Şimdi Ara

PANASONIC'TEN PASİF 3D'Lİ (FPR) ET5 SERİSİ !!! (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.083
Cevap
34
Favori
313.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar su anda 42 et5e 1499 tl bimekste ve %10 hediye ceki veriyorlar. Sanirim alacagim.
    http://www.bimeks.com.tr/urun/125885/panasonic-tx-l42et5e-106-ekran-3d-led-tv.aspx
    Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamilkar76

quote:

Orijinalden alıntı: ayemhepi

quote:

Orijinalden alıntı: kamilkar76

sd yayın için bu tv yi genelde tavsiye etmiyorlar ben showroomları gezdim oradaki arkadaşlar kesinlikle sorunsuz dediler sd yayın için test etme imkanım olmadı ama test eden arkadaşlar varsa cevap beklerim bu hafata sonu karar vericem

Ben dsmartla birlikte kullanıyorum. Yaklaşık 5 ay oldu. Sd yayınlar kesinlikle kötü değil ama çok iyi de değil. Bu durum kanalın yayın kalitesine göre de değişiyor tabi. Kalitesiz yayın yapan kanallarda sd yayınlar kötü fakat diğerlerinde gayet iyi. Örn: Stv, fox vb.

bu vermiş olduğunuz kanalların yayın kalitelerimi düşük ?

Hayır, aksine gayet iyi. Cümlem biraz devrik olmuş kusura bakmayın.

• 42 et5e bimeksten alinmistir. 1499 arti %10 hediye ceki ile 1350 tl ye.

• ben de bimeksten 42et5e alarak aranıza katıldım. plazma ile led arasında çok gittim geldim, 4 gözlük ve %10 çek işi bitirdi. ama aklım hala plazmalarda, hayırlısı olsun...
  • Alanlara hayırlı olsun. Çeki kullanmak içinde birşey almak gerekmiyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 aralık sonuna kadar çekin süresi var, kablosuz klavye-fare seti alayım dedim, logitech mk-260 set bimeks'te pahalıydı, teknosa'da 49,90 a kalmamıştır, carrefour'da aynı fiyata denk geldim ,aldım. klavye çalıştı mouse çalışmıyor. bimeks çeki hala bekliyor
  • fikir vermesi açısından yazayım, perşembe günü akşamı aldım tv'yi, digitürk SD yayında çok memnun olmadım, hd ve 3b güzel. cuma öğleden sonra bir arkadaşın samsung es7000'i kurcalamaya gittim. onda da digiturk var, benim memnun olmadığım görüntü onda daha da beterdi. es7000 2000TL civarına alındı kliksa'dan puan indirimi düşüldüğünde. extra özellikleri var ama 42et5e beni fazlasıyla memnun etti. sonuçta cebimden çıkan paraya baktığımda pişman olmayacak gibiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knopix2626 -- 16 Aralık 2012; 17:50:48 >
  • 42 et5e bimeksten alinmistir. 1499 arti %10 hediye ceki ile 1350 tl ye.

hayırlı uğurlu olsun.tv yi kullanınca tv ile ilgili yorumlarını bekliyoruz zahmet olmazsa
  • l42et5e Bende geçen hafta aranıza katıldım. Evimde Tivibu kullanıyorum sd yayınlar harika hd görüntüleri siz düşünün. alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.
  • Daha once 47 sini almistim. Bugunde oturma odasina 42 et5e aldim. 3D de ve HD kanallarda goruntu beklentimin otesinde guzel ama SD kanallarda biraz zayif sanki. Bunu da renk ayarlari ile hallettim. Sanirim vividciyim, ama boyle daha guzel geldi bana. Ben digiturk plus ile kullaniyorum. Atlanta hd box imda var ama onunla hic denemedim. Baska kullandiginiz receiverlardan onerbileceginiz SD yayini kaliteli iyi SD goruntu aldiginiz bir receiver var mi?
    Selamlar

• 6 aydan beri 42 ET5 kullanıyorum, ben 2200 ' almıştım ozamanlar, şimdi 47 inci bu fiyata alınabiliyor. hd yayınlar zaten her tv de güzel , sd yayınlar ise sinyal kalitesine göre farklılık gösteriyor. Digitürk hd 9100 receiver ve Neta 6400 takılı. HD ve SD yayınlarda NETA 6400 bariz şekilde daha iyi. Ucuz yollu , kanal geçişleri hızlı FTA bir receiver arayanlara tavsiye ederim. Tv de ışık sızması yok. ancak maçlarda topa hızlı vurulduğu anlarda çok kısa süreli de olsa top silinidir şeklinde gözüküyor.
  • Ben de haftasonu Vatan'dan aldım 1,499 TL ye. Bimeks'e pek güvenemedim, nedense bu tür büyük rakamlı cihazlarda karşımda hep direk bir muhatap bulmak istiyorum, bir de buradaki şubedeki arkadaşlar çok ilgili, memnun olduğum için aldım. İlk defa panel TV kullanıyorum, o yüzden karşılaştırma imkanım yok. Ama beklediğimden daha kaliteli ve özellikli bir TV olduğunu anlıyorum kullandıkça. Özellikle internet üzerinden cihaz eşleştirme olayı süper! Akıllı telefon veya tabletiniz varsa, youtube açıp oradan bir kod vasıtasıyla TV ve tabletinizi (veya akıllı telefonunuzu) eşleştirip, sonra da tabletten youtube üzerinde seçtiğiniz bir videoyu direk TV üzerinde oynatabiliyorsunuz, aynı uzaktan kumanda gibi . Şimdilik memnunum, tüm ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşıladı. Digitürk üzerinden TV yayınları, internet mediaları ve film izlemek haricinde bir fonksiyonu yok benim için. SD yayınlar yeteri kadar iyi (bu tür TV ler üzerinde daha iyi olabileceğini sanmam, nitekim SD bir yayın ne kadar iyi olabilir ki?), HD yayınlar fena değil (bu da tamamen HD yayının kalitesine bağlı). Ama bitrate'i yüksek bir film takıp izlerseniz işte o zaman cihaz resmen devleşiyor. 3D görüntüler de (sinemada 3D filmleri pek sevmem) yine 3D medyanın kalitesine bağlı olarak gayet yeterli bence. Sonuç olarak aldık bakalım, bu fiyata daha kaliteli görüntü ve özellik olmaz sanırım, çok aradım çünkü. Balayımız hiç bitmez umarım, Allah hiçbirimizi pişman etmesin. Şimdi filmler için 2+1 hoparlör, media player ve fly mouse denilen küçük full klavyeli kumandalardan almayı düşünüyorum peyderpey. Aslında TV ye direk 2+1 bağlayayım diyordum ama baktım dijital ses çıkışı var. O yüzden optik girişli bir ses sistemi aradım, 100-150 TL civarı, ama 400 TL den aşağı bu türde bir set yok. O yüzden önce media player ve air mouse setini alacağım sanırım (muhtemelen Ebay üzerinden). Bu şekilde bir kombinasyon yapıp tavsiyesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 17 Aralık 2012; 16:12:55 >

• arkadaşlar bende derbiden bigün önce electroword ten aldım açıkçası bayağ bi araştırdım en sonund,a panosonicte karar kıldım çünkü her kafadan bir ses çıkıyor insan kimi dinliceğini şaşırıyor .tv ye gelirsek çok şık bi panel görüntüler her kanalın yayınına göre değişio tabiki renkleri doğal bazı markalarda sanki çizgifilm izliomuşsun gibi abartı renkler var bunda öyle değil ,blueray ve hd film izlemek gerçekten harika herdetay net ve güzel. ben digitürk kullanıorum şimdi hd paketine geçicem.oyun oynama şansım çok olmadı pes 2011 oynadık inanın felaket güzel grafikler tepkime falan insanı mest edior .3d olayına gelirsek ben böyle güzel 3d oynatıcağını tahmin etmemiştim açıkçası beklediğimden daha iyi çıktı özellikle gelen misafirler 3d görüntüsüne hayran kaldı .internet tarayıcısı çok hızlı gerçekten ama onuda fazla deneme şansım olmadı yine deneyimlerimi paylaşmaya devam edicem ,

• gerçekten çok iyi
  • Deneyerek alma şansım olursa 55" le geri dönebilirim. Bu fiyata bu kalitede başka 3D led yok.

• Konuyu acan kisi olarak televizyonu en son satin alan olmak biraz garip kacsa da ben de bir kac gun once 55" olanini aldim :) Yanina bir de Panasonic home theatre sistemi aldim. Cihazlarin birbiriyle otomatik olarak anlasiyor olmasi harika bir sey. Su siralar 3D Bluray'lerin keyfini cikarmakla mesgulum :) Almis ve alacak olanlara tekrardan hayirli olsun diyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: slicer

Konuyu acan kisi olarak televizyonu en son satin alan olmak biraz garip kacsa da ben de bir kac gun once 55" olanini aldim :) Yanina bir de Panasonic home theatre sistemi aldim. Cihazlarin birbiriyle otomatik olarak anlasiyor olmasi harika bir sey. Su siralar 3D Bluray'lerin keyfini cikarmakla mesgulum :) Almis ve alacak olanlara tekrardan hayirli olsun diyorum...

Böyle güzel bir konu için tebrikler.Yeni TV'nizi güle güle kullanın.
  • quote:

Konuyu acan kisi olarak televizyonu en son satin alan olmak biraz garip kacsa da ben de bir kac gun once 55" olanini aldim :) Yanina bir de Panasonic home theatre sistemi aldim. Cihazlarin birbiriyle otomatik olarak anlasiyor olmasi harika bir sey. Su siralar 3D Bluray'lerin keyfini cikarmakla mesgulum :) Almis ve alacak olanlara tekrardan hayirli olsun diyorum...

Hayırlı olsun.
    Nereden kaça aldınız. ?
    Banding ışık sızması vs durumları nasıl. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: brev

quote:

Böyle güzel bir konu için tebrikler.Yeni TV'nizi güle güle kullanın.

Tesekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Hayırlı olsun.
    Nereden kaça aldınız. ?
    Banding ışık sızması vs durumları nasıl. ?

Tesekkur ederim. Hocam yurt disindayim ben, o nedenle nereden aldigim maalesef pek de bir referans olmayacaktir sizin icin. Isik sizmasi ve banding icin ozellikle test yapmadim acikcasi ama su ana kadar tam siyah ekranlara denk geldim ve gozume carpan bir sey olmadi. Varsa bile demek ki izlerken rahatsiz etmeyecek seviyede ki, bir sey fark etmedim. Genel anlamda televizyondan oldukca memnunum ama bir tek divx problemim var iste, olmadi onu da ya eski bluray'i kullanarak ya da yeni bir medya oynatici alarak asarim diye dusunuyorum.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.