Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.385.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada var.ilk sayfada bonus puanlarin geçerli olduğu siteler var kardeş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ING ve Deniz Bonus' um var. Birkaç aydır hep aynı çakallığı yapıyorlar bana. Puan ile alışveriş yapmak istediğimde mağazaların pos cihazlarında en son kazandığım puanlar gözükmüyor. Örneğin dün Denizbank' ta kazanıdığım 75 tl. market+akaryakıt kampanyası puanımı mağazalarda kullanamadım. İlk başlarda kasada '' O halde normal çekim yapın '' diyordum, böylece uyanık bonuskafa bana ekstradan alışveriş yaptırmış oluyordu ( kasada mahcup olmak da cabası ). Peşin veya taksitli normal alışverişten sonra puanlar görünür hale geliyor. O yüzden yeni yatan bonusları harcamak için önce 1-2 tl. 'lik çekim yaptırıyorum. Bilgilerinize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

ING ve Deniz Bonus' um var. Birkaç aydır hep aynı çakallığı yapıyorlar bana. Puan ile alışveriş yapmak istediğimde mağazaların pos cihazlarında en son kazandığım puanlar gözükmüyor. Örneğin dün Denizbank' ta kazanıdığım 75 tl. market+akaryakıt kampanyası puanımı mağazalarda kullanamadım. İlk başlarda kasada '' O halde normal çekim yapın '' diyordum, böylece uyanık bonuskafa bana ekstradan alışveriş yaptırmış oluyordu ( kasada mahcup olmak da cabası ). Peşin veya taksitli normal alışverişten sonra puanlar görünür hale geliyor. O yüzden yeni yatan bonusları harcamak için önce 1-2 tl. 'lik çekim yaptırıyorum. Bilgilerinize..

Axess 'tede çoğu zaman bu durum oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

ING ve Deniz Bonus' um var. Birkaç aydır hep aynı çakallığı yapıyorlar bana. Puan ile alışveriş yapmak istediğimde mağazaların pos cihazlarında en son kazandığım puanlar gözükmüyor. Örneğin dün Denizbank' ta kazanıdığım 75 tl. market+akaryakıt kampanyası puanımı mağazalarda kullanamadım. İlk başlarda kasada '' O halde normal çekim yapın '' diyordum, böylece uyanık bonuskafa bana ekstradan alışveriş yaptırmış oluyordu ( kasada mahcup olmak da cabası ). Peşin veya taksitli normal alışverişten sonra puanlar görünür hale geliyor. O yüzden yeni yatan bonusları harcamak için önce 1-2 tl. 'lik çekim yaptırıyorum. Bilgilerinize..

Boyle durumlarda kasiyerden bonus puan sorgulamasi yapmasini isteyin. Bunu yaptiklarinda karti taktiklarinda bonus gozukmese de islem sonunda yukleniyor. Ekstradan harcama yapmaniza gerek yok.

• bunun çakallıkla ne ilgisi var? kampanyadan vs. yüklenen bonusu fiziksel kartınızın fiziksel çipi nereden bilecek sorgulama güncelleme vs. yapmadan? vahiy mi inecek çipinize?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zkasal

Arkadaşlar ben de bugün denedim. Paraf puanımla alışveriş yapacaktım. N11 sitesinden puan sorgulama ekranı gelmedi. Daha önce denediğimde puan sorgulama ekranı geliyordu. paraf puanla tek alışveriş yapacağım site olan n11 de mi bitti. Yoksa ben mi yanlış yapıyorum. Kredi kartı bilgilerimi giriyorum. ama görünmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Acaba vatan bilgisayarda kullanabilir miyiz? Bu puanları????

Evet vatan bilgisayarda paraf puanlarinizi kullanabilirsiniz.

• hepsiburada artık wp kullandırmıyor mu yoksa ben mi becremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: C3nK35

hepsiburada artık wp kullandırmıyor mu yoksa ben mi becremiyorum

aynı şekilde maxipuanda kullanılamıyor.
    sanırım hepsiburada puanla sipariş olayını bitirdi.
  • quote:

hepsiburada artık wp kullandırmıyor mu yoksa ben mi becremiyorum

world puan kullanılıyor. bir sıkıntı yok.. yalnız söyle bir uyarı verebilir.. "Sipariş toplamınızın puan toplamınızdan yüksek olması nedeniyle puanlarınızı kullanamıyorsunuz. "
  • Daha önce puan sorgulama bölümü gelirken artık öyle bir bölüm göremiyorum direk taksit seçenekleri ve onaylama butonu geliyor. yakın zamanda siz alışveriş yaptınız mı hb'den ?
  • quote:

Daha önce puan sorgulama bölümü gelirken artık öyle bir bölüm göremiyorum direk taksit seçenekleri ve onaylama butonu geliyor. yakın zamanda siz alışveriş yaptınız mı hb'den ?

ben dün siz bu şekilde söyleyince denedim, yapı kredi world kart için puanımı gösterdi..
  • quote:

Daha önce puan sorgulama bölümü gelirken artık öyle bir bölüm göremiyorum direk taksit seçenekleri ve onaylama butonu geliyor. yakın zamanda siz alışveriş yaptınız mı hb'den ?

ben geçen hafta maxipuan kullanarak alışveriş yapmıştım sorun yoktu

• takipteyim güzel paylaşım
  • Evet hepsiburadada maxipuan kullanma olayı bitmiş beyler. hepimiz mesaj yazalım yeniden yapsınlar şunu. özellikle süreli puanları süresi bitmeden kullanıyordukiyi oluyordu.

Dün sormuştum bugün cevap verdiler:

Değerli Müşterimiz,

Maxipuan kullanımı sağlanarak oluşturulan siparişlerde, geri ödeme sırasında karşılaşılan sorun nedeni ile puan kullanımı kaldırılmıştır.

Saygılarımızla.
  • Hızlıal.com'dan worldpuan ile gram altın altım. Worldpuan kullanımında 3d secure seçeneği çıkmıyor. Puan sorgula'dan sonra puan kullana basınca direk siparişi onayladı.

Öncede bu şekilde gram altın alan var mı? Herhangi bir sorun çıkar mı? World puanlardan olmayalım.
  • maxipuan ile
    n11 de alışveriş yapabilir miyim ?

Eskiden her yerde kullanılırdı şimdi hiç bir yerde kullanılamıyor ya sinir oldum
  • N11.com dan bonus puanınızla ücretsiz kargolu altın alabilirsiniz.
  • hepsiburada da puanlarla hediye kartı alma işlei yapılabiliyordu..ama dakikalardır arıyorum birtürlü bulamadım.. yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhhhan

N11.com dan bonus puanınızla ücretsiz kargolu altın alabilirsiniz.

sadece tek çekimlerde puan kullanılabiliyor. Puan kullanılırsa taksit yapılmıyor.
  • vakifworldkartla puan kullanacam

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.