Şimdi Ara

F VE Q KLAVYE KARŞILAŞTIRMASI (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
654
Cevap
12
Favori
341.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de yıllardır bilgisayarımda Q klavye kullanıyorum ama F klavyeyi de az çok kullanmışlığım vardır. babam kamuda çalıştığı için onlar F klavye kullanıyorlardı. yanına gittiğimde az çok kullanıyordum. gerçekten de yazarken daha rahat oluyor parmaklarımı metrelerce açmam gerekmiyorhemen şimdi on parmak indirip kurdum bi on gün çalışsam yeter bana.. yaşasın F klavye...

ve gerçekten de COD4_Server a katılıyorum. dostum çok haklısın Türklüğümüzü savunmak neden suç olsun neden kötü bir şey olsun?? ben Türk'üm sonuna kadar da her yerde diğer insanlara ve haklarına saygı çerçevesinde Türklüğümü savunurum!! başka milletler kendilerini savunurken biz neden boş oturalım.. Amerikaya, İngiltereye, milliyetlerini koruma konusunda uzman olmuş Fransızlara ağzımız açık hayran hayran bakarken, onları tebrik ederken; kendi insanlarımız kendi milliyetlerini korumaya çalışıyor diye neden bu kadar sinirleniyoruz ya da onları aşağı görüyoruz?? kesinlikle YANLIŞ bir tutum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: wisee

ben de yıllardır bilgisayarımda Q klavye kullanıyorum ama F klavyeyi de az çok kullanmışlığım vardır. babam kamuda çalıştığı için onlar F klavye kullanıyorlardı. yanına gittiğimde az çok kullanıyordum. gerçekten de yazarken daha rahat oluyor parmaklarımı metrelerce açmam gerekmiyorhemen şimdi on parmak indirip kurdum bi on gün çalışsam yeter bana.. yaşasın F klavye...

ve gerçekten de COD4_Server a katılıyorum. dostum çok haklısın Türklüğümüzü savunmak neden suç olsun neden kötü bir şey olsun?? ben Türk'üm sonuna kadar da her yerde diğer insanlara ve haklarına saygı çerçevesinde Türklüğümü savunurum!! başka milletler kendilerini savunurken biz neden boş oturalım.. Amerikaya, İngiltereye, milliyetlerini koruma konusunda uzman olmuş Fransızlara ağzımız açık hayran hayran bakarken, onları tebrik ederken; kendi insanlarımız kendi milliyetlerini korumaya çalışıyor diye neden bu kadar sinirleniyoruz ya da onları aşağı görüyoruz?? kesinlikle YANLIŞ bir tutum...

HELAL BE GARDAŞIMA!!!!!!!!
  • F klavye hakkinda daha fazla bilgi vermeyecegim 3 konu asagida sayfalarca dolu bilgi var fakat piyasadaki tum yapistirmalar uyduruk oldugundan yurtdisinda bir firmaya ozel imal ettirdim, isleri bu, herhalde 100-200 cesit yapistirmalari vardir, mat vinyl altina basiyorlar, yani klavye tarafinda kaliyor baski ve dolayisiyla silinmiyor, transparan oldugu icin klavyenizin eski halini de gorebiliyorsunuz.
    F VE Q KLAVYE KARŞILAŞTIRMASI

Ben isterken toptan isteyeyim dedim tanesi 9 ytl

fotograflar firmanin q klavye yapistirmalarinin, sasirmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frostbite -- 10 Temmuz 2008; 9:27:49 >
  • askerdeyken f klavye kullanmıştım. gerçektende çok kısa bir sürede alışmıştım ve yazma hızıma ben bile şaşırıyordum. askerlik bitti iş hayatına girdik. çalıştığım yerde Q klavye kullanmaya başladım. F gibi hızlı yazmak için çok uğraşsamda bir türlü o hıza ulaşamadım. F klavye gerçektende çok güzel.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ATLI_Sipahi

quote:

Orjinalden alıntı: wisee

ben de yıllardır bilgisayarımda Q klavye kullanıyorum ama F klavyeyi de az çok kullanmışlığım vardır. babam kamuda çalıştığı için onlar F klavye kullanıyorlardı. yanına gittiğimde az çok kullanıyordum. gerçekten de yazarken daha rahat oluyor parmaklarımı metrelerce açmam gerekmiyorhemen şimdi on parmak indirip kurdum bi on gün çalışsam yeter bana.. yaşasın F klavye...

HELAL BE GARDAŞIMA!!!!!!!!

sağ ol kardeşim.. ben de senin gibi hem klavyemi değiştiryorum hem de kullanıcı adımı, yani diğerlerine göre NİCK'imi değiştirdim.. zaten alışverişlerimde de her zaman Türk mallarını kullanır 869 barkod koduna falan da dikkat ederdim.. ama anlıyorum ki eğer bir işi yapıyorsak her alanda yapmalıyız.. yaşam tarzımıdan kullandığımız ürünlere, güzel dilimizden klavyemize kadar hem de...
  • Her şeye politikayı sokuyorsunuz ya daha ne diyeyim. Adam gibi giden yazı ortalarına gelince sapıttı .
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3RS!N

Her şeye politikayı sokuyorsunuz ya daha ne diyeyim. Adam gibi giden yazı ortalarına gelince sapıttı .

hayır bu politika değil sadece kimliğimize sahip çıkma çabaları o kadar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilge_bilge

quote:

Her şeye politikayı sokuyorsunuz ya daha ne diyeyim. Adam gibi giden yazı ortalarına gelince sapıttı .

O zaman sadece Türk yemekleri ye , Türkiyede üretilen Türk markaları giy/tak/kullan. Saçmalamayın siz vermediğiniz sürece kimse sizin kimliğinizi elinizden almaz.
  • quote:

quote:

quote:

O zaman sadece Türk yemekleri ye , Türkiyede üretilen Türk markaları giy/tak/kullan. Saçmalamayın siz vermediğiniz sürece kimse sizin kimliğinizi elinizden almaz.

söylediğini yapıyoruz işte almaya çalışanlara kimliğimizi vermiyoruz.. ve söyldiklerin de zaten yaptığım şeyler...
  • F klavye çok güzeldir. Öyleki 2 haftada Q klavyede yazdıdğım düzeye eriştim Çok sık yazı yazmayarak bir de... Yani sürekli yazı yazan biriyseniz 1 hafta bile fazla inanın F klavyeyi güzelce kullanabilmek için...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

söylediğini yapıyoruz işte almaya çalışanlara kimliğimizi vermiyoruz.. ve söyldiklerin de zaten yaptığım şeyler...

Bilge Bilge

benden sana hep destek tam destek

Ya ben bide bunu anlamıyorum burda Türk lüğü savumamızdan rahatsızlanan arkadaşlar

savunuyoruz f klavyeye sahip çıkıyoruz Türk lüğümüze sahip çıkıyoruz size ne???

Ha etnik kökeniniz farklıysa saygı duyuyorum o zaman buna kızmakta haklısnız ÇÜNKÜ KENDİ VATANINIZA

ÇALIŞIYORSUNUZ...Ama değilse bize katılacağınıza tutup eleştri yapıyorsunuz

yaaaaaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATLI_Sipahi -- 11 Temmuz 2008; 22:26:15 >
  • direk gaza geldim ve kararımı verdim. fifa99 dan beri (bilgisayarla böyle tanışmıştık) q klavye kullanıyordum şimdi f klavyeye geçtim. bu yazıyı f klavyede yazıyorum ve canım çıkıyor. ama kararım kesin. alışacam ölmek var dönmek yok

işte resimler toshıba Satellite L10 laptop q klavyeli hali,,,,,,.....

q klavye

ortalık darmadağın

işte mükemmel dizilim

ve daha önce yapmış olduğum konektör modifiyesinden sonra bunu da kaldırdın emektar laptopum benim

abi yazı çok güzel eline sağlık... f klavye kullanan 1 kişi daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a_kosif -- 12 Temmuz 2008; 7:35:38 >
  • Uğraşmışsın ve güzel olmuş. Ben teflon etiketlrden kullanıyorum. Genel olarak kullanışlı fakat belli bir açıya gelince parlama yapıyor.
  • A_Kosif

hakikaten bravo sabrına hayran kaldım ya bide ben leptopların modifiye yediğini bilmiyordum

öğrenmiş oldum bravo ama ellerine sağlık çok güzel yapmışsın

güle güle kullan...
  • ATLI_Sipahi

teşekkür ederim. Azmin elinden kurtulana aşk olsun. 3 gün oldu alışıyorum yavaş yavaş.... sabırsız biriyimdir normalde ama yazı çok güzel direkt etkilendim. Akinci ağabeyimize tekrardan teşekkürler...
  • Oyunları F Klavye ile mi oynayacağız.
  • F klavye Türklere yönelik bi klavye Q ise dünyaya hitap ediyor.
    ben hayatimda daha F klavye görmedim acıkcasi.
  • İşin Türklülke Milliyetçilikle falan alakası yok arkadaşlar. Biz Türküz F klavye kullanmalıyız olayı saçma bir mantık olur zaten.İşin özü Q klavye Türk Diline uygun olarak üretilmemiştir. F klavye ile yazı yazmak çok daha kolaydır.Yazının başında örnekleri ile birlikte verilmiş...O yüzden F klavye kullanmalıyız...
  • güzel çalışma olmuş ama her yerde olması nedeniyle bende Q klavye kullanıyorum umarım herkes bir gün F kullanırlar .

Saygılar..
  • arkadaslar ben solagım benim icin is degismesin

mesela bir tane adam var dediniz ingilizce klavyeyeyi icat eden onun klavyedki resminde sol elde hic bir sey yok.bana uymaz fe klavyedede böyle olmasın
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.