Şimdi Ara

Volkswagen Amarok mu Nissan Navara mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
93
Cevap
1
Favori
31.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erkyuo

navaranın ncap'ten 1 yıldızı bile yok.. yarım yıldızı var

http://www.euroncap.com/tests/nissan_navara_2008_2/319.aspx

İnsanları yanlış bilgilendirmeyin.
  • bu segmentte yeni araç çıktımı hep nissan navara ile kıyaslarla niye acaba ?

düşünmek lazım.

bence nissan navara... Eski çalıştıgım firmanın kastamonu kürede eti bakıra ait madeni vardı 2 sene oldu sanırım hala orada hayvan gibi kullanıyorlar ve tık yok.
  • Bence de Navara...
  • Navara degilde navaranin kapali kasasi vardi ayri bir model ismiyle o olsa fena olmaz hani bu arada guzel hort

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jdmworks -- 21 Temmuz 2012; 0:57:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byboza

ARKADASIM BENDE AMAROK VAR DAHA 2 HAFTALIK Bİ ARAC BÖYLE Bİ KONU AÇMAN BİLE YANLIS BENCE NİSSANLA AMAROK GİBİ Bİ ARACI AYNI KEFEYE KOYUYORSUN BENİM ARKADASTA NİSSAN VAR BENDE AMAROK O BİLE ARACINA HASTA OLDUGU HALDE BENİM ÜSTÜNLÜĞÜMÜ KABUL ETDİ ARAZİDE YARISDA KONFURDA VS VS VS VE GÖSTERİŞ OLARAKDA GERCEKTEN JEEP DEN FARKSIZ BU ARACLA BİLE COK ZENGİNLERİN YANINA GİDEBİLİRSİN ASLA KÜCÜK GÖZÜKMESSİN Q7 GİBİ ARAC KISACASI

Bu mesajı ciddiye alda tercih sebebi yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eggys

silverado diyorum

KM de kaç yakıyor acaba?
  • @ NAVAAAAAAAARRRRRRRRRAAAA

+1

Japon kalitesinden sasmiyacaksin.
    alternatif olarak diger japonlar da uygun
  • Arkadaslar nissanin skystar modelleri 2000-2002 arası bakıyoruz sehirici kullanımı arazi değil bunların vergisi yakıt durumu ve öneri durumunuz nedir sadece tipinden duruşundan etkilendiğim için düşünüyorum aynı şekil önerdiğiniz daha bu fiyat aralığında modelde pickup tavsiyelride olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronikyorgun -- 21 Temmuz 2012; 20:07:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orijinalden alıntı: postal58

Arkadaşım Amarok un çok iyi yol tutuşu olduğunu düşünüyorum, bir tanesi viraja 160 ile falan girip beni sollamıştı aracın acayip bir gidişi var, eminim arazide de performansı iyidir

Aynen, geçen gün bir tanesi virajda hepimizi geçip gitti

Anasını sattımı merkezkaç kuvveti vw'ne bişey yapamıyor
  • Nissan Fransız demiş birisi hisselerini Reno aldı diye. Evet Volvo Çinli, Jaguar ve Range Rover Hindistanlı. Mantığa çay demle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilysblc

quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Nissan Fransız olduğu için baştan eleyin. Amarok da tamamen gösteriş ve sidik yarışı ürünü. Amarok bir deney, birkaç sene içinde üretimi durabilir bile. Pickup alacaksanız ya L200 alın, ya da Hilux. Gerçi yeni Hilux'ların kalitesi eskisi gibi değil deniliyor fakat bakmakta yarar var. Ama L200 kafadan götürür.

Nissan fransız mı hocam?

evet fransayla ortaklığı var ama fransız olmadığı kesin....
    çünkü alıntıdır-->

Nissan 1990'lı yıllarda düştüğü finansal krizden kurtulmak amacıyla 26 Mart 1999 tarihinde Renault ile bir güçbirliği anlaşması imzalar. Anlaşmaya göre Renault Nissan'ın kontrol hissesini satın aldı ve şirketin başına gönüllü olan Fransız Carlos Ghosn'un kendi isteği ile atadı. Nissan Avrupa'da söz sahibi olmak Renaultta teknolojisini ve dizel motorlarının dahada kaliteli olmasını sağlamak ve ABD'deki bilinirliğini artırmak amacı ve karşılıklı piyasada söz sahibi olmak için anlaştılar . Bu anlaşmaya göre Nissan Japon ve bağımsız Renaultta Fransız ve bağımsız iki marka olarak kalacak fakat güçlerini arttırmak için Renault-Nissan adı ile fabrikalar kurup gelişim sağlayacaktı bu Renault-Nissan adlı şirketler topluluğu satışlarını iki marka adına yapacaktı bu çerçevede DCI motorlar bugünkü kalitesine bu sayede gelmiş oldu ve DCI Renault-Nissan'ın ortak malı oldu. Her iki markada da DCI engines görmek mümkündür fakat her marka kendi kalite standartlarına göre üretimini sağlarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byboza

ARKADASIM BENDE AMAROK VAR DAHA 2 HAFTALIK Bİ ARAC BÖYLE Bİ KONU AÇMAN BİLE YANLIS BENCE NİSSANLA AMAROK GİBİ Bİ ARACI AYNI KEFEYE KOYUYORSUN BENİM ARKADASTA NİSSAN VAR BENDE AMAROK O BİLE ARACINA HASTA OLDUGU HALDE BENİM ÜSTÜNLÜĞÜMÜ KABUL ETDİ ARAZİDE YARISDA KONFURDA VS VS VS VE GÖSTERİŞ OLARAKDA GERCEKTEN JEEP DEN FARKSIZ BU ARACLA BİLE COK ZENGİNLERİN YANINA GİDEBİLİRSİN ASLA KÜCÜK GÖZÜKMESSİN Q7 GİBİ ARAC KISACASI

çok zenginlerin yanına normal bir araçlada gidersin niye kasıyosun ki.

Navara,amarok,l200 arasından:1.L200 2.NAVARA 3.AMAROK
  • Ford F 650 nasıl olur caterpillar motor

• merhaba arkadaşlar sadece bu konu için foruma üye oldum.

Öncelikle bizde işimiz gereği Amarok mu Navara mı ikileminde kaldık. Çok yakın bir arkadaşım 2006 yılında türkiye'ye ilk giren 10 Navaradan biirisinin sahibi oldu en full modelidir. Oldukça memnun arazide iyi çamur kar dinlemiyor kesinlikle. Geçen sene BF Goodrich AT lastik aldı bilen bilir normal arabayı bile arazide iyi yapar bu lastikler. Bunuda taktıkdan sonra durdurulamaz hale geldi Navara. Fakat bu ikilemde kaldığımız için arkadaşım ile Amarok'u test sürüşüne çıktık bu arazide bizzat kendisi kullandı ve kesinlikle arazide Navaradan çok daha iyi olduğunu söyledi. Üstelik üstünde BF goodrich Lastik olsa neler yapardı diye konuşuldu. Asfaltta Navarayı daha iyi buldu konfor olarak.

Yani 6 senelik Navara kullanıcısı 1 saatlik arazide yapılan Amarok test sürüşü ile tav olmuştur!

Kısacası Diferansiyel kilidi bulunmayan, BF Goodrich AT lastiği olmaya, Yükseltme kiti takılmayan arazi aracı değildir ^. Ayrıca bi arkadaşımız videolar koymuş orada ki Amarok 4*2 dikkatli izliyelim!
  • Pathfinder

• quote:

Orijinalden alıntı: huawéi

quote:

quote:

Arkadaşım Amarok un çok iyi yol tutuşu olduğunu düşünüyorum, bir tanesi viraja 160 ile falan girip beni sollamıştı aracın acayip bir gidişi var, eminim arazide de performansı iyidir

ne güldüm arkadaş yahu ne amarokmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: huawéi

quote:

quote:

Ford Focus şöyle yol tutuyor böyle yol tutuyor derken iyi, Amarok tutuyor deyince kötü.
  • tabi ki amarok..
  • Ben olsam düşünmeden amarok alırdım hayvanı bı pick up
  • Amaroka laf edenler çok merak ediyorum hiç amarok kullandınız mı ? :) Amaroka binenin birdaha diğer pick-uplara bineceğine inanmıyorum daha fazla yoruma gerek yok sanırım. Eğer amaroka bir rakip varsa piyasada bu da ancak geçtiğimiz haftalarda yollara inen yeni isuzu d-max'tir. İkisinden başka pick-up'a para vermem açıkçası.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.