DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Araç televizyonu
16
Cevap
0
Favori
4.629
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      21 Şubat 2012 02:59:30
      selam arkadaşlar araç televizyonu hakkında hiç bilgim yok
      arkadaş telefon etti bir markette indirimde televizyon bulmuş antenli model vantuzu varmış sanırım taksilerde olan türden fazla detaylı bilgim yok 125 tl ye inmiş dedi

acaba çekim kalitesi nasıldır yani araç haraket halınde durduğu zaman çekim ve izlenme durumu nasıldır alan bilen varmı
      alıp almama konusunda kararsız

bu tarz bir şey olması lazım tam detaylı sormadım uyuyordum,uyandım uykulu telde konuştuk

7inç Trident araç televizyonu

http://imageshack.us/ph...ages/27/resim001wjh.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmannn94 -- 21 Şubat 2012; 3:02:46 >

• Teğmen
      215 Mesaj
      21 Şubat 2012 03:11:46
      Araç hareket halindeyken hiçbir şey seyredilmez, araç dururken de her seferinde yeniden anten ayarı yapmak suretiyle seyredilebiliyor.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Şubat 2012 03:56:54
      peki netmi

• Teğmen
      215 Mesaj
      21 Şubat 2012 04:02:30
      Bu tamamen arabanın bulunduğu lokasyona göre değişiyor. Eğer araba apartmanların arasındaki bir sokakta ise görüntü karlı, ses cızırtılı oluyor, eğer araç vericiye daha yakın boş bir alanda ise net oluyor. Çok göreceli yani..

• Yüzbaşı
      901 Mesaj
      21 Şubat 2012 05:19:52
      Televizyonlu Çin malı telefonlardaki tunerlerin aynısı var, pek sağlıklı olmaz ama arabada çok oturuyorsan al tabi. Yolda bi işine yaramaz, onun yerine iyi bir dijital video oynatıcı tavsiye ederim...

Hayatta herşey nasip..!
      Önce şükretmesini öğreneceksin..!

Ne diyorduk..?
      21 Şubat 2012 08:47:23
      yol için zaten usb den video atılır sanırım hepsi aynı böyle
      zaten yolcu otobuslerındekıde dırek antenle degılde farklı sekılde tv ye baglanıyordu

21 Şubat 2012 09:31:17
      quote:

Orijinalden alıntı: osmannn94

yol için zaten usb den video atılır sanırım hepsi aynı böyle
      zaten yolcu otobuslerındekıde dırek antenle degılde farklı sekılde tv ye baglanıyordu

Otobüslerin tepesinde otomatik uydu anteni var. Otobüs yön değiştirdikçe otomatik çalışan uydu kendini o yöne göre ayarlıyor.

• Yarbay
      3039 Mesaj
      21 Şubat 2012 09:55:25
      bu tarz urunlerle pek birsey izlemek mumkun degildir, karincalarin dansi haricinde, JVC nin urunlerinin fayda maliyet acisindan uygun oldugu yaziyor internet sitelerinde onlara bakabilirsin yalniz yinede ciddi butce gerektirir, yada elektronikcide eski-markali 37 ekran tvlerin (devre karti kucuk oldugundan) tunerinden TV alicisi yaptiracaksin, bi lcd panel alacaksin ve tv nin devresine baglatacaksin son 10-15 yildir kullanilan silikon tunerler bir halta yaramiyor hicbirsey cekmiyorlar, PC-TV kartinin 1 tane bile kanal cekemedigi yerde, eski tv im bi tane dandik cubukla 20 kanal cekiyor en az...

Bizde bu sürü psikolojisi, çoban sevgisi olduğu müddetçe,
      yarabbi şükür hamd olsun lar bitmeyecek !!!
    • Yarbay
      3302 Mesaj
      21 Şubat 2012 09:56:11
      Bende rrs var hybrid tv sistemi mevcut yolda goruntu ve seste bozulma olmuyor sadece d konumunda guvenlik icin goruntu gidiyor ama ses devam ediyor yayinin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

21 Şubat 2012 21:01:40

• Yarbay
      6291 Mesaj
      21 Şubat 2012 21:41:42
      Bunlar artık basit kaldı, daha da ucuz olmasını umardım şahsen..

Navigasyon da işine yararsa TVli navigasyon düşün bence.. Film, klip falan da seyredilir, TVnin çekeceği üç tane karlı kanala mahkum kalmazsın..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Demir tav'a geldi kömür bitti, akıl başa geldi ömür bitti..
      "Yaz dostum.. Kimse göçmez bu dünyadan mal ile.. "

1977 RENAULT 12 TS --- 2010 ACCENT ERA 1.4 TEAM ** Dizel Partikül Filtresi kanserden daha pahalı değil.. **
      Yarın Hakkın divanına varınca, Süleyman'dan hesap sorar karınca...
    • Yarbay
      3916 Mesaj
      21 Şubat 2012 22:19:59
      ya bu ürünlerin kalitelilerinden bilen varmı ? yada kaliteli bir tvli navigasyonda olabilir. saçma sapan çin markaları ele geçirmiş piyasayı

Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS
    • Binbaşı
      1229 Mesaj
      21 Şubat 2012 22:58:01
      quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

ya bu ürünlerin kalitelilerinden bilen varmı ? yada kaliteli bir tvli navigasyonda olabilir. saçma sapan çin markaları ele geçirmiş piyasayı

Arabanın marka modeline göre değişir.

2012 Honda civic elegance otm. beyaz
    • Yarbay
      4184 Mesaj
      21 Şubat 2012 23:07:12
      şu karasal yayın muhabbeti olmadığı sürece ufak araçlarda tv işi zor.
      ya böyle birşey takacaksınız arabanın tavanına: http://img514.imageshac...areketylicihazlarur8.jpg

ya da şu tivibu olayına gireceksiniz internet üzerinden.

Direksiyonda Eşşek varsa motordaki beygirin önemi var mı?

89 Model Vücut + Ruh. Gösterişe gerek yok. İmzanızdakileri yanınızda götürmeyeceksiniz.
    • Binbaşı
      1713 Mesaj
      21 Şubat 2012 23:09:21
      1 ay kadar önce 185 TL'ye (6 takst) Piranha Mediamonster aldım. Araç koltuk başlığına montelemek için bir kılıfı var. USB'ye çizgi filmleri yükledim, tatile giderken çocukları baya oyaladı. TV özellliğini denedim, ama sabitken bile pek bir verim alamadım. Birde divx açmada sorun yaşamıştım, ama sonunda açtı. Görüntü kaliteside fena değil. Araca çakmaklıktan bağlandığında istediğin kadar kullanabiliyorsun.

[image]local://upfiles/325786/ED62D51DDE474F6FB0C3EC2AF69FC9D9.jpg[/image]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukeya -- 22 Şubat 2012; 10:42:54 >

Paran yoksa japon, paran varsa alman...

Opel Astra 1.6 CD NB Otomatik (2000)
    • Yarbay
      3911 Mesaj
      22 Şubat 2012 00:05:14
      bende daha önce güneşlik tv kullandım. yalnız anten taktırmadğım için kablosunu dikiz aynasına uzatıp trt.yi rahat izleyebiliyordum
      anten taktırmaya yeltendim, elektronikçi arkadaş minibüse 2 tane taktık yine randıman alamadık deyince vazgeçtim.
      benim arabada sony 7800 serisi vcd var, zaten ekranı film izlemek için taktırmıştım.

o araba alınır mı? bu araba satılır mı? ona bu kadar para verilir mi? bu araba o kadar etmezz... sen olsaydın ne alırdın, ben olsaydım nasıl satardım. yok benim arabam çok yakıyor, şu marka olsaymış daha iyiymiş... şu para olsun az yaksın çok kaçsın parçası vergisi ucuz olsun, hemen elden çıksın, yok sen delimisin ona kadar arabamı yoktu... EL AYA ÇIKTI, BİZDE HEP AYNI TATAVA...
    • Yüzbaşı
      842 Mesaj
      22 Şubat 2012 08:43:16
      Bol bol reklam seyretmek için mi? Bence alınmaz...

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.