Şimdi Ara

Print Screen tuşu çalışmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşımın sanırım print screen tuşu bozulmuş çalışmıyormuş ve çok acil ekran görüntüsü alması gerekiyormuş; Napıcak?!?

• tema başlığında yazmıştım alıntı yapıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: Technics

tuş çalışıyodur bence bidaha bidene.. dediğim gibi prnt screen tuşuna basıyosun önce ardındanda donatılardaki paint programına paste diyerek yapıştırıyosun.. bunun kısayolu(ctrl+v)

başka ekran görüntüsü alan programlarlada yapabilrsin bunları sevgili dostum.. mesela grabcapturescreen bu yazılım bedavadır sitesinden bakabilrsin (www.boumchalak.net) veya capturewizpro var (www.pixelmetrics.com)

quote:

Orjinalden alıntı: MuRaT_09

Technics kardeş print screen tuşuyla cek demişsin ama bilgisiyarımın bu tuşu çalışmıyo galiba başka bir alternatifi varmı? acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 5 Şubat 2006 0:13:07 >

• quote:

tema başlığında yazmıştım alıntı yapıyorum
    quote:

tuş çalışıyodur bence bidaha bidene.. dediğim gibi prnt screen tuşuna basıyosun önce ardındanda donatılardaki paint programına paste diyerek yapıştırıyosun.. bunun kısayolu(ctrl+v)

başka ekran görüntüsü alan programlarlada yapabilrsin bunları sevgili dostum.. mesela grabcapturescreen bu yazılım bedavadır sitesinden bakabilrsin (www.boumchalak.net) veya capturewizpro var (www.pixelmetrics.com)

quote:

Orjinalden alıntı: MuRaT_09

Technics kardeş print screen tuşuyla cek demişsin ama bilgisiyarımın bu tuşu çalışmıyo galiba başka bir alternatifi varmı? acaba

teşekkürler Technics o programları denesin bi.

• print screen tusunu bi kaç defa ard arda bastıgmızda her basıstaki görüntüyü bi yere kaydetmiyo mu? öl duymustum birinden ama yoksa o bi program mı?
  • Her görüntüyü kaydetmez.Son görüntüyü 'kopyalar'.Onu da yapıştırıp kaydetmen gerekir.Fakat dediğin işi gören programlar mutlaka vardır.
  • Bu topici görünce aklıma bir anı geldi.
    Geçen sene ödev hazırlıyorum fakat kullandığım program DOS tarzı programdı (STORM) bu yüzden PS tusu işe yaramıyordu ama program cıktılarınıda hocaya göstermem gerekiyordu. Ben de en son düşünce olarak fotoğraf makinesi ile çekmeyi düsündüm hocaya durumu anlattığıma baya eğlenmişti
  • quote:

Orjinalden alıntı: klutch

print screen tusunu bi kaç defa ard arda bastıgmızda her basıstaki görüntüyü bi yere kaydetmiyo mu? öl duymustum birinden ama yoksa o bi program mı?

kaydeder fakat iki kere microsof word programında oluyo daha fazla da oluyodur kesin ama ben artırmayı bulamadım ikiden fazla çekemezsin diğerlerini sil diyo neyse iki tane de olur diyosan microsoft wordu aç düzen-office panosu buraya gel ve iki kere foto çek ikisi de oraya otomatik yapışıyo bu arada bilen varsa bi el atın bana da çok lazım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.