Şimdi Ara

GOLDMASTER UYDU KANAL SIRALAMA YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
2
Favori
29.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler goldmaster 92000 aldım ama hiç nasıl kulannılır bilmiyorum kanallar karışık alfabetik olarak sıoralamış ben kanalalrın 1,2,3,4.... olarak sıralnmasını istiyorum nasıl yaparım teşekkür ederim

• hayırlı olsun liste konumuna gecmek için kumanda uzerinden kırmızı tusa basınız varsayılan yapınız secenekleri düzleecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldDestek

hayırlı olsun liste konumuna gecmek için kumanda uzerinden kırmızı tusa basınız varsayılan yapınız secenekleri düzleecektir

çok teşekür ederim yaptım sayende birde şu biss keye nasıl ulaşabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whypicture -- 26 Ocak 2012; 19:39:48 >
  • Menü 8282 yaparak ulasırsın birde not: :D bissleyleri uydudan guncelleme menusune gir guncellme tipini key gunceleleye yap biss key ile izleyecegin spor kanalı acılır ve eger Hellasat uydusu kullanıyor isen oradaki şifreli olan bulsat pakey yayınları acılır saygılar
  • quote:

Menü 8282 yaparak ulasırsın birde not: :D bissleyleri uydudan guncelleme menusune gir guncellme tipini key gunceleleye yap biss key ile izleyecegin spor kanalı acılır ve eger Hellasat uydusu kullanıyor isen oradaki şifreli olan bulsat pakey yayınları acılır saygılar

süpersin kaç gündür internette arıyom bıulamadım sağolasın
  • sende saol üstad ne demek
  • merhaba bende aynı cihazdan aldım ama kırmızı tuşa basıyorum hiç bir şey çıkmıyor, benimki 92000 fta olduğu içinmi göstermiyor yani digital mi olması gerekiyor.mesela benim cihazın göstergesinde kanal değiştirince hiçbir rakam belirmiyor hangi kanal olduğunu görüyorum ama listede kaçıncı sıra onu göstermiyor bilgisi olan arkadaşım yazarsa çok sevinirim
  • özellikle GOLDDESTEK ARKADAŞIMDAN CEVAP BEKLİYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: JUDASMANİA

merhaba bende aynı cihazdan aldım ama kırmızı tuşa basıyorum hiç bir şey çıkmıyor, benimki 92000 fta olduğu içinmi göstermiyor yani digital mi olması gerekiyor.mesela benim cihazın göstergesinde kanal değiştirince hiçbir rakam belirmiyor hangi kanal olduğunu görüyorum ama listede kaçıncı sıra onu göstermiyor bilgisi olan arkadaşım yazarsa çok sevinirim

kardeş benimkide 92000 fta ok tuşuna basıp kırmızı var sırala ordan sağ tarafta varsayılanı bende olmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whypicture -- 8 Şubat 2012; 9:57:49 >
  • quote:

merhaba bende aynı cihazdan aldım ama kırmızı tuşa basıyorum hiç bir şey çıkmıyor, benimki 92000 fta olduğu içinmi göstermiyor yani digital mi olması gerekiyor.mesela benim cihazın göstergesinde kanal değiştirince hiçbir rakam belirmiyor hangi kanal olduğunu görüyorum ama listede kaçıncı sıra onu göstermiyor bilgisi olan arkadaşım yazarsa çok sevinirim

ş imdi kanalı izlerken örn atv kırmızı tusa bastıgınızda alt sag kısımda listeler cııkcaktır orsdan secenekleri var sayılan yapın duzelır
  • SEVGİLİ DOSTLAR CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SAĞOLUN FAKAT BİR SORUM DAHA VAR GOLMASTER 92000 FTA CİHAZIN ÜZERİNDE KANAL NUMARALARI GÖZÜKMÜYOR CİHAZI AÇINCA KIRMIZI IŞIK YEŞİLE DÖNÜYOR AMA O YEŞİL IŞIĞIN YANINDA YADA ÜSTÜNDE BİR YERLERDE RAKAMLAR YOK YANİ OOO9-0001-0005 GİBİ - DİĞER UYDU ALICMDA MAKİNAYA BAKINCA HANGİ KANALDA DURDUĞUNU ANLIYORUM ÇÜNKÜ MAKİNANIN IŞIKLI BÖLÜMÜNDE NUMARALAR GÖRÜNÜYOR,FAKAT BU GOLDMASTER 92000 CİHAZIN IŞIKLI BÖLÜMÜNDE NUMARALAR YOK GÖRÜNMÜYOR. SADECE YEŞİL BİR IŞIK VAR,
  • quote:

SEVGİLİ DOSTLAR CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SAĞOLUN FAKAT BİR SORUM DAHA VAR GOLMASTER 92000 FTA CİHAZIN ÜZERİNDE KANAL NUMARALARI GÖZÜKMÜYOR CİHAZI AÇINCA KIRMIZI IŞIK YEŞİLE DÖNÜYOR AMA O YEŞİL IŞIĞIN YANINDA YADA ÜSTÜNDE BİR YERLERDE RAKAMLAR YOK YANİ OOO9-0001-0005 GİBİ - DİĞER UYDU ALICMDA MAKİNAYA BAKINCA HANGİ KANALDA DURDUĞUNU ANLIYORUM ÇÜNKÜ MAKİNANIN IŞIKLI BÖLÜMÜNDE NUMARALAR GÖRÜNÜYOR,FAKAT BU GOLDMASTER 92000 CİHAZIN IŞIKLI BÖLÜMÜNDE NUMARALAR YOK GÖRÜNMÜYOR. SADECE YEŞİL BİR IŞIK VAR,

sizin ısıklı diye bahsettiginiz yer ön panel display dir sizin bahsettiginiz modelde ön panelde display yok kanal numarasını gormezsiniz
  • TEŞEKKÜRLER GOLDDESTEK ÇOK YARDIMCI OLDUN SAĞOLASIN
  • quote:

quote:

SEVGİLİ DOSTLAR CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SAĞOLUN FAKAT BİR SORUM DAHA VAR GOLMASTER 92000 FTA CİHAZIN ÜZERİNDE KANAL NUMARALARI GÖZÜKMÜYOR CİHAZI AÇINCA KIRMIZI IŞIK YEŞİLE DÖNÜYOR AMA O YEŞİL IŞIĞIN YANINDA YADA ÜSTÜNDE BİR YERLERDE RAKAMLAR YOK YANİ OOO9-0001-0005 GİBİ - DİĞER UYDU ALICMDA MAKİNAYA BAKINCA HANGİ KANALDA DURDUĞUNU ANLIYORUM ÇÜNKÜ MAKİNANIN IŞIKLI BÖLÜMÜNDE NUMARALAR GÖRÜNÜYOR,FAKAT BU GOLDMASTER 92000 CİHAZIN IŞIKLI BÖLÜMÜNDE NUMARALAR YOK GÖRÜNMÜYOR. SADECE YEŞİL BİR IŞIK VAR,

sizin ısıklı diye bahsettiginiz yer ön panel display dir sizin bahsettiginiz modelde ön panelde display yok kanal numarasını gormezsiniz

Merhaba GoldDestek arkadasım.
    GoldMaster SAT-92000 FTA ile ilgili BİSS özelliğini aktif etme konusunda detaylı bilgi verebilirmisin.

Yadımların için çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: dincenzo

quote:

quote:

Merhaba GoldDestek arkadasım.
    GoldMaster SAT-92000 FTA ile ilgili BİSS özelliğini aktif etme konusunda detaylı bilgi verebilirmisin.

Yadımların için çok teşekkürler.

kardeş menü gel 8282 yap 2 seçenek açılıyo altakinden biss girebilirsin

• Merhabalar,
    goldmaster hd 1050 PVR uydu alıcı aldık lakin kanal listesinde yer alan kanalları isteğimize göre bir sıralamaya sokamadık. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler...
  • Beyler goldmaster victor full uydu alıcısı kanal saçma sapan yerlerde bi yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar Arkadaşlar ben de goldmaster herkül mini uydu alıcı aldım tv ye bağladım uydu çalışıyor ancak tv sinyal yok dedi uydu satan yere sordum Televizyondan bulacaksınız diyor.Bu uydu TV"ye tanıtılıyormu ya da nasıl bulunuyor bilen varsa yardım lütfen.
  • selam arkadaşlar bende goldmasdır 76300 aldım kanal sıralamasını yapamadım nasıl oluyor yadımcı olurmusunuz teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.