Şimdi Ara

>>>İtem Upgrade yardım, sizce yeterlimi? ACİL YARDIM!! <<<<<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar +6 FS mi >> +7 FS ye geçireceğim.Yakmayı düşündüğüm itemler şunlar , sizce eksik yada fazlalık varmı ? Fs nin yanmasını itemiyorum yetersizce baska birşeyler daha ekleyebilirim:)

>>3x Bow+8 , 3x Maul+8 , 3x Two-Handed+8 , 2x Wood Staff+8
    >>2x Rogue FP +7
    >>2x Rogue Chitin +7
    >>2x Cleaver +7
    >>1x Rogue Shell+7
    >>Trina + +6 FS >>>>>> +7 FS ???

Değiştirmem gereken eksik yada fazla yerler varmi?
    Birde yarın sabah resden sonra upgrade i düşünüyorum başka önerisi olan varmi?

• İtem yakmanın upgrade'de etkisi yok . Sadece totemdir , ben zamanında fs 8 basmıştım yanlış hatırlamıyorsam sadece +7 chitin yakmıştım . Şans işi hocam , trina hariç diğer şeylerin upgrade'e etkisi olmaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgh0gy-

İtem yakmanın upgrade'de etkisi yok . Sadece totemdir , ben zamanında fs 8 basmıştım yanlış hatırlamıyorsam sadece +7 chitin yakmıştım . Şans işi hocam , trina hariç diğer şeylerin upgrade'e etkisi olmaz .

Dediğin gibi totem olabilir ama ne bileyim direk cihitn yak sonra fs at garip geliyor insana :) zaten yaktıklarımda 1.5gb lik item
  • quote:

Orijinalden alıntı: danceoffateee

quote:

İtem yakmanın upgrade'de etkisi yok . Sadece totemdir , ben zamanında fs 8 basmıştım yanlış hatırlamıyorsam sadece +7 chitin yakmıştım . Şans işi hocam , trina hariç diğer şeylerin upgrade'e etkisi olmaz .

Dediğin gibi totem olabilir ama ne bileyim direk cihitn yak sonra fs at garip geliyor insana :) zaten yaktıklarımda 1.5gb lik item

Nasıl pişman olmayacaksanız öyle basın hocam ben sadece gerçeği söyledim . İster bolca item yakın , ister resten sonra basın önemli olan item yanarsa keşke şöyle yapsaydım dememeniz . +7 o kadar zor değildir ben geçeceğine inanıyorum .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: danceoffateee

quote:

Nasıl pişman olmayacaksanız öyle basın hocam ben sadece gerçeği söyledim . İster bolca item yakın , ister resten sonra basın önemli olan item yanarsa keşke şöyle yapsaydım dememeniz . +7 o kadar zor değildir ben geçeceğine inanıyorum .

Bu itemleri almıştım zaten geri dönüş yok artık 1.5gb için pazarlarda vakit öldüremem :) . Bakalım sabah resden sonra deneyecegim umarım olumlu sonuçlanır

• quote:

öyle olabilir ama sen direk 7 raumu 8 e yollarmısın önden bişey yakmak insana degişik bişiler veriyo
  • Benim arkadas 3-5tane yakmalık uzerine +7 tota yaktı +7 quest tota bastı diye hatırlıyorum bu sabah.
    item yakmak etki etmiyor haklısınız.direkt dene bence trina ile beraber
  • Bende 3 tane +8 maul sonra helenid7+trina ile gonderdim. Eger gecmeseydi keske koysaydim diyecektim. Ise yaramiyorsa bile koyup icimi rahat tutuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wixwe00

quote:

öyle olabilir ama sen direk 7 raumu 8 e yollarmısın önden bişey yakmak insana degişik bişiler veriyo

Çoğu upgrade denememde relog atıp direk basarım . Bazen itemi basar basmaz monster'a girerim . Ezik charla girip tam ölürken bile item basmayı denedim . Bunlar sadece o an kendimi iyi hissetmek için yaptığım şeylerdi , geçecekse yine geçer yanacaksa yine yanar . Dediğim gibi çoğunlukta item yakıp deniyor , ben sadece etkisi olmadığını söyledim .

• Her ne kadar bow+9 olsada relog sonrası upgrade Başarılı
  • ben fs yi +7 geçirmek için önden 2 cleaver 7 ve 2 shard 7 koymuştum,
    shardın biri 8 oldu fs yi basamadım o gün :)

2-3 gün sonra fs yi trinayla direk koydum, +7 oldu
  • Trina'da bir işe yaramıyor diyorlar trinasız +10 maul bastım kaç kez demekki buslada +10 raptor basılabilir ama bayağı g*t olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkhes

Trina'da bir işe yaramıyor diyorlar trinasız +10 maul bastım kaç kez demekki buslada +10 raptor basılabilir ama bayağı g*t olması lazım

yemez yani :D
  • hocam youtubeda hiç basmadan neler basanlar var daha fire drake zamanlarında +10 crossbow basıyor.Yani şans işi şu anda oyunda bayağı bir fs var onların hepsini cesaret edip basanlar sahip yada nereden geldigi bilinmeyen item yani cesaretim var diyorsan bas ama işimi görür diyorsan basma yeterli olmuyormu +6 fs
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61_oflu_61

hocam youtubeda hiç basmadan neler basanlar var daha fire drake zamanlarında +10 crossbow basıyor.Yani şans işi şu anda oyunda bayağı bir fs var onların hepsini cesaret edip basanlar sahip yada nereden geldigi bilinmeyen item yani cesaretim var diyorsan bas ama işimi görür diyorsan basma yeterli olmuyormu +6 fs

Bastım zaten 7 oldu , bilmiyorum dediklerimi yaktım genede :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.