Şimdi Ara

guncel dns numaralari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
552.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaslar, su an kullanabildiginiz -calisir durumdaki- dns numaralarinizi benimle paylasabilir misiniz?

• 212.156.4.6
    212.156.4.7
  • 168.95.1.1
    168.95.1.2
  • dns ne yaa birisi acıklasydı :S
  • 212.175.13.115
    212.175.13.116
  • 195.175.37.53
    195.175.37.14
  • quote:

Orjinalden alıntı: rapper_07

195.175.37.53
    195.175.37.14

tesekkurler. cok iyi ping değerleri aldım.
  • Bu güncel DNS leri nereden öğrenebiliriz...
  • 62.248.113.53
    212.175.13.116
    212.156.4.6
    212.156.4.7
    212.156.4.1
    212.156.4.4
    212.175.13.34
    212.156.4.11
    212.156.4.70
    212.156.4.11
    212.156.4.20
    212 156 6 7
    212.156.4.1
    bunlarin disinda
    195.175.37.14
    195.175.37.69 bunlarda var yavas ama saglam adamım
  • Bu numaraları nereden öğreniyorsunuz, onu merak ettim...
  • yaa ben iscbind kullanıyordum ama bir hata vewrdi kaldırdım şu anda normal dns ayarlarını kullanıyorum ve hiçbir sorunum olmuyor acaba telekom dns lerini biraz düzelttimi eskiye nazaran ?....
  • benim şuan otomatik ama nerrden öğrencez onları?=

ben genelde
    195.175.37.69
    195.175.37.14 kullanıyorum
  • Arkadaşlar "TRKY-DnsAyar" programını öneririm.Sizin için o an en iyi ping değerine sahip dns sunucusunu test edip ayarlıyor.Ayrıca sizin belirlediğiniz zaman aralıklarıyla sunucuları test edip gerekirse değiştiriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: collossus

Arkadaşlar "TRKY-DnsAyar" programını öneririm.Sizin için o an en iyi ping değerine sahip dns sunucusunu test edip ayarlıyor.Ayrıca sizin belirlediğiniz zaman aralıklarıyla sunucuları test edip gerekirse değiştiriyor.

o program şu sıralar hata veriyor o yüzden buraya herkes dns numaralarını yazıyor dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: marcodemir

quote:

Arkadaşlar "TRKY-DnsAyar" programını öneririm.Sizin için o an en iyi ping değerine sahip dns sunucusunu test edip ayarlıyor.Ayrıca sizin belirlediğiniz zaman aralıklarıyla sunucuları test edip gerekirse değiştiriyor.

o program şu sıralar hata veriyor o yüzden buraya herkes dns numaralarını yazıyor dostum

Hmm programın yeni sürümünü yüklediniz zannediyorum.Bendede hata verdi ama bi kaç kez uninstall ettim bide eski versiyonunuda yükledim kaldırdım şu an yeni versiyonu var ve gayet iyi çalışıyor.Biraz bızzıklayın çalışır.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: marcodemir

quote:

Hmm programın yeni sürümünü yüklediniz zannediyorum.Bendede hata verdi ama bi kaç kez uninstall ettim bide eski versiyonunuda yükledim kaldırdım şu an yeni versiyonu var ve gayet iyi çalışıyor.Biraz bızzıklayın çalışır.
    ben en son yeni versiyon var dediğinde siteye gidiyorum am ordada aynı versiyonla karşılaşıyorum bana yeni versiyonunun linkini veririmisin dostum

• Dostum şimdi şöyle.Ben aynı versiyon ismini yazdığını farketmemiştim.Ama isim aynı olsada versiyon farklı olabilir.Yada bi ara bu program sitesinden indirilemiyodu.Ne gibi bir problem olduğunu bilemicem.Ama şu ara yeni versiyonuyla indirilebiliyo.Sen eğer indirmediysen aynı isim olmasına bakma indir ve onu kur.Ben de tam olarak ne yaptım ne ettim hatırlamıyorum ama biraz uğraşırsan çalışır.Bence bu program çok gerekli...
  • quote:

Dostum şimdi şöyle.Ben aynı versiyon ismini yazdığını farketmemiştim.Ama isim aynı olsada versiyon farklı olabilir.Yada bi ara bu program sitesinden indirilemiyodu.Ne gibi bir problem olduğunu bilemicem.Ama şu ara yeni versiyonuyla indirilebiliyo.Sen eğer indirmediysen aynı isim olmasına bakma indir ve onu kur.Ben de tam olarak ne yaptım ne ettim hatırlamıyorum ama biraz uğraşırsan çalışır.Bence bu program çok gerekli...

ewt haklısın gerçekten çok gerekli tamam dediğini yapıp aynı isimle olmasına karşın indircem
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadiker

Bu numaraları nereden öğreniyorsunuz, onu merak ettim...

kullandığın dns numaralarını adsl modemin web konsolundan veya ağ bağdaştırıcısı özellikleri/ayrıntılar kısmından öğrenebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Skorp

quote:

Orjinalden alıntı: sadiker

Bu numaraları nereden öğreniyorsunuz, onu merak ettim...

kullandığın dns numaralarını adsl modemin web konsolundan veya ağ bağdaştırıcısı özellikleri/ayrıntılar kısmından öğrenebilirsin

bide başlat çalıştır cmd yaz çıkan ekranda ipconfig /dns komutunu ver
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.