Şimdi Ara

TRIDENT TPAD 10 İNÇ ANDROID TABLET PC, 3G, HDMI, GPS, GARANTİLİ, FATURALI 320 LİRA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Gaziantep
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TRIDENT TPAD 10 ANDROID TABLET PC, GARANTİLİ, FATURALI

Cihaz Darty den alınmıştır.
    Kutusunda, tüm aksesuarları ile beraber verilecektir.
    3 ay kullanılmıştır, ihtiyaç kalmadığı için satıştadır.
    Hdmi çıkışı, 2 adet usb girişi, harici anteniyle GPS özelliği vardır.
    3G desteği vardır, HD filmleri oynatabilir

Özellikler:

Bağlantılar
    3g Usb Modem desteği
    802.11 b/g Kablosuz Ağ Bağlantısı

Hafıza
    4GB Dahili hafıza
    32 GB'ye kadar MicroSD ile arttırılabilir hafıza

Ekran
    9.7 " 1024*768 Yüksek Hassasiyetli Dokunmatik Ekran(Çoklu Dokunmatik desteği Kapasitif)

İşlemci-Bellek
    800 MHz İşlemci
    512 MB Bellek

İşletim Sistemi
    Google Android 2.2 Froyo İşletim Sistemi

Video-Kamera
    Bütünleşik Webcam
    HD kalitede video oynatımı
    Yerçekimi Sensörleri

Satış İçeriği

1-Trident Tpad10 Tablet Bilgisayar
    2-Şarj aleti
    3-Kulaklık
    4-GPS Anteni
    5-Kullanım klavuzu
    6-Faturası
    7-Kutusu

TRIDENT TPAD 10 İNÇ ANDROID TABLET PC, 3G, HDMI, GPS, GARANTİLİ, FATURALI 320 LİRA

FİYAT: 320 LİRA
    TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ob2004 -- 20 Şubat 2012; 19:57:32 >

• Merhaba,
    Bizim bir arkadaş bunun aynısından yeni almıştı. Dün geldi. dokunmatiği resistif gibiydi. hatta bir tane kalem vermişlerdi. onunla bile ekranı idare etmek işkenceydi senin cihazın dokunmatiği nasıl? acaba arkadaşın tabletinde ekran mı bozuktu?
    normalde sitesinde kapasitif çoklu dokunmatik diyordu. çoklu dokunmatik özelliği de yok gibiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaa

Merhaba,
    Bizim bir arkadaş bunun aynısından yeni almıştı. Dün geldi. dokunmatiği resistif gibiydi. hatta bir tane kalem vermişlerdi. onunla bile ekranı idare etmek işkenceydi senin cihazın dokunmatiği nasıl? acaba arkadaşın tabletinde ekran mı bozuktu?
    normalde sitesinde kapasitif çoklu dokunmatik diyordu. çoklu dokunmatik özelliği de yok gibiydi.

Selamlar;

Cihazda, ekranında ve dokunmatik tepkimesinde hiçbir problem yok.
    Sensörle oynanan My Paper Plane oyunu takılmadan, performanslı oynanıyor, sensörler gayet iyi çalışıyor.

Sanırım sizin cihaz arızalı çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ob2004 -- 22 Şubat 2012; 13:31:39 >
  • Fotoğrafta cihazın arkasında alt solda bir deformasyon görünüyor!?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykuttoklu

Fotoğrafta cihazın arkasında alt solda bir deformasyon görünüyor!?

deformasyon değil, ethernet giriş portu olduğu için o bölge biraz daha 2-3 mm kadar çıkıntılı yapılmış.
  • Ethernet giriş portu dediğiniz normal bir ethernet kablosu bağlanarak internete girilebiliyor yani??

Bir de usb girip portu demişsiniz bu portlardan harici hard disk takılabilir mi mesela ben de 1TB harici hard disk var onu bu cihaza takarak kullanabilir miyim acaba?

3G desteği var dediğiniz de 3G modem takılabilir yani usb portundan!? Yerleşik 3G yok bu durumda!?
  • quote:

Ethernet giriş portu dediğiniz normal bir ethernet kablosu bağlanarak internete girilebiliyor yani??

Bir de usb girip portu demişsiniz bu portlardan harici hard disk takılabilir mi mesela ben de 1TB harici hard disk var onu bu cihaza takarak kullanabilir miyim acaba?

3G desteği var dediğiniz de 3G modem takılabilir yani usb portundan!? Yerleşik 3G yok bu durumda!?

Evet, normal ethernet kablosu takılarak internete girebilirsiniz.

Cihazda 2 adet usb portu var, ben harici hdd denemedim ama 8 gb lik usb bellek denedim, sorunsuz çalışıyor. Mantıken harici hdd nin de sorunsuz bağlanabileceğini düşünüyorum. Ama elimizde olmadığı için deneyemedik.

3G usb modemleri destekliyor. Yerleşik 3G port bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ob2004

quote:

Ethernet giriş portu dediğiniz normal bir ethernet kablosu bağlanarak internete girilebiliyor yani??

Evet, normal ethernet kablosu takılarak internete girebilirsiniz.

Cihazda 2 adet usb portu var, ben harici hdd denemedim ama 8 gb lik usb bellek denedim, sorunsuz çalışıyor. Mantıken harici hdd nin de sorunsuz bağlanabileceğini düşünüyorum. Ama elimizde olmadığı için deneyemedik.

3G usb modemleri destekliyor. Yerleşik 3G port bulunmuyor.

Merhaba bende de mobee tablet var k1200. ben denedim hard disk takmayı görmüyor. forumlarda biraz araştırmıştım. sanırım usb çıkışından yeteri güç alamıyor. bir arkadaş gücü fişten alarak hard diski gösterebildiğini söylemişti.
    bu durumda hard disk ile bağlantı yaparken çift bağlantı kullanılıyordu. yani bilgisayarın iki usb çıkışından da hard diske güç alıyorsunuz. bu durumda fazla güç gerektiren hard diskler çalışıyordu. belki bu yöntemle çalışabilir. görmemesi bu cihazın eksikliği değil tümünde bu şekilde.

cihazda ethernet girişi olması beni de hayli şaşırtmıştı arkadaşta görünce. normalde mobil cihaz niye böyle bir aksesuar düşünmüşler doğrusu merak konusu.

flash disk bizde denedik cihazda. direk görüyor. kopyalama, vb hızlı bir şekilde yapıyor.

bu arada içerisinde 3g bulunduran cihazlar iki katı oluyor genelde fiyatları. cihazlar tüm 3g modemleri görmüyor. ayar yapmak gerekiyor. bizim taktığımız vinn modemi görmüştü cihaz. tüm ayarlarını da yaptık. bir türlü nete modem üzerinden giremedik. sendeki modem ile cihaz direk uyumlu ise sorunsuz bağlanılabiliyor. ben baya bir uğraştıktan sonra girmiştim kendi cihazımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: ob2004

quote:

Orijinalden alıntı: bozcaa

Merhaba,

Selamlar;

Cihazda, ekranında ve dokunmatik tepkimesinde hiçbir problem yok.
    Sensörle oynanan My Paper Plane oyunu takılmadan, performanslı oynanıyor, sensörler gayet iyi çalışıyor.

Sanırım sizin cihaz arızalı çıkmış.

dokunmatik problemli derken hiç çalışmıyor değil yalnız. ekrana bastırınca veya simgelerin üzerinde bir süre bekleyince alıyordu. ekranın tutulduğu yöne göre dönmesinde bir problem yoktu.

• tpad olarak arayınca, darty dahil 2 farklı model geliyor sizinki hangisi ve diğerinden ne farkı var biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemi07

tpad olarak arayınca, darty dahil 2 farklı model geliyor sizinki hangisi ve diğerinden ne farkı var biliyor musunuz?

bazı ilanlarda 10.1 inç ekran ve 1 ghz işlemciden bahsediyor.
    benimki aynen ilk mesajımda yazılan özellikleri taşıyor.
    10 inç ekran, işlemci 800 mhz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ob2004 -- 17 Mart 2012; 13:38:40 >
  • cihaz satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.