Şimdi Ara

Yardım Gerek Turkcell Paketleri İptal Etme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
49.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben 3 aya yakındır turkcell kullanıyorum ve büssürü paketler almıştım gameloft oyun paketi internet paketi ve nasıl ipttal edileceğini bilmeden yapmışım acemiydim.Ve ama artık paralrım bitti haftada düzenli olarak 10-18 lira arası para gitti 2 haftadır böyle acilen iptal etmem gerek.Şimdi turkcellin böyle bir şeyi var mı xx yaz xxx'e gönder paketlerin gözüksün gibi bir şey çünkü tam olarak hangi paketleri aldığımıda bilmiyorum ya da turkcell'in sitesinden falan var mı?ACİL yardım edin para yetmiyor artık lütfen şimdiden teşekkürlerrr..

• Çok zor her türlü alavera dalavera yapıyorlar iptal etmemek için. TİM e gidin bence.
  • Müşteri Hizmetlerini arayın,hepsini iptal ettirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockboy222

Ben 3 aya yakındır turkcell kullanıyorum ve büssürü paketler almıştım gameloft oyun paketi internet paketi ve nasıl ipttal edileceğini bilmeden yapmışım acemiydim.Ve ama artık paralrım bitti haftada düzenli olarak 10-18 lira arası para gitti 2 haftadır böyle acilen iptal etmem gerek.Şimdi turkcellin böyle bir şeyi var mı xx yaz xxx'e gönder paketlerin gözüksün gibi bir şey çünkü tam olarak hangi paketleri aldığımıda bilmiyorum ya da turkcell'in sitesinden falan var mı?ACİL yardım edin para yetmiyor artık lütfen şimdiden teşekkürlerrr..

PAKETLERIM yaz 7777 e gönder, üye olduğun ne varsa çıkar ortaya, sonra tek tek iptal et
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Ben 3 aya yakındır turkcell kullanıyorum ve büssürü paketler almıştım gameloft oyun paketi internet paketi ve nasıl ipttal edileceğini bilmeden yapmışım acemiydim.Ve ama artık paralrım bitti haftada düzenli olarak 10-18 lira arası para gitti 2 haftadır böyle acilen iptal etmem gerek.Şimdi turkcellin böyle bir şeyi var mı xx yaz xxx'e gönder paketlerin gözüksün gibi bir şey çünkü tam olarak hangi paketleri aldığımıda bilmiyorum ya da turkcell'in sitesinden falan var mı?ACİL yardım edin para yetmiyor artık lütfen şimdiden teşekkürlerrr..

PAKETLERIM yaz 7777 e gönder, üye olduğun ne varsa çıkar ortaya, sonra tek tek iptal et

Evet arkadaşın dediğini uygula bence bende katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

bunu öğrendiğim iyi oldu kardeşim sağolasın
  • hepiniz çok saolun çoğunu iptal ettim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.