Şimdi Ara

GTA San andreas Yardım!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
23.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar gta san andreasın kontrol ayarları falan her şeyi karıştı bende oyunu sildim tekrar yüklediğimde yine kontrol ayarları ve save dosyaları aynıydı ben temiz kontrol ayarları ve save dosyası olmdan nasıl olacak öncelikle save dosyalarını silmek istiyorum oyunu en baştan yüklediğimde kontrol ayarları ve save dosyaları hala oradaydı NEW GAME DESEM KONTROL AYARLARI KARIŞIK OLMAZ MI?

LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

• hadi arkadaşlar ya hadi yardım...
  • new game diyince aynı olur galiba orda default vardır kardeş kontrolleri karıştırdığın yerde o eski haline getirir kaldırmasam daha ayrıntılı anlatırdım ama şu anda kurulu değil
  • O ayarları değiştirdiğin yerde Set Default Setting yada Reset Settings to Default gibi bir seçenek olmalı lazım.Ona tıkladıgında Are You Sure ? gibi bir uyarı gelir belki onaya Yes tıklayarak oyunun orjinal ayarlarına döndürebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.R.I.M.S.O.N888

O ayarları değiştirdiğin yerde Set Default Setting yada Reset Settings to Default gibi bir seçenek olmalı lazım.Ona tıkladıgında Are You Sure ? gibi bir uyarı gelir belki onaya Yes tıklayarak oyunun orjinal ayarlarına döndürebilirsin

+1
  • tuş ayarlarını geri yüklüyo
  • arkadaşlar bendede hydra sorunu laptop iniş takımı kapnmıyor bana ayar ismini söylermisiniz ingilizce ve türkçe polisler peşimde kaçamıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.