Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
594
Favori
1.383.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bekmez

108 tl vakıfbank world puanim var.ne migros ne özdilek ne de 724 de kullanabildim. Bankayı arıyorum 108 tl var diyor.mağazalar ve 724 puanınız sorgulanamıyor diyor? 2 gün sonra geri alınacak puanlar.ne yapabilirim.

Kipa, Kiler falan yok mu yakınlarda veya Markafoni'de de kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamaster

Markafoni sitesinde şuan wordpuanla alışveriş yapılıyor ancak aldığım ürünün kargoya verilmesi 1haftayı buluyormuş yani bana ulaşması 9-10 günü bulacak..benim karttaki puanımın süresi 3 gün sonra sona eriyor... kargonun geç gelmesi sıkıntı değil ancak 100 tl wordpuanın boşa gitmesini istemiyorum.daha önce puanla alışveriş yapan arkadaşlar bilgi verebilirmi acaba.

Puanla alınca ürünün kargolandığı zaman çekiliyor tutar diye bir kural mı var hocam? Sen bugün al ürününü puanınla öde zaten kargonun geç gelmesi önemli değilmiş senin için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

108 tl vakıfbank world puanim var.ne migros ne özdilek ne de 724 de kullanabildim. Bankayı arıyorum 108 tl var diyor.mağazalar ve 724 puanınız sorgulanamıyor diyor? 2 gün sonra geri alınacak puanlar.ne yapabilirim.

hızlıal,n11 ve hepsiburada.com da artık kullanamadığımızı bizzat deneyip gördükten sonra 724tikla.com a yöneldim vakıfbank worldcardımdaki puanları orda sorunsuzca kullandım. SO853AEE kodunu sepet ekranında Hediye Çeki kısmına yazarak kargo ücretinden kurtulabiliyorsunuz(her hesapta bir kez kullanılıyor)

Önemli not: 724tikla.com da wp kullanabilmek için kart bilgilerini girdiğimiz ekranda 3d-secure seçeneğini işaretlemiyoruz
    bir ürün satın alma işleminde önce world ü seçip 3dsecure işaretlemediğimizde sonraki ekranda

/>
    Puanlarımı Kullanmak İstiyorum ibaresi çıkıyor ve sorunsuzca kullanabiliyoruz.

Ayrıca puanlar ile 724lira satın alamıyoruz, altın alamıyoruz ve tl yükleyemiyoruz!

hocam 724tikla.com için yukarıda yazdığım şekilde deneyiniz kulanamamanız için sebep yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamitb3

quote:

hızlıal,n11 ve hepsiburada.com da artık kullanamadığımızı bizzat deneyip gördükten sonra 724tikla.com a yöneldim vakıfbank worldcardımdaki puanları orda sorunsuzca kullandım. SO853AEE kodunu sepet ekranında Hediye Çeki kısmına yazarak kargo ücretinden kurtulabiliyorsunuz(her hesapta bir kez kullanılıyor)

Önemli not: 724tikla.com da wp kullanabilmek için kart bilgilerini girdiğimiz ekranda 3d-secure seçeneğini işaretlemiyoruz
    bir ürün satın alma işleminde önce world ü seçip 3dsecure işaretlemediğimizde sonraki ekranda

/>

Ayrıca puanlar ile 724lira satın alamıyoruz, altın alamıyoruz ve tl yükleyemiyoruz!

hocam 724tikla.com için yukarıda yazdığım şekilde deneyiniz kulanamamanız için sebep yok.

O yöntemle yaptım hocam.anlık bir sorun mu var anlamadım. Hicbir yerde kullanamadım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hamitb3

quote:

/>

O yöntemle yaptım hocam.anlık bir sorun mu var anlamadım. Hicbir yerde kullanamadım

/>
    Puanlarımı Kullanmak İstiyorum ifadesini işaretlediğinizde kartınızdaki puanların gözükmesi lazım,ben şimdi kontrol ettim benim puanlarım gözüküyor.Kullanırken de sorun yaratacağını sanmam.Siz hangi kategoriden kaç liralık bir ürün almaya çalışıyorsunuz iletebilirmisiniz.
  • n11.com da worldpuanlarım görünüyor. sanırım puanlar kullanılabilir demek bu...bi ihtiyacım yok şuan çok şükür :) harcamadım ama puanları gördüm:)

Alışveriş yapacak biri varsa, worldpuanlarını da kullanmak isterse, sonucu paylaşması hepimiz adına bilgilendirici olur. Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi himan -- 16 Mart 2014; 21:11:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: himan

n11.com da worldpuanlarım görünüyor. sanırım puanlar kullanılabilir demek bu...bi ihtiyacım yok şuan çok şükür :) harcamadım ama puanları gördüm:)

Alışveriş yapacak biri varsa, worldpuanlarını da kullanmak isterse, sonucu paylaşması hepimiz adına bilgilendirici olur. Saygılarımla.

vakıfbank worldcard puanlar gözükmüyor yani puan kullanmak istiyorum seçeneği çıkmıyor.Zaten kart numarasının yarısını yazınca hemenhangi bankaya ait olduğu algılanıyor ve ona göre geçerli seçenekler çıkıyor veya çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Bu mesajdan itibaren hangi sitede hangi puanın kullanıldığı yazıldığı takdirde başlığa eklenecektir.Ne kadar ekmek o kadar köfte...

Bonuslar hepsiburada, n11 ve markafoni'de kullanılabiliyor
  • N11.com'da wordpuanlar sorunsuz olarak kullanılabiliyor.
  • İzmir'deki deneyimlerimden Kipa ve Gürmar'da chip para geçiyor, Pehlivanoğlu'nda bonus geçiyor. Tansaş ve Migros'ta chip para hariç neredeyse tüm kartların puanları geçiyor (Cardfinans da geçmiyor olabilir).

Chip para kullanan arkadaşlar kasiyere once chip para sorgulaması yapın dediğinizde chip paralar yükleniyor. Migros'un pos cihazı bu tarz yüklemeleri otomatik yaparken diğer marketlerde bu olmayabilir ve dolayisiyla puanlariniz gorunmeyebilir. Kullanmadan once sorgulama yapin derseniz olay cozulur.

@thundere ustadin adios basliginda da cok emegi var, forum olarak kiymetini bilmemiz lazim. Alisveris yaptigim yerlerden ogrendikce yardimci olmaya calisacagim, bu baslik gercekten herkes icin cok yararli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 17 Mart 2014; 1:01:06 >
  • Paraf paralar nerelerde kullanılyor.günü geçmeden kullanmam lazım market olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsiyah1978

Paraf paralar nerelerde kullanılyor.günü geçmeden kullanmam lazım market olabilir.

Migros
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Orijinalden alıntı: simsiyah1978

Paraf paralar nerelerde kullanılyor.günü geçmeden kullanmam lazım market olabilir.

Migros

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

quote:

Kipa, Kiler falan yok mu yakınlarda veya Markafoni'de de kullanabilirsiniz.

dün vardı bugun yok artık sadece online olarak kullanabilirim. vakıfbank world puan sanırım birtek 724de geçiyor.
  • Biriniz tam olarak nerelerde geçtiğini yazabilirmi?world puan

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhittinc -- 17 Mart 2014; 11:32:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhittinc

Biriniz tam olarak nerelerde geçtiğini yazabilirmi?world puan

Teşekkürler.

migroselektronik.com da worldpuanları kullanabilirsin
  • arkadaşlar bu asya puanları harcayacak hiç bir yer yokmu?
  • Bonusla n11 hepsiburada da kullanılabiliyor mu hala?

• Bu puan kullanımı neden kapatıldı sesizce...
  • Worldpuan n11 de gözükmüyor yardım edermisiniz..

Tşk.

Acil arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhittinc -- 17 Mart 2014; 23:02:50 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.