Şimdi Ara

En Etkileyici Erkek Parfümü (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
776
Cevap
117
Favori
327.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Krone

Calvin Klein Intense Euphoria , Issey Miyake ve Jean Paul Gaultier Le Male. Deneyenler yorumlarsa sevinirim hangisi iyidir?

Ben aralarindan bitek Calvin Klein intense euphoria yi kullandim fakat arkadaslarim cok begeniyor. Cok kisi sordu parfumun ismini. Bence mukemmel bi koku.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thale

quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Calvin Klein Intense Euphoria , Issey Miyake ve Jean Paul Gaultier Le Male. Deneyenler yorumlarsa sevinirim hangisi iyidir?

Ben aralarindan bitek Calvin Klein intense euphoria yi kullandim fakat arkadaslarim cok begeniyor. Cok kisi sordu parfumun ismini. Bence mukemmel bi koku.

Teşekkürler
  • Issey miyake: narenciyeli limonlu açılışa sahip içinde tarhun otu olduğundan açımsılık hakim acımsı tarzı yüzünden hafif boğucu gibi geliyor bana...ferah bir koku değil doğrudan limonlu acımsı düz bir koku. Koku ilk açılışından kaybalona kadar aynı gidiyor

JPG LE MALE : bu kokuyu biraz unutum ama naneli baharatlı güzel bir açılışa sahip. Sonra kremsi pudramsı vanilyaya geçiş yapıyor..alt notada nasıl bilemiyorum doğrudan pudramsı vanilya kokusu vardır muhtemelen

ck intense: intense versiyon dediğiniz zaman erkek parfümlerinde yoğun miktarda amberi basıyorlar. bence kokunun karakteri değişiyor. şahsen koku güzelliği olarak normal versyonunu öneririm. nisan-eylül ayları arası casual tarz kullanılabilir bir koku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 16 Aralık 2013; 14:03:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abercrombie Fierce
  • en seksi koku dedğiniz zaman bana sedir ve tonka aklıma geliyor. bu ikili belirgin olduğu zaman tatlı ve sıcak koku oluşuyor, onun için herkesin seksi kelimesini kullandığını söyleyebilirim.

gucci guilty. odunsu bir koku çünkü içinde sedir var. yumuşak tatlı limonla açılış yapıyor ardından sıcak kuru tarzdaki sedir karakteri ortaya çıkıyor basit bir koku, tene yakın zayıf kalıyor. ama bayanlara sorduğunuz da mutlaka adını duyarsınız.
    chanel allure homme sport: üst notasında portakal akoru ile açılan koku sonra tonka ile tatlılaşıyor. Acqua Di Gio bvlgari aqva, cliniqe happy for men gibi kokular üst notalarında ferah turunçgil akoru barındırdıkları için (portakal, mandalina) bu parfümler bayanları etkiliyor.

bazı bayanlar ise meyveli kokuları seviyor, kullandıkları el kremlerinin bir çoğu meyveli. onun için one million başarılı bir koku.. one million: Açılışı deri ile başlar sonra meyveli notalar, deri notasını bastırır ardından azar azar nane rahiası ortaya çıkmaya başlar
    çoğu bayan daha maskülen kokuları seviyor. babalarının kullandığı traş kolonyasından yola çıkarak bu tarz kokuları beğeniyorlar onun için davidoff cool water'ın ismi hep önde ama başarılı mı hayır. bunu alana kadar aşağıdaki parfümlere bakmanızı öneririm.

yaz için:
    Versace Man Eau Fraiche
    Ermenegildo Zegna Uomo
    Jump Joop! for men
    loewe 7 natural

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 28 Temmuz 2014; 11:06:32 >
  • ben 5 liraya alıyorum
  • coolsweetboy C kullanıcısına yanıt
    Hermes'in Terrde D'hermes i çok güzel. Kadınların en çok beğendiği erkek kokularından biri...
  • TipsizSap kullanıcısına yanıt
    Nickinin hakkını veyiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: thedarkpassenger*

Nickinin hakkını veyiyorsun.

ahah kahkaha attım . bunu ilk kez duymuyorum dostum
    kızlardanda çok duydum bu lafı
  • Thiery Mugler Angel, Armani Black Code iyidir.
  • tom ford tobacco vanille
  • Ben hugo boss aldım ama ıckı mı aldım parfum mu bılemedım ılk cok agır ama durdukca guzellesıyor

• Bu yazdığınız parfümlerin genel ortalama fiyatları ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

quote:

Orijinalden alıntı: coolsweetboy

quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

Bu dördünden birini alın derim

Çok iyi tercihler gerçekten tebrik ederim. Kafamda olanların hepsini koymuşsun.
    Peki açık parfümlerini alsak çok farkeder mi?
    Ya da hangisini açık alsak problem olmaz?
    Örneğin paco rabbane 3 farklı nota değiştiriyormuş orjinalinde. Ve okuduğum yorumlara inanamadım. Kızlar resmen kapışıyormuş erkekleri o derece :)

Teşekkür ederim. Açık alırsanız kokusu yakın olabilir belki ama kalıcılığa asla, açık parfüm max. 2-3 saat dayanır. Evet çok etkili parfümler tabi kokuya göre giyimekte oldukça önemlidir.

İsimlerini yazar mısınız? Resimler gözükmüyor

• Benim favori 3 parfümüm
    -Polo Blue - En sevdiğim 2. koku kusuru hafif olması. Kışın tercih edilmez daha çok yazlık.

-Jean-Paul Gaultier - Bunun kusuruda fzla ağır olmasıdır. günlk hayatta en çok sorulan parfümüm bu olmştur. ama gece uyurken hala kokusu vars uyuyamam okadar ağır

-Lacoste Essential - Buda en sevdiğim koku. işin ilginci ilk koklanıldğında pek hoş gelmiyo ama snra kokladıkça güzelleşiyo. İlk denediğmd beğenmeyip polo almıştım. Sonra eve dönerken bileğimi koklamadan duramadğımı farkettm :)

Alternatif olarakda -Diesel Fuel For Life - açıkcası ben pek bayılmadım ama beğenen çok olmştu
  • Tom Ford tobacco vanille favorim . Pahalı fiyatı sayesinde herkesde olmaması gibi bi artısı var bide hehe
  • mesaj dursun arada parfum alcakken bakarım buraya :)
  • coolsweetboy C kullanıcısına yanıt
    parfümü bilemem de en sağlam erkek deodorantı caldion night'tır bence. fiyuw.. baş döndürücü mübarek..
  • bu parfüm nasıl arkadaşlar öneriyor musunuz? Fiyatı nedir? Kalıcılığı,etkileyiciliği ?

Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Don Quilote -- 1 Ocak 2014; 22:41:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

quote:

Orijinalden alıntı: coolsweetboy

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

DP Açık Parfüm Burberry Classic'i de , Rochas Man'i de güzel yapmış. Ben Rochas Man'i geçen sene kullanıyordum ( DP'den aldığım ) , hayatımda böyle kalıcı başka parfüme rastlamadım daha. 1 kere sıkıyordum 3 gün etkisi sürüyordu. Ve en son nisan 2011'de sıkmıştım , kasım'da montlarımı çıkardığımda hâlâ Rochas Man kokuyordu.

Bu sene de Burberry Classic'e geçtim , bu da hoş bir koku ama kalıcılığı en fazla 1 gün sürüyor. Rochas bir süre sonra baydı açıkçası beni ama kızların cidden çok hoşuna gidiyor.

DP'de , 50'lik 13 TL'ydi en son.

Dostum sen bize lazımsın bir saniye kal :)
    DP dediğin yer açık parfüm satan bir yer midir?

İlk olarak şöyle sorayım Burberry Classic ve Rochas hangi mevsimlerin parfümleri?

DP eğer açık parfüm satan bir yerse acaba Paco Rabbane One Million'u nasıl yapmıştır??? Kokunun orjinalini bilmiyoruz ki koklayınca kokusu benzer diyelim :)

Hocam DP elbette açık parfüm satan bir parfüm mağazası zinciri. Çoğu yerde görüyorum ben İzmir'de.

Söylediğim 2 parfümde kış parfümüdür. Özellikle Rochas'ı yazın sıkarsan kokudan ölürsün , öldürürsün çünkü şekerli bir koku. Burberry ise ona göre daha yumuşak , baharatlı hoş bir koku.

One Million'u nasıl yaptıklarını bilmiyorum fakat o da bildiğim kadarıyla Rochas gibi tatlı bir koku. Yaşadığın ilde parfüm satan bir yere gidip One Million'u koklayabilirsin. Ayrıca burada da parfümlerle ilgili büyük bir konu vardı , aratırsan bulabilirsin.

Hocam hen konyadayim burada d p eyfel efsane gibi yerler var hangisini önerirsin

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.