DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Print Screen tuşu çalışmıyor.
6
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Print Screen tuşu çalışmıyor.
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      8955 Mesaj
      04 Şubat 2006 23:56:08
      Arkadaşımın sanırım print screen tuşu bozulmuş çalışmıyormuş ve çok acil ekran görüntüsü alması gerekiyormuş; Napıcak?!?

• Yarbay
      11835 Mesaj
      05 Şubat 2006 00:01:41
      tema başlığında yazmıştım alıntı yapıyorum
      quote:

Orjinalden alıntı: Technics

tuş çalışıyodur bence bidaha bidene.. dediğim gibi prnt screen tuşuna basıyosun önce ardındanda donatılardaki paint programına paste diyerek yapıştırıyosun.. bunun kısayolu(ctrl+v)

başka ekran görüntüsü alan programlarlada yapabilrsin bunları sevgili dostum.. mesela grabcapturescreen bu yazılım bedavadır sitesinden bakabilrsin (www.boumchalak.net) veya capturewizpro var (www.pixelmetrics.com)

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 5 Şubat 2006 0:13:07 >

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-
    • Yarbay
      8955 Mesaj
      05 Şubat 2006 00:03:35
      quote:

Orjinalden alıntı: Technics

tema başlığında yazmıştım alıntı yapıyorum

Alıntıları Göster

teşekkürler Technics o programları denesin bi.

• Binbaşı
      1215 Mesaj
      05 Şubat 2006 02:07:45
      print screen tusunu bi kaç defa ard arda bastıgmızda her basıstaki görüntüyü bi yere kaydetmiyo mu? öl duymustum birinden ama yoksa o bi program mı?

• Yüzbaşı
      564 Mesaj
      05 Şubat 2006 02:26:20
      Her görüntüyü kaydetmez.Son görüntüyü 'kopyalar'.Onu da yapıştırıp kaydetmen gerekir.Fakat dediğin işi gören programlar mutlaka vardır.

• Yarbay
      4612 Mesaj
      05 Şubat 2006 03:32:03
      Bu topici görünce aklıma bir anı geldi.
      Geçen sene ödev hazırlıyorum fakat kullandığım program DOS tarzı programdı (STORM) bu yüzden PS tusu işe yaramıyordu ama program cıktılarınıda hocaya göstermem gerekiyordu. Ben de en son düşünce olarak fotoğraf makinesi ile çekmeyi düsündüm hocaya durumu anlattığıma baya eğlenmişti

• Yüzbaşı
      683 Mesaj
      05 Şubat 2006 11:51:39

quote:

Orjinalden alıntı: klutch

print screen tusunu bi kaç defa ard arda bastıgmızda her basıstaki görüntüyü bi yere kaydetmiyo mu? öl duymustum birinden ama yoksa o bi program mı?

kaydeder fakat iki kere microsof word programında oluyo daha fazla da oluyodur kesin ama ben artırmayı bulamadım ikiden fazla çekemezsin diğerlerini sil diyo neyse iki tane de olur diyosan microsoft wordu aç düzen-office panosu buraya gel ve iki kere foto çek ikisi de oraya otomatik yapışıyo bu arada bilen varsa bi el atın bana da çok lazım

Scirocco 1.4 TSI.
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Print Screen tuşu çalışmıyor.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.