Şimdi Ara

Turkcell 3g Vınn Modemi İade Etmemi İstedi ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Turkcell'e taşınacağım yerde .. çiftlikte .. internet modemi kullanamadığımı, hiçbir şekilde hiçbir operatörden sinyal alamadığımı söyledim mümküm ise baz istasyonu güncellemesi istedim

Geçen Hafta Çarşamba günü idi .. Cumartesi günü ancak iletişim kurabildim meşguliyetimden dolayı .. oysa hergün en az 4 defa aramışlar .. neyse birde cumartesi gün belirttim aynı durumu en kısa zamanda çözüm ile size döneceğiz dediler . Bugün tekrar aradılar " inceleme yaptık belirttiğiniz bölgede ciddi bir sinyal sıkıntısı var ancak bi yıla kadar kapsama alanına dahil edebileceğimiz bir bölge siz mağdur olmayın boşuna ücret ödemeyin cihazı bize tüm aparatları ile gönderin "

Bana ; Cihazın Teslim Edileceği İsim , Adres ve Birde Referans numarası verdiler ..

Dilekçe yazmam istendi ?

/

Şimdi Yarın bugün adrese yollayacağım ..

Fatura Şoku Falan yaşamam demi ? dahası ne yapmalıyımm ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azref merd -- 13 Şubat 2012; 10:06:39 >

• arkadaşlar yokmu bi bilenn ?
  • hangi numaradan arandınız? adres neresi ?

dolandırıcılık olabilir dikkat etmek lazım.
  • Adres ya da isim nedir? Turkcell'de sıkıntı olmaz merak etme. Çözülür bir şekilde mutlaka.
  • @ fusem

ne dolandırılıcığı ?

@ kt destekk

Atlas Ofset Matbaacılık Halkalı Cad No 261
  • 532 yi arayıp doğrulayın.

atlas ofsetle turkcell in alakası ne olaki ???
  • Dolandırıcılık olma ihtimali çok düşük ama Atlas Ofset ne alaka ben de çözemedim. Üstelik sitesinde referansları arasında yok..
  • 4440532'i aradı ..
  • bugün yine arandımm turkcell tarafından

4440532 cihazınız bize ulaştı biz sizden hiç bir ücret talep etmeden hattı iptal edeceğiz .. fakat tim'e gidip hattınızın iptal işlemi için başvuruda bulunmanız gerekmektedir ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.