Şimdi Ara

Minecraft 7/24 açık sunucu Hamachisiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
6
Favori
48.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar etrafta herkez server açıyor ve tutulmuyor bunun nedeni bence hamachili olması bu yüzden bende hamachisiz sunucu açmak istedim serverin 6 gb rami 90mbit int hızı vardır server 70 kişiliktir ve olabildiğince lag indirgenmiştir..

Neyse çok konuşmadan bilgileri veriyim lonca sistemi vardır sv'de /f claim koduyla yaptığınız bir evi dokunulmaz yapabilirsiniz sadece loncanızda bulunanlar dokunabilir. lonca kurmak icin /f create lonca ismi şeklinde yazmanız yeterlidir.loncaya katılmak içinse /f join lonca ismi yapmanız yeterlidir.

Server'a bağlantı için gerek ip veya adres:mc.evosis.org

Kayıt olmak için:/register şifre şifre
    Giriş yapmak çin:/login şifre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technobecet -- 17 Eylül 2012; 14:29:25 >

• gelin beyler server güzel kalabalık olalım trollemeyecek adamlar gelsin.
  •  Minecraft 7/24 açık sunucu Hamachisiz
  • Up beyler oyun güzel gidiyo
  • Oyunu bilmiyorum ama duymuştum nasıl bir şey olduğunu da o kadar zevkli mi ki yav bu oyun ? etraftan taş toprak alıp bina kuruyorsun nesi eğlenceli ki ?
  • USTA BU SERVER SADECE ORJİNAL OYUNA SAHİP OLANLAR İÇİNMİ YOKSA ALAYIMIZ GİREBİLİRMİYİZ NASIL GİRECEĞİMİZİ ANLATABİLİRMİSİN İLK DEFA MİNECRAFT I MULTİ OYNUCAM.
  • Lonca sistemini hiç ama hiç sevmiyorum. Güvenilir adamlar bulup loncasız oynamak en güzeli.
  • rak en roll biyaçç
  • Geldim sayın
  • Survival mod mu?İnşallah survivaldır.
  • beyler ben bişey sorcam bu oyunda benım bazen tuslar takılı kalıyo mesela sureklı saga gidiyo bi kaç kere basınca düzeliyo nıye böyle oluyor? yada sürekli zıplıyo falan
  • Arkadaslar servera alayınız girebiliyor :) Nasıl girilip nasıl kurulcağını ve elinizde oyun yoksa burda anlattim heseyi gerekli dosylarida verdim :)

Linki kaldirdim lik vermek yasakmis profilime girdiginizde anasayfa yaziyor ordan siteye tiklayip foruma girin rehberleri ordan hazirlicam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technobecet -- 6 Şubat 2012; 4:01:05 >
  • yukarı.
  • oyuna giremden izleyebilrisiniz

http://technobecet.zapto.org:8123/
  • geliyorum
  • Behcet ekmeklerini nasıl sular altında bıraktım ama Her şey çok güzel beyler bekleriz siz de gelin.
  •  Minecraft 7/24 açık sunucu Hamachisiz

Whiteflash le yaptığımz maden daha da kaziyoruz cehenneme kadar
  • Biz de uğurcanla kazıyoruz ama çalışma masamız kaybolmuş kazmalarda kırılacak artık napacaz bilmiyorum.İnmeden önce yaptığımız merdivenler tekrar yeryüzüne çıkmamıza yetmedi ve tahta kalmadı
  • SERVER A GİRİLMİYOR CONNECTİON FAİLED DİYOR NEDENİ NEDİR?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

SERVER A GİRİLMİYOR CONNECTİON FAİLED DİYOR NEDENİ NEDİR?

az önce lagdan kapandı birazdan açılır
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.