.Colins ve lcw var.Her neresi olursa olsun axess puan kullanabilirmiyimdiye sorarsın işleini yaparsın.

Ayrıca akbank posu olupta bankayla anlaşması olmadığı için puan kullanılamayan yerler de var (daha çok küçük işletmeler)

Kolay gelsin..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

bende axcess chıp para kazandımda, daha once harcamadıgımdan nasıl harcanır bılmıyorum,

Hocamhttp://forum.donanimhaber.com/m_56889740/tm.htm ilgili başlığı incele.Nette puan kullanımı yok bilgisi verildi bana MH den.Hatta daha önce de size söylemiştim.

Chip para harcama konusunda,evet chip para kullanmak istiyorum diyeceksiniz..Eğer chip para yüklüyse (nette görüyorsan yüklendiğini) postta gözükmezse puan sorgusu yaptığın zaman ordaki posa yansıyor ve alışverişini yapıyorsun.Ben mesela genelde DIA Markette harcıyorum.Colins ve lcw var.Her neresi olursa olsun axess puan kullanabilirmiyimdiye sorarsın işleini yaparsın.

Ayrıca akbank posu olupta bankayla anlaşması olmadığı için puan kullanılamayan yerler de var (daha çok küçük işletmeler)

Kolay gelsin..

tşk ederım hocam, bıraz once aklıma axcess uye ısyerlerı aramak geldı ve babamın calıstıgı sırketı buldum 1 martta babama kartı verıcem posttan chıp parayı ceksın nakıt versın banada
  • takip..
  • Arkadaşlar ben 260 tl lik bir internet alışverişi yaptım ve 26 tl puan yattı. Şimdi yine internetten 240 daha alışveriş yapsam 24 tl daha yatarmı? Fikri olan???
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulyunus

Arkadaşlar ben 260 tl lik bir internet alışverişi yaptım ve 26 tl puan yattı. Şimdi yine internetten 240 daha alışveriş yapsam 24 tl daha yatarmı? Fikri olan???

-ayrı ayrıda olsa -100 tl üstü olursa kalan max hakkınız kadar yani 24 tl ye kadar yatar.
  • ekstrede "kazanılan chip para" mı yoksa "%10 indirim kazandınız" şeklinde mi açıklama geliyor ?
  • arkadaşlar sonuç olarak güvenle altın alabileceğimiz en hesaplı site hangisi yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingcobra33

quote:

bende aynı şekilde yaptım HIZLI AL dan. 380 TL ye LCD aldım birde çeyrek altın aldım. yanlız bunları ayrı ayrı aldım. çünkü altın sitenin kurallarına göre ayrı alınıyormuş.

kısacası toplamda 550 TL yakın alışveriş yaptım 12 taksit ve MAYIS ayına ertelemeli. az önce baktım bekleyen provizyonlarda görülüyor.

sorum

1) sizinki ne zaman dönemiçi işlemlerde göründü?

2) Chip paranız ne zaman ve ne kadar yüklendi? (50+50 mi ?. yoksa %10 u aldınız diğeri ise 1 MART ta mesaj gönderildikten sonra mı yüklenecek)

3) Dİğer bir sorum ise ; şimdi biz netten altın aldık. aksi bir ibare yok ama bir sıkıntı yaratırmı?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.