Şimdi Ara

Kadiköy kitapçılar çarşısı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
11.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aöf Yardımcı Kitap Alıcam Aradığım Kitap ın Orada Oldugunu Duydum Bi Yerden. Bilen varsa Adres Tarif Edebilir mi

• nerden gideceğini yazsaydın keşke.
  • Pendikden Tren ile Gidicem Kadiköy e
  • Akmar pasajı diye sor herkes bilir kadıköyde
  • Haydarpaşada iniceksin çıkış yazan yerden çık büfelerin ordan doğru Kadıköy iskeleye doğru giden insan selinin içine dalabilirsin. Yolun üstünde Hoşgeldiniz / Güle Güle Haydarpaşa diye bi kemer olucak onun altındanda geçtiysen doğru yoldasın az daha ilerle sağında bi camii olucak önünde eski bi arabayla tatlı satan adam görüceksin onuda geç az ilerde böle farklı açılardan bakınca farklı görüntüler veren resimleri satan tezgah görüceksin onuda geç, şimdi bazen mide bulandıran bazen canının çektiren köfte ve balığı aynı ocakta pişiren köfteci/balıkcı gibi biyer var onuda geç bu sırada bi yay gibi yol aldın kaldırımdan yürü minibüsler çarpmasın. şimdi düz ilerle bi ışıklardan karşıya geç benim tercihim iett otobüslerinin döndüğü ışıklar ama ondan önceki ışıklardanda karşıya geçebilirsin. he ben karşıya geçmicem diyosan düz ilerle metro inşaatını geçtikten sonraki nostalji tramvayının geçtiği yerden karşıya geçersin. şimdi büfeler felan var sağlı sollu onları geç starbucks'ı görüceksin solunda az daha ilerle hedefe az kaldı kitapları görmeye başlamışsındır tabelasında akmar pasajı yazan yerin içine girebilirsin. Tebrikler Akmar Pasajına ulaştınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdem

Haydarpaşada iniceksin çıkış yazan yerden çık büfelerin ordan doğru Kadıköy iskeleye doğru giden insan selinin içine dalabilirsin. Yolun üstünde Hoşgeldiniz / Güle Güle Haydarpaşa diye bi kemer olucak onun altındanda geçtiysen doğru yoldasın az daha ilerle sağında bi camii olucak önünde eski bi arabayla tatlı satan adam görüceksin onuda geç az ilerde böle farklı açılardan bakınca farklı görüntüler veren resimleri satan tezgah görüceksin onuda geç, şimdi bazen mide bulandıran bazen canının çektiren köfte ve balığı aynı ocakta pişiren köfteci/balıkcı gibi biyer var onuda geç bu sırada bi yay gibi yol aldın kaldırımdan yürü minibüsler çarpmasın. şimdi düz ilerle bi ışıklardan karşıya geç benim tercihim iett otobüslerinin döndüğü ışıklar ama ondan önceki ışıklardanda karşıya geçebilirsin. he ben karşıya geçmicem diyosan düz ilerle metro inşaatını geçtikten sonraki nostalji tramvayının geçtiği yerden karşıya geçersin. şimdi büfeler felan var sağlı sollu onları geç starbucks'ı görüceksin solunda az daha ilerle hedefe az kaldı kitapları görmeye başlamışsındır tabelasında akmar pasajı yazan yerin içine girebilirsin. Tebrikler Akmar Pasajına ulaştınız.

Anlatımına kurban.

• akmar diye sor haydarpaşada söylerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: themagnificent

quote:

Orijinalden alıntı: Erdem

Haydarpaşada iniceksin çıkış yazan yerden çık büfelerin ordan doğru Kadıköy iskeleye doğru giden insan selinin içine dalabilirsin. Yolun üstünde Hoşgeldiniz / Güle Güle Haydarpaşa diye bi kemer olucak onun altındanda geçtiysen doğru yoldasın az daha ilerle sağında bi camii olucak önünde eski bi arabayla tatlı satan adam görüceksin onuda geç az ilerde böle farklı açılardan bakınca farklı görüntüler veren resimleri satan tezgah görüceksin onuda geç, şimdi bazen mide bulandıran bazen canının çektiren köfte ve balığı aynı ocakta pişiren köfteci/balıkcı gibi biyer var onuda geç bu sırada bi yay gibi yol aldın kaldırımdan yürü minibüsler çarpmasın. şimdi düz ilerle bi ışıklardan karşıya geç benim tercihim iett otobüslerinin döndüğü ışıklar ama ondan önceki ışıklardanda karşıya geçebilirsin. he ben karşıya geçmicem diyosan düz ilerle metro inşaatını geçtikten sonraki nostalji tramvayının geçtiği yerden karşıya geçersin. şimdi büfeler felan var sağlı sollu onları geç starbucks'ı görüceksin solunda az daha ilerle hedefe az kaldı kitapları görmeye başlamışsındır tabelasında akmar pasajı yazan yerin içine girebilirsin. Tebrikler Akmar Pasajına ulaştınız.

Anlatımına kurban.

Eyw. buldum. Kadiköy e gittim önümü bi kız kesti merhaba falan 0-6 yaş arası engelliler için yardım topluyoruz cem yılmaz dergisi satıyolarmıs alırım ama kitapçılar çarşısını sorucam sana dedim Kız yardımcı oldu.

Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.