DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Aztech Adsl Modem Şifresi Resetleme
6
Cevap
0
Favori
6.563
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Aztech Adsl Modem Şifresi Resetleme
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      57 Mesaj
      02 Şubat 2006 20:49:20
      Merhaba arkadaşlar bi arkadaşım Aztech marka adsl modem getirdi modemin konfigirasyonunu yapacam ama admin şifresini kabule etmiyor fökümanında user admin şifre epicrouter yazıyor ama onları kabul etmiyor arkasında reset diye bir yer var ordan resetlemeye çalıştım ama olmadı nasıl resetleyebilirim bilen varsa yazarsa sevinirim ayar yapmak için giriş yapmam lazım ama malesef giremiyorum kopnfigirasyon kısmına (10.0.0.2 ye) hoşcakalın

• Binbaşı
      1781 Mesaj
      02 Şubat 2006 20:53:25
      Modemi resetlesende senden sifre ister. Resetlenince sifre otomatik ilk haline gelir. Kitapciktaki sifreyi girmen gerekir. Eger olmuyorsa aldigin yere bi sor.

• Çavuş
      57 Mesaj
      02 Şubat 2006 22:03:03
      restlenince zaten klavuzdaki şifreyi denedim olmadı aldığı yeride bilmiyorum bilgisayarı birinden ikinci el almış ulaşması zor anlaşılan aldığı kişiye

• Yüzbaşı
      997 Mesaj
      02 Şubat 2006 23:30:28
      resetledikten sonra "kullanıcı adı: admin "yap. şifre yazmadan enter a basmayı bir dene.

• Çavuş
      57 Mesaj
      03 Şubat 2006 00:24:29
      bi dneyim yinede baska cozum varmı

• Çavuş
      57 Mesaj
      03 Şubat 2006 17:25:32

quote:

Orjinalden alıntı: beorn26

resetledikten sonra "kullanıcı adı: admin "yap. şifre yazmadan enter a basmayı bir dene.

teşekkür ederim oldu

• Yüzbaşı
      997 Mesaj
      03 Şubat 2006 22:43:27
      bende de var oradan biliyorum. yalnız o şifreyi değiştir. bilenler modemini kurcalamasın.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Aztech Adsl Modem Şifresi Resetleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.