Şimdi Ara

Volkswagen Amarok mu Nissan Navara mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
31.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iki araç arasında kaldık. Bu iki aracın artıları ve eksileri nelerdir?

• bende merak etmekteyim bilen kullanan arakadaş yokmu acaba ?...........
  • konuyu bir inceleyin isterseniz belki yardımcı olur

http://forum.donanimhaber.com/m_51852992/mpage_1/f_/key_amarok//tm.htm#51862456
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

konuyu bir inceleyin isterseniz belki yardımcı olur

http://forum.donanimhaber.com/m_51852992/mpage_1/f_/key_amarok//tm.htm#51862456

Bu konuyu okumuştum teşekkürler. Navara ve Amarok kullanıcılarının yorumlarını bekliyorum.
  • Nissan Fransız olduğu için baştan eleyin. Amarok da tamamen gösteriş ve sidik yarışı ürünü. Amarok bir deney, birkaç sene içinde üretimi durabilir bile. Pickup alacaksanız ya L200 alın, ya da Hilux. Gerçi yeni Hilux'ların kalitesi eskisi gibi değil deniliyor fakat bakmakta yarar var. Ama L200 kafadan götürür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce 4x2 almam ileride 2. elde (satarken) sıkıntı yaşatır mı? Birde 4x4 ün çok eksikliğini yaşarmıyım. (Dağa taşı çok gezen birisiyim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Nissan Fransız olduğu için baştan eleyin. Amarok da tamamen gösteriş ve sidik yarışı ürünü. Amarok bir deney, birkaç sene içinde üretimi durabilir bile. Pickup alacaksanız ya L200 alın, ya da Hilux. Gerçi yeni Hilux'ların kalitesi eskisi gibi değil deniliyor fakat bakmakta yarar var. Ama L200 kafadan götürür.

Nissan fransız mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilysblc

quote:

Nissan Fransız olduğu için baştan eleyin. Amarok da tamamen gösteriş ve sidik yarışı ürünü. Amarok bir deney, birkaç sene içinde üretimi durabilir bile. Pickup alacaksanız ya L200 alın, ya da Hilux. Gerçi yeni Hilux'ların kalitesi eskisi gibi değil deniliyor fakat bakmakta yarar var. Ama L200 kafadan götürür.

Nissan fransız mı hocam?

Evet, çoğunluk hissesi Renault'ta. O QQ'deki 1.5 dci Renault'un motoru.

4x2 yolda iyidir, 4x4 özellikle karda ve gevşek zeminde. Pickup'larda 4x4 ile 4x2'nin yüksekliği pek değişmez genelde. O yüzden o farkı göz ardı ediyorum. Bir de ikisi arasında vergi farkı olacaktır. Ama büyük çoğunluk arazide geçecekse 4x4 alır, üzerindeki lastikler eskiyince yola da gelecek bir AT lastik alırsınız. Bu arada, reklamlarına bakarak Amarok'la araziye girebileceğinizi düşünmeyin bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 25 Ocak 2012; 19:27:44 >
  • Sizce amarokun ne gibi eksileri var yürür sistemi mi zayıf?
  • Arkadaşım Amarok un çok iyi yol tutuşu olduğunu düşünüyorum, bir tanesi viraja 160 ile falan girip beni sollamıştı aracın acayip bir gidişi var, eminim arazide de performansı iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: postal58

Arkadaşım Amarok un çok iyi yol tutuşu olduğunu düşünüyorum, bir tanesi viraja 160 ile falan girip beni sollamıştı aracın acayip bir gidişi var, eminim arazide de performansı iyidir

Aynen, geçen gün bir tanesi virajda hepimizi geçip gitti
  • l200 olmadı yeni ranger konu uzun .öncelikleriniz ne amaçla kullanacağınız belli değil.
  • L 200
  • Pathfinder alın keyfinize bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: postal58

Arkadaşım Amarok un çok iyi yol tutuşu olduğunu düşünüyorum, bir tanesi viraja 160 ile falan girip beni sollamıştı aracın acayip bir gidişi var, eminim arazide de performansı iyidir

Vay be
  • Öncelikle Hangisini Alırsanız Alın Hayırlı Olsun. Nissan Pick up lar Türkiye ye Geldi Geleli İlk Kasasından Beri Babamın Favori Aracı Arka Kasadan Dolayı. Şu Anda Uzun Şasi Navaraya Biniyor. Amarokları Bilmiyorum Ama Navara Bana Göre Türkiyede ki En İyi Pick up ( Amerikanları Katmıyorum ) Alıcaksanız Kesinlikle Ama Kesinlikle 4x4 Alın. Bundan Önceki Aracımız 4x2 ydi Ne Yol Tutuşu Güzeldi Ne Yolda Gidişi Güzeldi Ama Bu Uzun Şasi Araçlar Çok Farklı. Yakıt Olarakta İyi Yakıyorlar Bizim Araç 450 kr Yakıyor. Otomatik Vites de Gayet Güzel Geçişlerde Hissettirmiyor.
  • quote:

quote:

quote:

Nissan fransız mı hocam?

4x2 yolda iyidir, 4x4 özellikle karda ve gevşek zeminde. Pickup'larda 4x4 ile 4x2'nin yüksekliği pek değişmez genelde. O yüzden o farkı göz ardı ediyorum. Bir de ikisi arasında vergi farkı olacaktır. Ama büyük çoğunluk arazide geçecekse 4x4 alır, üzerindeki lastikler eskiyince yola da gelecek bir AT lastik alırsınız. Bu arada, reklamlarına bakarak Amarok'la araziye girebileceğinizi düşünmeyin bence.

Motordan dolayı Nissan Fransızsa Ford da Fransız Volvo da Fransız BMW de Fransız olur.
  • ISUZU D-MaX ten gerisi hikaye gerçek pick up çılar bu araca biner.

• Navara bu segmentte kendini kanıtlamış bir isim. Amarok alıp da macera aramaya gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: osencag

quote:

quote:

quote:

Nissan fransız mı hocam?

Motordan dolayı Nissan Fransızsa Ford da Fransız Volvo da Fransız BMW de Fransız olur.

Ne ilgisi var? İlk cümlemi tekrar okuyun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.