Şimdi Ara

Bir kızın sizi gerçekten sevdiğini nasıl anlıyabilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
21.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar 14 şubat yaklaşımı ile sevgililer günü muhabbeti dönmeye başladı.Neyse uzatmadan kafama takılan bir soru vardı şuan ki kız arkadaşımdan dolayı.Onu beni sevdiğini nasıl anlıyabilirim.Nereden ne kanısına verebilirim.Öyle bir duruma geldim ki hiç kimseye güvenim yok.Ve şimdi oturdum kafama takıldı onun beni gerçekten sevdiğini nasıl anlıyabilirim diye.Gerçekten verdiğim değerleri hak ediyor mu diye.Sizlerden tavsiye bekliyorum arkadaşlar.

• Sakın CTRL+W Yapma.İstersen Yap:)
  • değerlenir

not: takip.
  • Veriyosa senindir vermiyosa hic senin olmamistir
  • Kız arkadaşımın kız arkadaşım olduğunu nasıl anlayabilirim acil beyler yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Kız arkadaşımın kız arkadaşım olduğunu nasıl anlayabilirim acil beyler yardım

çıkalım mı de evet derse tamamdır :D
  • Arkadaşlar cıvıtmayın.Gerçekten iyi güzel günler geçiriyoruz.Sürekli birlikteyiz.Ama insan ister istemez düşünüyor.Yani en azından ben öyle.Acaba gerçekten beni seviyor mu?Acaba gerçekten verdiğim değeri hak ediyor mu?Hep böyle tereddüt içinde olup düşündüğüm zamanlarım oluyor.Sizlerden sadece yardım istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Kız arkadaşımın kız arkadaşım olduğunu nasıl anlayabilirim acil beyler yardım

Derin mana var bu lafta
  • İlgisi senden fazlaysa ama her konuda o kız seni seviyordur öteki türlü olsanda aynı olmasanda farketmemiyor kız icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: buse_adrian

siz bana anlatın şüphelendiğiniz kızların size karşı olan tavırlarını ben size kesin teşhisi söyleyim
    ama genel olarak ilgilenmek diyeyim. bi kız hoşlanmadığı bi erkekle çok mecbur kalmadıkça ilgilenme boyutunda bi muhabbet kurmaz. ama bazı şeyleri kurcalıyosa, geçmişinizle ilgili kilit sorular geliyosa, mesajlarda vs konu açmaya çalışıyosa bariz ilgileniyodur. anaaam soru sevdiğini nasıl anlarmışmış neyse.

Tamam eyvallah güzel bilgiler.Fakat sorun şu.3 aydır çıkıyoruz.Zaman zaman geliyor düşünüyorum kendi kendime.Gerçekten beni sevdiğini nasıl anlarım.Tüm bunlara değer mi acaba.Soru bu işte

• Anlayamazsınız.

Tabi Buse arkadaşımız tecrübelerini aktarırsa belki fikrim değişebilir.
  • Anlayamazsın. Bugün senin için intihar eder yarın başkasıyla gezer.
  • oyle bişeyi kesin olarak anlamak imkansızdır bi kız pek ala seni seviyomuş ayağı yapıp seni ayakta uyutur bazılarıda aslında deli gibi hoşlanır ama utanncından hiç belli etmez

yani bu olay tamamen sende bitiyo tamamen hislerine güvenmen ve bu konuyu bence fazla kurcalamaman lazım emin olkurcalamazsan daha mutlu olursun akışına bıra derim ben
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: on_line

quote:

siz bana anlatın şüphelendiğiniz kızların size karşı olan tavırlarını ben size kesin teşhisi söyleyim
    ama genel olarak ilgilenmek diyeyim. bi kız hoşlanmadığı bi erkekle çok mecbur kalmadıkça ilgilenme boyutunda bi muhabbet kurmaz. ama bazı şeyleri kurcalıyosa, geçmişinizle ilgili kilit sorular geliyosa, mesajlarda vs konu açmaya çalışıyosa bariz ilgileniyodur. anaaam soru sevdiğini nasıl anlarmışmış neyse.

Tamam eyvallah güzel bilgiler.Fakat sorun şu.3 aydır çıkıyoruz.Zaman zaman geliyor düşünüyorum kendi kendime.Gerçekten beni sevdiğini nasıl anlarım.Tüm bunlara değer mi acaba.Soru bu işte

bazı kilit şeyler var. mesela kıskanıyor mu seni ? hayatına karışma oranı ne düzeyde ?

Üniversitede aynı bölümde okuyoruz onunla.Sınıfta 6 tane erkek var.24 tane ise kız.Her kızdan her şekilde kıskanıyor.Küsmemi bile istedi bir kaç kızla.Bir yere gidersem soruyor sormadan gidince kızıyor.Ama lafa gelince ben kıskanç değilim diyor.İstediğim gibi giyiniyor.Açık giydirmiyorum.Sen iste yeter ki diyor.Fakat her zaman ben ona ''Seni Seviyorum'' diyorum.O da bende hayatım diyor sadece.Yada bazen bende seni seviyorum aşkım diyor.3 aydır sadece bir dafa ilk o durduk yere söyledi ''Seni Seviyorum'' diye.Başkada hiç söylemedi.Hep bekliyorum söylesin diye bir gün ama yok söylemiyor.Ama benim her dediğimide yapıyor.Birde beni bu güvensizliğe iten çıktığım zaman eski erkek arkadaşı mesaj atıp rahatsız ediyordu.Buda boşver ben seninleyim seni seviyorum geçmişi açmıyalım dedi.Hatta bu çocukla benle çıkmasına 3 gün kala hala tartışıyorlardı.Ayrılmışlardı ama facebookta yorumlarda tartışıyorlardı.Laf sokuyorlardı birbirlerine.O buna küfür yazıyordu.Öyle saçma sapan sebepler işte.Bu yüzden hep aklım kalıyor.Aara ara şüphe bırakıyor bende işte.O yüzden sizlere sormak istedim beni gerçekten sevdiğini nasıl anlıyabilirim diye.

Edit:Eklemek istedim.Geçenlerde eski çıktığım kızdan birisi mesaj atmıştı telefonuma.Oda telefonumu kurcalıyordu derste.Mesajda ''Onur senden ayrıldığım gün geldi aklıma o kadar çok pişmanım ki.Seni kaybettiğime o kadar çok pişmanım ki.Hiç bir kimsede senin yanında bulduğum mutluluğu bulamadım.Herkes benden faydalanmak istedi.Ama hayatımda senin gibi bir erkeğe hiç bir zaman sahip olamadım.Herşey için çok pişmanım.Birde tuttum biriyle sözlendim.Herşey kötüye gidiyor.Gene pişmanım herşey için pişmanım.Ama en büyük pişmanlığım seni kaybettiğim gündü'' yazıyordu mesajda.Bu mesajı görünce hemen başladı ağlamaya.Hala mesaj geliyorsa unutamadın onu fln yaptı.Bende teselli ettim 3 yıl önce ayrıldım ondan o zaman küçüktüm.Şimdi 19 yaşımda olgun kişiyim.3 senedir kimse olmadı aklımda.Sana saf ve temiz sevgimle geldim dedim.Sonra ağladı benimde gözlerim doldu sonra barıştık işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi on_line -- 12 Şubat 2012; 2:10:38 >

• Kapı testi vardı ama tüm kapıları beraber açılmayan bir araba lazım.

Kızı şöfor koltuğunun yanındaki koltuğa oturturuz kapıyı açıp, sonra dolanıp ş. koltuğuna oturmaya gideriz, kız kapının kilidini açıyorsa doğru kişi odur. Filmde görmüştüm.
  • Gözlerine baktığında gözbebekleri sana hep gülümsüyorsa seni seviyor demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mico910

oyle bişeyi kesin olarak anlamak imkansızdır bi kız pek ala seni seviyomuş ayağı yapıp seni ayakta uyutur bazılarıda aslında deli gibi hoşlanır ama utanncından hiç belli etmez

yani bu olay tamamen sende bitiyo tamamen hislerine güvenmen ve bu konuyu bence fazla kurcalamaman lazım emin olkurcalamazsan daha mutlu olursun akışına bıra derim ben

Doğru söylüyorsun kardeş.Birazcık daha bu konuyu düşünüp karar verip aman diyip mutlu olmama bakıcağım.Zaten bir gün mutlaka sorumun cevabını iyi yada kötü anlamış olucağım.Ama ne biliyim.İnsan ilk defa sevince ilk defa değer verince ilk defa birşeyleri hayal ediyorsa umut ediyorsa tuaf ne biliyim.Anlamsız herşey

• Seni seviyorum dediğinde gözlerini kaçırıyor yada isteksiz bir şekilde hafif bir tebessümle bende diyorsa emin ol kendi bile ne hissedeceğini bilmiyordur kısaca bu durumda seni sevmediğini düşünebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

Seni seviyorum dediğinde gözlerini kaçırıyor yada isteksiz bir şekilde hafif bir tebessümle bende diyorsa emin ol kendi bile ne hissedeceğini bilmiyordur kısaca bu durumda seni sevmediğini düşünebilirsin.

Gözlerini kaçırmıyor.Bazen seni seviyorum dediğimde sıkıca sarılıp bende seni çok çok çok çoktan daha da çok seviyorum diyor.Bazen ise gülerek bende diyor.İşte o gülerek dediği zaman tuaf oluyorum.Moralim bozuluyor.Sanki başından salar gibi ve gülerek sadece bende demesinin altında bir neden yatıyoyr diye düşünebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: on_line

Evet arkadaşlar 14 şubat yaklaşımı ile sevgililer günü muhabbeti dönmeye başladı.Neyse uzatmadan kafama takılan bir soru vardı şuan ki kız arkadaşımdan dolayı.Onu beni sevdiğini nasıl anlıyabilirim.Nereden ne kanısına verebilirim.Öyle bir duruma geldim ki hiç kimseye güvenim yok.Ve şimdi oturdum kafama takıldı onun beni gerçekten sevdiğini nasıl anlıyabilirim diye.Gerçekten verdiğim değerleri hak ediyor mu diye.Sizlerden tavsiye bekliyorum arkadaşlar.

müdür sen onu bunu bırak diyecegim formülü uygula, daha önce kızın görmedigi senin yakın arkadasın dostun olan güvenebilecegin birini bul, yakışıklı eli yüzü düzgün bi eleman olsun herşeyi anlat elemana bu kıza ilgi göstersin biraz nebilim kapıda falan çarpışsın yada kantinde göz göze gelsin yada kız yanlızken gidip konussun sana asık oldum çok etkilendim vs. vs. diye artık gerisini sen düşün nasıl olması gerektigini. kız eger arkadasına yakınlık gösterirse zaten ne mal oldugunu anlarsın umarım anlatabilmişimdir. yani kısaca oltayı salla bakalım yemi yutucak mı ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.