Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo sir -- 17 Temmuz 2016; 7:37:18 >

• Bir ara ışıklı gözlükler vardı bu daha iyi olmuş.
  • çok teşekkür ederim. kafa lambasıyla okuyorduk ne zamandır. bu çok daha uygun.
    bimeks de hala var mı.şua n satışta mı
  • Cok iyi fikir.
  • ss isterük
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekkayseri

çok teşekkür ederim. kafa lambasıyla okuyorduk ne zamandır. bu çok daha uygun.

inanın bende neredeyse kafa lambası alacaktım, yardımcı olabildiysem ne mutlu. Şuan bimeks te mutlaka bulunur, bizim gaziantep'te 10 tane mevcuttu millette kitap okuma alışkanlığı olmadığından neymiş diye bakıp bırakıyorlar. Mutlaka bulursunuz, eğer yoksa görevliye söyleyin getirtirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondalina

quote:

Orijinalden alıntı: zekkayseri

çok teşekkür ederim. kafa lambasıyla okuyorduk ne zamandır. bu çok daha uygun.

inanın bende neredeyse kafa lambası alacaktım, yardımcı olabildiysem ne mutlu. Şuan bimeks te mutlaka bulunur, bizim gaziantep'te 10 tane mevcuttu millette kitap okuma alışkanlığı olmadığından neymiş diye bakıp bırakıyorlar. Mutlaka bulursunuz, eğer yoksa görevliye söyleyin getirtirler.

eyvallah kardeşim
  • fotoğraf bekliyoruz. çoğoş bir şeye benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trk.

fotoğraf bekliyoruz. çoğoş bir şeye benziyor.

Anca yarın ekleyebilirim, evde fotoğraf çekebileceğim bişey yok şuan yarın bulurum. Yalnız makro çekim falan beklemeyin bildiğin vgadan biraz kaliteli olur
  • Aşağıdaki linkte de görüldüğü gibi çok hoş bir ürün,bende almaya karar verdim.

http://www.aklindatut.com/Kitap_Okuma_Isigi_3_Ledli.aspx?gclid=CJrMsKm0860CFQjwzAodHBaBrw
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackemre

Aşağıdaki linkte de görüldüğü gibi çok hoş bir ürün,bende almaya karar verdim.

http://www.aklindatut.com/Kitap_Okuma_Isigi_3_Ledli.aspx?gclid=CJrMsKm0860CFQjwzAodHBaBrw

hah link için sağolun hocam kullanım fotoğrafları da mevcutmuş, arayan arkadaşlara yardımcı olur.
  • Güzelde okumak istediğimiz sayfa için sürekli bir sağa bir sola koymak gerekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Güzelde okumak istediğimiz sayfa için sürekli bir sağa bir sola koymak gerekecek.

Hocam ondan da erinmeyin bi zahmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondalina

Hocam ondan da erinmeyin bi zahmet

Benim için sorun değil karanlıkta kitap okumuyorum da hani arkadaşın biri bunu düşünmeden alır sonra bi köşeye atar verdiği paraya yazık olur
  • Ben kitapyurdunda görmüştüm bu ürünü bana çok kullanışsız gelmişti o zaman, ben karanlıkta okuma sorunumu masa lambasıyla çözdüm biraz yüksek volt lamba takıyorum yukarı doğru tutuyorum bütün odayı aydınlatıyor
  • ss lerle desteklersen çok iyi olcak takipteyim şimdilik
  • Ben bunun nir benxerini kullanıyorum. Tavsiye ederim led ışığı ve tutturmak için klipsi var:

http://www.hepsiburada.com/Liste/mandalli-kitap-okuma-lambasi/productDetails.aspx?productId=eaksarrubmkol&categoryId=18021321

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çok teşekkürler. Bide resim koyabilir misin ? ordaki camın kalınlığı ne kadar? yani kelimeleri büyük falan göstermiyo değil mi ? :D
  • resmını cekıp koy ya. buyuklugunu merak ettm kardeşim
  • Arkadaşlar kusura bakmayın son zamanlarda telefon kullanmıyorum, yarın ilk iş bi telefon bulup fotoğragını çekeceğim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.