DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Ipad 2 Başka Bir Pc'ye Bağlama...Acil
4
Cevap
0
Favori
10.781
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> Ipad 2 Başka Bir Pc'ye Bağlama...Acil
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      148 Mesaj
      03 Şubat 2012 17:40:27
      Arkadaşlar ben bir Ipad 2 kullanıcısıyım. Ipad'im laptopuma bağlıydı ve şimdi masaüstü pcme bağlamak istiyorum ama başka bir pc ye bağlanırsa içindeki verilerin kaybolacağını duydum. Ipad 2 5 bilgisayara kadar bağlanabilme özelliğine sahipmiş. Ama ben başka bir bilgisayara nasıl bağlanır bilmiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akplt -- 3 Şubat 2012; 17:41:34 >

• Yarbay
      6929 Mesaj
      03 Şubat 2012 18:00:00
      maalesef baglayıp eszamanla dersenız tertemız bir ipadiniz olur ne varsa siler.
      5 pc ye baglama özelliği tam olarak öyle değil, onun özelliği 5 pc yi yetkilendirme hakkı.
      baska pc ye baglamadan önce ipadi baglayıp sag tıklayın ipad adına satın alınan aktara basın uygulamalar o itunesa gitsin
      sonra yine uygulama kısmına gelip uygulamaları eszamanla tikini koyun.

bu dedıgım sadece app ler için fotograflar vs falan varsa silinir.Onlarıda harici olarak alıp o pc ye atmanız lazım.

• Yarbay
      4160 Mesaj
      03 Şubat 2012 18:00:47
      PCnizdeki iTunes'ta, Düzen / Tercihler / Aygıtlar sekmesinde "iPod, iPhone ve iPadlerin otomatik eşzamanlamasını engelle"yi aktifleştirin, hiç bişeycikler olmaz.

• Teğmen
      148 Mesaj
      03 Şubat 2012 23:39:57
      Sizden cevap gelmesini bekleyemedim ve ipadi bağladım. Filmleri uygulamama aktardım ve hiç bir şey olmadı. İpadim eskisi gibi :) Yinede teşekkürler

• Binbaşı
      1133 Mesaj
      04 Şubat 2012 00:28:47
      Hocam sen yapmissin ama ben baskasi icin soyleyeyim itunesun pcnin icinde yedek aldigi biryer vardir appdata/roaming/apple comptuer/tunes gibi birseydi uzantisida ltp gibi birseydi tam hatirlamiyorum pc yok suanda bakabilecegim onu kopyalayim diger pcye yapistirdinmi oluyor kisaca apple computer icindeki hepsini kopyala

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Çince Tercüman • Chinese Interpreter • 中文翻译
      Çin Ticaret Danışmanı • China Trade Advisor • 中国贸易顾问

İletişim • Contact • 联系
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> Ipad 2 Başka Bir Pc'ye Bağlama...Acil
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.