Şimdi Ara

◙Amnesia - Outlast yayını yapıyorum [Offline]◙ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
609
Cevap
23
Favori
21.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki

◙Amnesia - Outlast yayını yapıyorum [Offline]◙

(En Son Oy Tarihi: 9.8.2017)
Giriş
  •  ◙Amnesia - Outlast yayını yapıyorum [Offline]◙

• Yanarım yanarım uyuyakaldığıma yanarım
    ulan bide erkende yatmıştım "izlerim bide yayından sonra uyur olayı hallederim" diye
  • evet beyler. bu hafta içi gibi 1,5 saatlik bir video gelecek. bu akşam da çekebilirim belki. yani her gün 1,5 saatlik video çekeceğim. bunu da 15 dakikalık partlar halinde yayınlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Penumbra veya başka bir korku türevinde oyun varsa onu oynamayı planlıyorum. Olmadı kimse beğenmez ve tadını alamadık diyenler var ise Amnesia'yı baştan oynarız ben yayını yapmaya başlarken ortasından başlamıştım hem türkçe yamayı da kurarım hep beraber anlayarak yaparız.

Yarın yayın olacağı kesin ancak yayın saati belli değil.

hocam şu oyunu oynıyabilirmisin

http://nh2.wecreatestuff.com/

ben daha başında kapatıp silmiştim

• Amedra hocam sende house of creep i görüp bende oynayayım dedim bugün ve 1 den 6 ya kadar bütün seriyi oynadım.Eğer yayın yapacaksan 2 ve 3 ü çok beğendim ben.Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfg_1453

Amedra hocam sende house of creep i görüp bende oynayayım dedim bugün ve 1 den 6 ya kadar bütün seriyi oynadım.Eğer yayın yapacaksan 2 ve 3 ü çok beğendim ben.Tavsiye ederim.

House of creep'i beğenmiştim. Bende ilkini oynamıştım, diğerlerini oynamadım sanırım. Önerini uygulayacağım, ben yatıyorum şimdi az yorgunum. gece burada olmaya çalışacağım ama söz vermiyeyim 00:00 gibi olmazsam anlayın yayın yapamayacağım, bu gün inanılmaz yoruldum gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 12 Şubat 2012; 20:11:19 >
  • Up yapalım Adam iyi muhabbet çeviriyor

• Tadımlık, komik ve güzel bir video. Arada kısa süreli bir takılma var, affedin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MovieScout -- 12 Şubat 2012; 22:03:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MovieScout

Tadımlık, komik ve güzel bir video. Arada kısa süreli bir takılma var, affedin.

Güzel olmuş, 1 saatlik video noldu?

• Atarım onu, ek paket ek paket ayırayım. 15 dakika sorununu da çözdüm bu arada. Rahat olalım.
    Şimdi bir 10 dakikalık bir de 7 dakikalık videolar gelicek. Yarın da diğerlerini atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MovieScout -- 12 Şubat 2012; 22:11:17 >
  • Dostlar kusuruma bakmayın bu gün yayın yapamayacağım, 14 şubat gününden sonra yayın yapabilirim anca o zaman'a kadar adam gibi planlamış şekilde mod buluruz zaten house of creep güzeldi bunun diğer seriilerine devam ederiz. Tekrardan kusuruma bakmayın.

Moviescout bu arada emeğin çok büyük, ne kadar teşekkür etsem azdır sana videolar için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 12 Şubat 2012; 23:31:14 >
  • Yeni oyun cikicak diyodunuz ney o yeni oyun
  • Bunu ben yapmayı planlıyordum ya bunu ben düşünmüştüm şerefsizim Bende yapıcaktım black ops yüzünden yapamadım.Ama yapıcam gene.

Edit : Facecam nasıl yaptın kardeşim hangi program ile kaydedip videoya entegre ettin öğrenebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 13 Şubat 2012; 12:29:24 >
  • bugün yayın yok mu kardaş.
  • Son bir kaç gündür özel mesajdan arkadaşlar söylüyor yayın yapılacakmı diye. Tamam yapıyorum ama bu gece değil şu anda kesin bir tarih vermem imkansız, şu aralar sevgilim hasta olduğundan dolayı onunla ilgilenmekteyim daha doğrusu dün haseki hastanesine kaldırdım 40 derece ateşi çıkınca elim ayağım birbirine karıştı desem yeridir bu yüzden biraz bu ara oyun ile ilgilenemeyeceğim ama haftasonu kesin olarak yayın yapmaya çalışacağım merak etmeyin. En geç cuma günü buraya yayın saatini yazarım cuma veya cumartesi yaparız.
  • quote:

Son bir kaç gündür özel mesajdan arkadaşlar söylüyor yayın yapılacakmı diye. Tamam yapıyorum ama bu gece değil şu anda kesin bir tarih vermem imkansız, şu aralar sevgilim hasta olduğundan dolayı onunla ilgilenmekteyim daha doğrusu dün haseki hastanesine kaldırdım 40 derece ateşi çıkınca elim ayağım birbirine karıştı desem yeridir bu yüzden biraz bu ara oyun ile ilgilenemeyeceğim ama haftasonu kesin olarak yayın yapmaya çalışacağım merak etmeyin. En geç cuma günü buraya yayın saatini yazarım cuma veya cumartesi yaparız.

geçmiş olsun
  • quote:

Son bir kaç gündür özel mesajdan arkadaşlar söylüyor yayın yapılacakmı diye. Tamam yapıyorum ama bu gece değil şu anda kesin bir tarih vermem imkansız, şu aralar sevgilim hasta olduğundan dolayı onunla ilgilenmekteyim daha doğrusu dün haseki hastanesine kaldırdım 40 derece ateşi çıkınca elim ayağım birbirine karıştı desem yeridir bu yüzden biraz bu ara oyun ile ilgilenemeyeceğim ama haftasonu kesin olarak yayın yapmaya çalışacağım merak etmeyin. En geç cuma günü buraya yayın saatini yazarım cuma veya cumartesi yaparız.

Geçmiş olsun. Sorun değil yayın kafana estiği zaman yaparsın.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.