DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yağ yakıcı ilaç alıcam Yardım ! HYDROXYCUT ADVANCED
4
Cevap
0
Favori
10.822
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Yağ yakıcı ilaç alıcam Yardım ! HYDROXYCUT ADVANCED
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      86 Mesaj
      30 Ocak 2012 21:55:29
      Merhaba ben 2 haftadır body yapıyorum
      boyum 1,81
      kilom 89
      fazla kilolarımı yakmakta zorlanıyorum body salonunun sahibi bana bir ilaç tavsiye etti araştırmadan alma taraftarı değilim
      eğer aranızda bilen yada konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımınıza ihtiyacım var

alıcağım ilaç HYDROXYCUT ADVANCED .
      Yağ yakıcı ve metobolizmayı hızlandırıcı olduğunu söylediler.
      yan etkileri nelerdir ?
      zararlımıdır ?
      düzenli sporla faydasını görürmüyüm ?
      kullanırsam ölürmüyüm ?
      NOT : DÜZENLİ SPOR VE DİYETLE DEVAM ETME TARAFTARI DEĞİLİM İLAÇ KULLANMAK İSTİYORUM HIZLI KİLO VERMELİYİM

• Yüzbaşı
      333 Mesaj
      31 Ocak 2012 10:12:05

quote:

Orijinalden alıntı: S35

boyum 1,81
      kilom 89
      fazla kilolarımı yakmakta zorlanıyorum body salonunun sahibi bana bir ilaç tavsiye etti araştırmadan alma taraftarı değilim
      eğer aranızda bilen yada konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımınıza ihtiyacım var

yan etkileri nelerdir ?
      zararlımıdır ?
      kullanırsam ölürmüyüm ?
      NOT : DÜZENLİ SPOR VE DİYETLE DEVAM ETME TARAFTARI DEĞİLİM İLAÇ KULLANMAK İSTİYORUM HIZLI KİLO VERMELİYİM

salonlarda genellikle boyle seyler tavsıye ederler.çoğunlukla da bunun pazarlamasını yaparlar. Satmak için tavsiye ederler yani. Sen bence doğal yollardan yağ yakmayı dene. Snuçta yeni başlamışsın yakarsın her turlu. Yeşil çay içmeni oneririm hazır degl ama kendin demle. Onun haricinde HIIT tarzı antremanlara bakıver. Mesela 30sn max hızda koş 30 sn yuru bunu 3 5 set yap. Bu tarz nabzı aniden yukseltip indiren antremanlar beyni şaşırtıp yağ yakımını arttırıyor. Youtube da hiit yazıp bakarsın videolara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

May the Force be with you
    • Çavuş
      88 Mesaj
      31 Ocak 2012 10:50:12

quote:

Orijinalden alıntı: dobermann

Alıntıları Göster

salonlarda genellikle boyle seyler tavsıye ederler.çoğunlukla da bunun pazarlamasını yaparlar. Satmak için tavsiye ederler yani. Sen bence doğal yollardan yağ yakmayı dene. Snuçta yeni başlamışsın yakarsın her turlu. Yeşil çay içmeni oneririm hazır degl ama kendin demle. Onun haricinde HIIT tarzı antremanlara bakıver. Mesela 30sn max hızda koş 30 sn yuru bunu 3 5 set yap. Bu tarz nabzı aniden yukseltip indiren antremanlar beyni şaşırtıp yağ yakımını arttırıyor. Youtube da hiit yazıp bakarsın videolara

guzel oneri. hydroxycut icin erken sana daha bence de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      86 Mesaj
      31 Ocak 2012 19:55:42
      quote:

Alıntıları Göster

quote:

Orijinalden alıntı: kyouraku

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S35

boyum 1,81
      kilom 89

yan etkileri nelerdir ?
      zararlımıdır ?
      kullanırsam ölürmüyüm ?

guzel oneri. hydroxycut icin erken sana daha bence de.

hocam öneri için teşekkürler ama ufak bi sakatlıgım var ayagımda platin oldugu için koşamıyorum speed 5,5 ta filan yürüyorum öyle yani . ilaçtan vazgeçtim zaten ama acilen yağ yakıcı bişeylere başlamam lazım

• Teğmen
      137 Mesaj
      02 Şubat 2012 12:58:51

zayıflama ilaçları satan biyerin indirim kuponu var kullanmak isteyene verebilirim.

Hadi Bakalım
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Yağ yakıcı ilaç alıcam Yardım ! HYDROXYCUT ADVANCED
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.