Şimdi Ara

Gorenje Fırınlı Ocak Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir dukkan, aslında bir spotcu, liste fiyati 1200 tl olan Gorenje marka fırınlı ocağı 600 tl'ye verecegini soyledi. Urun sıfır. Almali midir? Suan model ismi aklimda degil ama 3 gazli ocagi 1 elektrikli ocagi bir de firini var. yemeklerinizi odun atesinde pismis gibi pisirir diyor fırını icin..
    pek anlamadik ama bileniniz var midir? onerileriniz?
    tesekkuerler..

• hocam fazla bi fark yok ama fırınlardaki trafo vs iç donanımları yada herhangi parçası eksik yada çin çakmasıyla değiştirilmiş olabilir kontrol edipde almaya çalışın sağlıklı olsun
  • arkadaslar urunu buldum.. linkteki urun.. yorumlarinizi rica ediyorum.
    tesekkurler.
    http://www.gorenje.com.tr/tr/pisirme_serisi/solo_firinlar?c=265988
  • Ürün Simfer'in üretimidir. Bence alınabilir.
  • tesekkurler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Ürün Simfer'in üretimidir. Bence alınabilir.

candogan hocam selamlar,

tavsiyelerinize uyarak gorenje marka çamaşır makinesi ile başladım. servisiyle sorunlar yaşasam da aynı fiyatlara satılan arçelikten, bekodan falan daha kaliteli çıktığını kabul etmem gerekir.

solo ocak/fırın almak istiyorum. Konuyu açan arkadaşın 600 liraya buldum dediği ürün harika görünüyor. Siz de simfer üretimi olduğundan bahsetmişsiniz, benim de bildiğim simfer in fırınları iyi olur.

Şu anda ben de bu fırından bulabilir miyi veyahut gorenje nin daha başka hangi ocağını alabiliim? mesela linkte şöyle bir ürün buldum.

http://www.enplus.com.tr/gorenje-k-63103aw-solo-firin/

• onurmaurer kullanıcısına yanıt
    merhaba,

600 liraya buldum dediğiniz gorenje fırını aldınız mı? ben de aynından almak isterim, yıl olmuş 2015, bulabilir miyim ne dersiniz?
  • hayır almadik.. oyle gecti gitti..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.