Şimdi Ara

TURKCELL'den yeni TARİFELER: Hepsi Birarada Paketler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
25.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Heryöne: 2000 DK + 2000 SMS + 2 GB + Turkcell' lilerle 5000 DK + Turkcell'lilerle haftada iki gün bedava
    Aylık Abonelik Ücreti: 119 TL
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/Gold-Plus-Paket-yeni.aspx
    Yıllık Abonelik yapılırsa aylık ücreti: 95 TL
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/yillik-abonelik-kampanyasi-hepsi-birarada.aspx

Platinum Paket:
    ​Heryöne: 4000 DK + 4000 SMS + 4 GB + Turkcell' lilerle 4000 DK + 60 DK Yurtdışı arama + 60 DK Yurtdışı kullanım
    Aylık Abonelik Ücreti: 169 TL
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/Platinum-Paket-yeni.aspx
    Yıllık Abonelik yapılırsa aylık ücreti: 149 TL
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/yillik-abonelik-kampanyasi-hepsi-birarada.aspx
  • ben eşim teli için h300e kendim için h600 e geçtim taahhütte verdim çok iyi oldu önceden eşimin teline ortalama 45-50 kendi telimede full paket + mobiltv ve 444lü bazı numaralar vs aradıkça artan 90 tlye yakın fatura ödüyodum turkcelle alkış
  • Tcell'in kalitesi fiyatlarada yansımış.
    İhtiyacına uygun olup seçecekleri tarifeye geçenlere bol muhabbetler;Ama ben önce fiyat dediğim için Taçsız Kral Avea diyorum.(vf kullanmama rağmen)
  • Aman ne tarifeler ne tarifeler
  • Yine pahalı...Turkcell hala en düşük orta üst sınıf için tarife çıkarıyor...
  • 500dk bin sms 1gb 19 tl
    Ama avea :)
  • Bence Avea'nın 19 luk paketine rakip olabilecek bir tarife asla çıkartamayacak her iki firmada.Belki çok konuşurum başka bir şey yapmam derseniz o zaman belki diyorum gene 20TL 2000dk konusuyorsun o da iyi bir seçenek ama hepsibir paketler içinde Avea rakip bırakmadı.
  • Allahaskına, tarifelere iyi olmus ucuz olmus diyen varmı. ?
    Verilen paketlere gore fiyatlar cok fazla.
    300lu hersey dahıl paketi normalde kac liraydıki.zaten Yılbasına kadar 29tlden kullandı arkadas.
  • Berbat..
  • Kamu Hy 300dk 19tl
    1000 sms Hy 5tl
    250mb data 7tl
    Sırf kamu diye duruyorum pakette. Bu bile cok pahalı....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarife ve Kampanya konusunda gerçekten Taçsız Kral Avea.
    Dopdolu paketler süper fiyatlara ve üstelik rakipsiz.
    Vf ve Tcell çok çalışmalı tarife konusunda.
    Bence önce fiyat sonra hizmet gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 17 Şubat 2012; 14:16:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bico

Tarife ve Kampanya konusunda gerçekten Taçsız Kral Avea.

Bu yoruma açık mevzudur, yani dediğin gibi bico sen ve benim için fiyat önemlidir ama parası olan da hemen turkcelle geçiyor :) koşarak geçiyor hemde.

Avea çekti çekmedi uğraşacağıma, vodafoneun doğru dürüst çalışmayan sistemlerine bağlı olacağıma fazla verir turkcell kullanırım diyor parası olan, bence haklıda.ben alıştım diye vf u çekiyorum veya diğer arkadaş avea çekmesede pek sallamadığı için devam ediyor.Bunlara takan arkadaşlar ilk sorunda demediğini bırakmaz.

Misal ben şunu rahatlıkla söylerim 8 yıllık vf kullanıcısı olarak yani telsim döneminden beri kullanan ve şuan tek hat kullanıyorum bunu da özellikle belirtiyorum öyle 3-5 hattım yok, neyse turkcelle geçerim ama aveaya geçmem yani.

Ve şu tarifeleri dışardan eleştirmemek gerekir aveaya göre pahalı olabilir ama mevcut aboneler yararlanabiliyorsa eğer asıl onların işine yarar zaten turkcell kullanıyor enazından işini görecekse tercih eder.Diğer işi avea yapıyor sırf numara taşımaya yönelik tarife çıkarıp mevcut aboneye birşey vermeyen :) dışardan gören aveaya bitiyor ama geçse belli süre sonra demediğini bırakmayacak çünkü birçok tarife çıkacak ve o yararlanamayacak yada 20-30 tl geçiş parası verecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: Bico

Tarife ve Kampanya konusunda gerçekten Taçsız Kral Avea.

Bu yoruma açık mevzudur, yani dediğin gibi bico sen ve benim için fiyat önemlidir ama parası olan da hemen turkcelle geçiyor :) koşarak geçiyor hemde.

Avea çekti çekmedi uğraşacağıma, vodafoneun doğru dürüst çalışmayan sistemlerine bağlı olacağıma fazla verir turkcell kullanırım diyor parası olan, bence haklıda.ben alıştım diye vf u çekiyorum veya diğer arkadaş avea çekmesede pek sallamadığı için devam ediyor.Bunlara takan arkadaşlar ilk sorunda demediğini bırakmaz.

Misal ben şunu rahatlıkla söylerim 8 yıllık vf kullanıcısı olarak yani telsim döneminden beri kullanan ve şuan tek hat kullanıyorum bunu da özellikle belirtiyorum öyle 3-5 hattım yok, neyse turkcelle geçerim ama aveaya geçmem yani.

Ve şu tarifeleri dışardan eleştirmemek gerekir aveaya göre pahalı olabilir ama mevcut aboneler yararlanabiliyorsa eğer asıl onların işine yarar zaten turkcell kullanıyor enazından işini görecekse tercih eder.Diğer işi avea yapıyor sırf numara taşımaya yönelik tarife çıkarıp mevcut aboneye birşey vermeyen :) dışardan gören aveaya bitiyor ama geçse belli süre sonra demediğini bırakmayacak çünkü birçok tarife çıkacak ve o yararlanamayacak yada 20-30 tl geçiş parası verecek.

VF ve TCELL kampanya ve tarifelerini genelde herkese,
    AVEA ise sadece MNT ile gelene yapıyor.
    Bakış açısı bze göre dışardan hoş , içerden boş durabiliyor normal olarak.Çünkü biz diğ. opt. kullanıyoruz.
    Oysa içerden bakıldığında o zamanki durum gerçek sonuçtur haklısın cesin.
  • bu ne yav aşırı pahalı nasıl oluyorda türkiyenin %50 den fazlası turkcell kullanıyor anlamak güç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

Kamu Hy 300dk 19tl
    1000 sms Hy 5tl
    250mb data 7tl
    Sırf kamu diye duruyorum pakette. Bu bile cok pahalı....

aynen
  • Tarifeler tek kelimeyle komik.. Başka da diyecek birşey yok bence..
  • diğer operatörlerede çok guvenemiyorum.
    ama kontrat vs bitiminde kesinlikle taşıcam hattımı.

kamu + cayma bedellilden 420dk var. bitiminde VF geçerim artık ağustosta
  • quote:

Orijinalden alıntı: olle

Bence Avea'nın 19 luk paketine rakip olabilecek bir tarife asla çıkartamayacak her iki firmada.Belki çok konuşurum başka bir şey yapmam derseniz o zaman belki diyorum gene 20TL 2000dk konusuyorsun o da iyi bir seçenek ama hepsibir paketler içinde Avea rakip bırakmadı.

turkcell, avea 19 luk paket gibi bir kampanya yapamaz.

rekabet kurulu engeller.

şöyle düşün:

avea vodafone ve turkcell de heryöne 500 dakika +1000 sms + 1 gb internet 19 lira.

bu durumda kim vodafone ve avea kullanir?

her yeni turkcell kampanyasinda diger operatorlerle fiyat karsilastirmasi yapmayi birakin. önce ucuzluk sonra hizmet kalitesi istiyorsaniz bunu turkcell de bulmaniz zor.

sorunsuzluk isteyenler pahali olmasina ragmen turkcell kullaniyor. ortaya cikan sorunlarin 24 saatten az surede cozulmesini isteyenler turkcell kullaniyor.(gecmise dönük konusma, mesaj, internet paketi tanimlama sadece turkcell de var ) düzgün calisan mobil imza hizmeti kullamak durumunda olanlar turkcell kullaniyor.

diger operatorler kronik sorunlarini duzeltmedikce turkcell pahali fiyatlarina ragmen pazar lideri olmayi surdurecektir.

nedir bu kronik sorunlar:

avea icin siralarsak:
    - sehirlerarasi seyahat edenler hala cekim olayinda eksiklikleri soyluyor.
    - faturalandirmada sorunlar yasanabiliyor.
    - paket tanimlanmalarinda, yenilenmelerinde sorunlar var. forumda da fatura sikayetleri, hatali kontor dusumlerini okuyoruz.
    - mobil imza stabil calismiyor ve turkcellde olmayan bir sekilde noter basvurusu isteniyor.
    - arayani bildirme ozelligi hala ucretli.
    - musteri hizmetlerinden alinan bilgiler celisebiliyor.
    - turkcell de kalan bakiye 6 saate dusmusken aveada hala 48 saat. avea tarifeleri ucuz tutup kota/paket asimlarindan kazanmayi hedefliyor bence.

vodafonedaki eksiklikler:

- defalarca dile gelmesine ragmen yil 2012 ve mobil imza hala yok.
    - basiretsiz musteri hizmetleri sorunlara cozum getirme konusunda maalesef yetersiz.

goruldugu uzere aveanin katetmesi gereken cok yol var. sorunlari bir an once giderip insanlara guven vermeli.. hala vodafone - turkcell ikilisine tam bir rakip olamadi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rakamlar Avea'nın 19 TL kampanyasında olan birine komik gelebilir misal ben. Yalnız bu aralar feci kafaya taktım Turkcell'e geçmeye. Çünkü şebeke sorunları ciddi anlamda sıkıyor insanı artık. Tabi 2 gündür Turkcelli kurcaladım işime yarar bi kampanya bulamadım içinde doğru düzgün internet paketi olan uygun bi tarifesi yok. Konuşma ve mesajlaşmadan daha çok kullandığım internet fiyatları 1gb :19 tl (indirimli) biraz konuşma biraz mesajlaşma aşağı yukarı bi 30 tl ile rahat konuşamasam da Avea da ki sıkıntıları çekmem diye düşünüyorum. Hat taşıma işlemleri 3 ayda bir mi yapılıyor?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.