DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Beğendiklerim, yorum yaptıklarım başkalarının duvarında görünmesin?
5
Cevap
0
Favori
12.901
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> Sosyal Medya ve Mesajlaşma >> Facebook >> Beğendiklerim, yorum yaptıklarım başkalarının duvarında görünmesin?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      10243 Mesaj
      30 Ocak 2012 03:36:00
      Beyler ben beğenilerim ve yorumlarımın başkalarının duvarında " "harun" ... fotoğrafına yorum yaptı" diye çıkmasını istemiyorum. Bunu nasıl ayarlarım?

MSI Z97 GAMING 3 // INTEL CORE I7 4790K 4.0-4.4 GHz // ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME // GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 // SAMSUNG 850 EVO 250GB // WD CAVIAR BLACK 2 TB // SEAGATE BARRACUDA 1 TB // XIGMATEK TALON BLACK EDITION // CORSAIR CX750M // // SAMSUNG S24D590L 24" MONITOR // LOGITECH Z623 2.1 200W // LOGITECH K345 KEYBOARD // LOGITECH M275 MOUSE // RAZER ADARO STEREOS ANALOG HEADPHONES

Origin: HAAltuntas
      Steam: tr_haaltuntas
    • Binbaşı
      1863 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Samir Handanovic

31 Ocak 2012 14:25:03
      Sanırım sağ üst köşede durum güncellemelerinden bahsediyorsun. Onu kapatmanın yolu yok diye biliyorum. Bilen biri varsa da yazar, mesajım bulunsun.

F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908

●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla
    • Yüzbaşı
      273 Mesaj
      21 Şubat 2012 09:07:28
      ne yazık ki insanlar artık yorum yapmaktan resim beğenmkten korkar hala geldi bende bu konuyu cok araştirdim ama onun bir yolu yok maalesef

• Yüzbaşı
      639 Mesaj
      26 Temmuz 2012 15:29:34
      evet yaaa

gizlilk ayarlarını hepsini sadece ben
      diye ayarladığım halde... herkes görüyor

CIA işi bu

P.E.T.YAPIM
    • Yüzbaşı
      331 Mesaj
      26 Temmuz 2012 19:33:42
      Beyler bunu hiç araştırmayın heryere baktım girmediğim site kalmadı kapatılmıyor en son facebook'a bile yazdım onlarda benimle aynı fikirde çıktı Yani artık sadece önemsediğiniz kişilerin fotolarını beğenip yorum yapın :) Ama yine de bi açık bulursanız yazın pls :D

Kocaeli BOTE 3
    • Er
      1 Mesaj
      12 Kasım 2012 23:23:11
      Bir başkasının haberi hakkında yorum yaptığınızda veya haberini beğendiğinizde ya da zaman tüneline yazdığınızda, hedef kitleyi o kişinin seçmiş olduğu ayarlar belirler. Örneğin, bir arkadaşınız Herkese Açık bir haber paylaşırsa ve siz bu habere bir yorum yaparsanız, yorumunuz Herkese Açık olur. Genellikle, yorum yapmadan önce birisinin haberi için seçtiği hedef kitleyi görebilirsiniz; ancak haberi paylaşan kişi sonradan hedef kitlesini değiştirebilir.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İnternet >> Sosyal Medya ve Mesajlaşma >> Facebook >> Beğendiklerim, yorum yaptıklarım başkalarının duvarında görünmesin?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.