Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.384.934
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asyapuanı nerede kullanabilirim? Yok mu asyacard kullanan
  • hepsiburadadan world puanla alışveriş yapıp iptal etsem world puan olarak mı yüklerler yoksa para iadesi mi olur. bilgisi olan var mı
  • arkadaşlar vakıf world puanları nerede kullandınız?
  • mac3560 kullanıcısına yanıt
    Akbank Chip para lar hiçbir internet sitesinde kullanılamamaktadır.
  • bank asya puanı kullanılacak bi site yokmu hiç. acil lazım puanın süresi doluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih1009

bank asya puanı kullanılacak bi site yokmu hiç. acil lazım puanın süresi doluyo

bende arıyorum ayın 10una kadar
    Sanal karttaydı asıl karta geçirdim puanı a101'de kullanmayı düşünüyorum en kötü
  • ManuaL kullanıcısına yanıt
    evet iyi fikir a101 aklıma gelmemişti. teşekkürler...
  • bu World hızlıalda geciyormu
  • Şirketten bir miktar world puan yüklendi elektronik alıcam hangi sitelerde geçer?
  • Arkadaşlar bu maxipuanların son kullanma tarihi diye bir şey var mı? Ne zamandan beri öyle boş boş duruyorlar. Harcamaya yer de yok. Var mı önereceğiniz bir site maxipuan için?
  • cardfinans ile
    real
    marks&spencer mağazalarında puan kullanabiliyorsunuz.
    ekleyebilir misiniz?
  • hepsiburada worldpuan ile alışveriş artık yapılmıyor
  • paraf puanlar

n11 de kesin kullanıyor mu?

ayrıca paraf puan hangi benzin istasyonlarında kullanılıyor?
  • bu maxipuanları nerede harcıycaz ya
  • hızlıal da puan kullanılamıyormuş, çalışma yapıyorlarmış ne zaman düzeleceğide belli değilmiş. çok saçma
  • Finansbank Parapuan kullanılabilen marketler arasında şoklar var şok diasayı satın aldı ya diasa olan bir market vardı bizim burda kullanabilirim paunları yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memothegreat -- 9 Mart 2014; 15:56:57 >
  • arkadaşlar vakıfbank world özellikli like card ve işbankası maximum kart puanlarını kullanarak nereden gram altın alabilirim?
  • arkadaşlar 724tikla da kart puanlarıyla nasıl alışveriş yapıyoruz?
  • Orijinalden alıntı: ulex

arkadaşlar 724tikla da kart puanlarıyla nasıl alışveriş yapıyoruz?

worldpuanlar nasıl kullanılıyor ?

Harcayabildiğimiz siteler;
    724tikla.com

vakıf worlcard puanlarını hızlıal,n11 ve hepsiburada.com da artık kullanamadığımızı bizzat deneyip gördükten sonra 724tikla.com a yöneldim ve vakıfbank worldcardımdaki puanları sorunsuzca kullandım. SO853AEE kodunu sepet ekranında Hediye Çeki kısmına yazarak kargo ücretinden kurtulabiliyorsunuz(her hesapta bir kez kullanılıyor)

Önemli not: 724tikla.com da wp kullanabilmek için kart bilgilerini girdiğimiz ekranda 3d-secure seçeneğini işaretlemiyoruz

bir ürün satın alma işleminde önce worldü seçip 3dsecure seçeneğini işaretlemediğimizde sonraki ekranda

Puanlarımı Kullanmak İstiyorum ibaresi çıkıyor ve sorunsuzca kullanabiliyoruz.

Ayrıca puanlar ile 724lira satın alamıyoruz, altın alamıyoruz ve tl yükleyemiyoruz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamitb3 -- 10 Mart 2014; 15:20:50 >

• teşekkürler bilgi için. altın alınamaması kötü oldu.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.