Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.384.938
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Advantage nakit puanı nerde kullanabiliriz? 117 lira birikti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maksipuanları Koçtaş'ın internet sitesinde de kullanabiliyoruz. Daha önce puanlarla alışverişim olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zen1907

quote:

Orijinalden alıntı: whitecrow1

Finansbank puanı kullanılabilen site var mıdır peki?

Banka Kartı veya kredi kartı puanı.

collezione, internet alışveriş... yeni kullandım, kk bonusunu...

peki garanti paracard kullanabileceğimiz bir yer var mı yoksa bana yalan söylediklerini düşünüyorum 444 0 333 den öğrendim internette kullanamazsınız pos cihazından okutman lazım dediler.

===================================================================================================================================

quote:

Orijinalden alıntı: sahatay63

bi yanlış yok dostum geçenlerde finansbank sanalkartımdaki puanları collezione de kullandım tecrübeyle sabit yani :))

Hay Allah sizden razı olsun arkadaşlar birikmiş 91,66 TL parapuanım vardı finansbankta ve maalesef finansbankası kredi kartına aidat ücretine dava açtım ve kazandığım
    için finansbank kredi kartımı kapattı ve parapuanlarımı sanal kredi kartıma aktardı ve bende kara kara nerelerde harcayabilirim diye düşünüyordum bu başlık bana yardımcı olur
    diye baktığımda ne göreğim hiç bir sitede harcama yapılamaz deniliyordu taki sizler yardımcı olana kadar...
    Eğer bildiğiniz başka siteler varsa (Finansbank için kastım) burada paylaşabilir misiniz lütfen
    Teşekkürler

• Gerçekten çok faydalı bir başlık olmuş.

Benimde bir sorum olacak axess kartımda 70-80 lira kadar chip param birikmiş durumda.vatan bilgisayardaki hafta sonu indiriminde kullanmak istiyorum(direk mağazadan)bir sorun teşkil edermi acaba? İndirim günlerinde bonus, chip para kullanılmıyo fln gibi bir saçma durum söz konusu olabilirmi?pek sanmıyorum ama boşu boşunada oraya kadar gitmemek adına emin olmak istedim sadece...

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanctuary33

Gerçekten çok faydalı bir başlık olmuş.

Benimde bir sorum olacak axess kartımda 70-80 lira kadar chip param birikmiş durumda.vatan bilgisayardaki hafta sonu indiriminde kullanmak istiyorum(direk mağazadan)bir sorun teşkil edermi acaba? İndirim günlerinde bonus, chip para kullanılmıyo fln gibi bir saçma durum söz konusu olabilirmi?pek sanmıyorum ama boşu boşunada oraya kadar gitmemek adına emin olmak istedim sadece...

Teşekkürler...

İndirim günleri kullandırtmıyorlar.
  • bende böyle bi konu arıyordum...
  • e-bebek te vakıf world puanları kullanılmıyor. ilk mesajı güncellerseniz thundere hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: attorney-at-law

e-bebek te vakıf world puanları kullanılmıyor. ilk mesajı güncellerseniz thundere hocam...

Kartınızda 0,47 TL puanınız bulunmaktadır.
    Kullanılabilir Puan Miktarı : Kullan Kullanma
    Worldpuanda sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

e-bebek te vakıf world puanları kullanılmıyor. ilk mesajı güncellerseniz thundere hocam...

Worldpuanda sorun yok

kart seçenekleri arasında da sadece yapıkredi var. bendeki yk puanları gözüküyor ama vakıftaki puanlar gözükmüyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Worldpuanda sorun yok

kart seçenekleri arasında da sadece yapıkredi var. bendeki yk puanları gözüküyor ama vakıftaki puanlar gözükmüyor.

vakıfta avanstayım.
    teb ve ykb sorun yok

• Arkadaşlar gittigidiyorda Express Limit kullanılabiliyormu?

Garanti Bonus Kredi kartımın express limiti ile alışveriş yapabilirmiyim?

Ya da express limit kullanılan internet siteleri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sidra

Arkadaşlar gittigidiyorda Express Limit kullanılabiliyormu?

Garanti Bonus Kredi kartımın express limiti ile alışveriş yapabilirmiyim?

Ya da express limit kullanılan internet siteleri var mı?

http://yanit-merkezi.gittigidiyor.com/topic15907.html
  • 2 hafta önce bonus card daki 36 TL lik bonusu morhipo sitesinde kullanmıştım
    ürünü iade ettiğimde puanlar da kartıma yeniden yüklenir mi?
  • Advantage kart puanlarimi hepsiburadadan baska hangi sitelerde kullanabilirim acaba
  • Peki bu bonus parayı paypal da felan kullanabiliyormuyuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Wishbone

Advantage kart puanlarimi hepsiburadadan baska hangi sitelerde kullanabilirim acaba

hb bitti sadece teknosa...
  • mesajım bulunsu. faydalı konu.
  • HSBC nakit puanı online olarak nerelerde kullanabiliriz.

Şu anda hepsiburada da kullanılmıyor teknosada da kullanılmıyor. Var mıdır başka online alışveriş sitesi?

Teşekkürler
  • Takip
  • hazırlayan arkadaşa teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.