Şimdi Ara

ÜMRANİYE - KADIKÖY YOL TARİFİ ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yarın sabah ümraniye çarşıdan kadıköy e gidicem
    en uygun yol sizce hangi güzergah olur ?

• libadiye cad. - goztepe koprussnden d100 karayolu- ya uzunçayirdan kadikoy istikametine soğutlu çeşmeye gidebilirsiniz yada harem istikametine devam edip haydarpaşadan rıhtıma gidebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belenenses

Arkadaşlar yarın sabah ümraniye çarşıdan kadıköy e gidicem

ikea nın ordan şile yoluna çık git git git = ) üsküdara dogru.. bağlarbaşına gelmeden millet parkının bitiminde rainbow binasının ordan köprü yoluna bağlan fenerbahçe stadına doğru kaptır ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

quote:

Arkadaşlar yarın sabah ümraniye çarşıdan kadıköy e gidicem

ikea nın ordan şile yoluna çık git git git = ) üsküdara dogru.. bağlarbaşına gelmeden millet parkının bitiminde rainbow binasının ordan köprü yoluna bağlan fenerbahçe stadına doğru kaptır ...

Çarşıdan geri Şile yoluna dönmektense, Ümraniyenin içinden Libadiye kavşağından Vecdi Diker Tünelininden geçip rainbow binasının ordan köprü yoluna bağlan fenerbahçe stadına doğru kaptır yada hareme dön haydarpaşa tarafına kaptır:)
  • en uygun toplu taşıma olur diye düşünüyorum trafik + park sorunu karşısın da
  • anlayan birisi çıkmadı yani ..
  • ümraniyenin içi her saat ana baba günüdür libadiyeye gidene kadar rainbow binasına gidiyorsun.
  • quote:

anlayan birisi çıkmadı yani ..

sizin verdiğiniz bilgilere göre net bir cevap olmaz...ümraniye büyük bir yer çakmaktanmı inkılaptanmı sanayidenmi vs.vs uzar gider...kadıköy deseniz hakeza evlendirmemi belediyemi carrefourmu.hasanpaşamı iskelemi vs.vs.
    tavsiyem
    :yandex istanbul haritasına bulunduğunuz yerden rota çıkarttırın veya navigasyon cihazınız varsa onu kullanın..veya istanbul şehir rehberi haritasını inceleyin....
    bende rizenin bir kazasının filanca KÖYÜNDEN yazıyorum..iyi rotalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezerfen

quote:

anlayan birisi çıkmadı yani ..

sizin verdiğiniz bilgilere göre net bir cevap olmaz...ümraniye büyük bir yer çakmaktanmı inkılaptanmı sanayidenmi vs.vs uzar gider...kadıköy deseniz hakeza evlendirmemi belediyemi carrefourmu.hasanpaşamı iskelemi vs.vs.
    tavsiyem
    :yandex istanbul haritasına bulunduğunuz yerden rota çıkarttırın veya navigamsyon cihazınız varsa onu kullanın..veya istanbul şehir rehberi haritasını inceleyin....
    bende rizenin bir kazasının filanca KÖYÜNDEN yazıyorum..iyi rotalar

hala anlayan biri çıkmadı

ankara - istanbul yol tarifi soranlar var ya...
    bende ümraniye - kadıköy arası soruyorum
    yoksa avcumun içi gibi bilirim merak etmeyin

ironi yaptım

• anladık hocam anladık :D en iyisi 14 B 14 ES 14 DK 14 13 numaralı otobüslerden birini takip et götürür seni :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.