Şimdi Ara

Kies güncelleme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
15.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu yeni aldım güncelleyim dedim ancak kies %3'te takılı kaldı. Usb kablosunu çıkarmayın diyor. Öylece bekliyorum ne yapabilirim. USB'yi çıkarsam sorun olur mu?

Eğer bu durumla karşılaşırsanız (Güncelleme sırasında %3-4-5... farketmez, %0'daysa güncelleme hiç başlamamış demektir yani eski sürümle telefonu kullanmaya devam edebilme ihtimaliniz var):

1- Görev yöneticisinden kies'i sonlandırım.
    2- Usb'yi çıkartın
    3- Bataryayı çıkartın ve geri takın
    4- Telefonun ses açma-ok(menü)-açma/kapama düğmelerine (3 tuş) aynı anda basın (kurtarma ekranı gelecektir)
     Kies güncelleme sorunu

5- PC'den kies'i açın ve telefonu telefonu bağlayın
    6- Kies kurtarma ekranı karşınıza gelecektir, orda yazanları uygulayın.
     Kies güncelleme sorunu

7- İki aşamalı şifre tarama işlemi bittikten sonra güncellemeye başlıyacak
    8.1- "Tamam sorun yok yüklendi"
    8.2- "Yükleme tekrar takıldı" (Bende %3'te takıldı aynı yerde) yukardaki işlemi (1'den itibaren) bir kez daha deneyin.
    9- "Yükleme tekrar takıldı" Servise göndermekten başka çareniz yok.

Mecburen kargoyla Ankara'daki servislerine gönderdim. Telefonla görüştüğüm arkadaş bana en fazla 1-2 güne sorun çözülür dedi. Cumaya telefonu bekliyorum

Servise giden telefon 2 haftadan önce gelmez. Bu bir servis geleneğidir. Bakalım Samsung ne yapacak...

edit: başlık konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LucidEresbos -- 23 Şubat 2012; 2:49:09 >

• kardeşim sorunu galaxy s 2 forumunda paylaş kesin yardımcı olacak vardır.bende s2 kullanıyorum ama yanlış yönlerdirmek istemiyorum seni onun içinhttp://forum.donanimhaber.com/m_49417326/mpage_587/tm.htm buraya yaz birde.inşallah bir sorun yoktur.telefon açılmıyor mu şuan?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.